Skocz do zawartości

PS5 PROpremiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, ginn napisał(a):

Tak w ogóle, dzisiaj do północy w Media Markt promka 10x więcej punktów w apce, co przy zakupie PS5 Pro przekłada się na 350 zł do wykorzystania na kolejne zakupy. 

Znajac zycie promocja nie dotyczy zamowien przedpremierowych itd... tak samo jako w euro czy me 100zl za kazde wydane 1000zl

 

 

No i prosze:

"Zasady Akcji promocyjnej
1. Akcją promocyjną objęte są wszystkie produkty, które są dostępne w ofercie u Organizatora z wykluczeniem:
• towarów oznaczonych jako towar w przedsprzedaży,"

 

Dziekuje ;)

Edytowane przez gnom
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Shen napisał(a):

Pisałem dzień przed startem preorderow, że stawiam na to, że nie bedzie problemu z zakupem na premiere. Na prosiaka był duzo wiekszy hype. No ale tam sobie chociaż ograłem w lepszej jakości Last Guardian czy Days Gone na premiere, a teraz na ps5 pro co? Remaster Horizona i szukanie roznic z lupą?:kekw:


No właśnie na PS4 faktycznie dość często zdarzały się gry, które działały bardzo źle na amatorze - czy to klatkowały poniżej 30, czy nie trzymały 1080p to Pro miał sens. Na PS5 tego praktycznie nie ma, więc naprawdę sensu w tym Pro nie ma. Zresztą chyba nie bez powodu MS tym razem nie bawi się w mid-gena. Dostaliśmy wreszcie w miarę porządne sprzęty na start i nie ma płaczu, że gry źle chodzą.

Edytowane przez Chmielinski
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, gnom napisał(a):

Znajac zycie promocja nie dotyczy zamowien przedpremierowych itd... tak samo jako w euro czy me 100zl za kazde wydane 1000zl

 

 

No i prosze:

"Zasady Akcji promocyjnej
1. Akcją promocyjną objęte są wszystkie produkty, które są dostępne w ofercie u Organizatora z wykluczeniem:
• towarów oznaczonych jako towar w przedsprzedaży,"

 

Dziekuje ;)

 

Faktycznie, trochę wprowadzili w błąd, bo informacja wyświetla się przy produkcie i nawet po samym dodaniu do koszyka nalicza te punkty.

 

Na szczęście ani przez chwilę nie przyszło mi do głowy, żeby dać się wciągnąć w ten zakup. Zostaje z FAT'em z day1 do końca generacji.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja na szybko od siebie pozwolę sobie dodać parę krótkich słów. Czy sony dyma nas na kasę? Oczywiście że tak. Czy praktyka sprzedawania konsol bez napędu jest paskudna? W chuj. Koniec końców nikt nikogo nie zmusza do kupowania pro i dopóki optymalizacja na bazówce będzie trzymała jakiś poziom to ok. Pro podobnie jak to było przy poprzedniej generacji jest gadżetem dla koneserów których jak wiemy na forumku na pewno nie brakuje. Czy mam winić sony że w takim ff rebi  kosztem rozmazanego i gównianego obrazu na bazówce oferują pro gdzie ta gra wkoncu wygląda tak jak powinna? Ja osobiście po prostu cieszę się mimo wszystko że kolejny raz dają nam zwyczajnie wybór.Tak samo miałem na poprzedniej generacji gdzie wytrzymałem na facie do momentu wyjścia sekiro. Jak zobaczyłem różnice w klatkarzu na wersji zwykłej i pro to od razu poleciałem do sklepu. I rozumiem jeszcze ludzi którzy grają na małych ekranach, ale nie oszukujmy się. Na ekranach 65+ różnica w obrazie będzie widoczna i gry typu ff rebi dokładnie pokazują tą różnicę. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lekki napisał(a):

Sprawdziłem z ciekawości , jak wygląda sytuacja w Niemczech i konsoli nigdzie nie można kupić .  Sprawdziłem w jednych z najbardziej popularnych sklepach : Notebooksbilliger, Cyberport, Coolblue, Otto, Mediamarkt / Saturn i konsoli po prostu nie ma.  

 

sprawdź 10.10 bo w cywilizowanych krajach np DE wtedy będą w sklepach 

 

a na razie są tu, prosto od Sony 

 

https://direct.playstation.com/de-de

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, jimmy said:

Teraz patrzę, że PS4 PAL na 20-lecie nowe nieotwierane na price charting chodzi po 2700$ czyli ponad 10k PLN. Ładnie ładnie, może też przytulę limitkę PS5 czysto pod zagranie z rynkiem. Ciorane i tak będzie na Prosiaku :CoolStoryBro: 

Chodzi za 2700 czy ktoś za tyle wystawia i czeka na jelenia?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, GearsUp napisał(a):

Ktoś tu w ogóle gra na tym Edgu i poleca?

Gram. Ale polamatorsko w CODa. Nie wyobrazam sobie powrotu na zwyklego pada. Ale serce boli jak bardzo brudza sie gumki antyposlizgowe, ja juz reklamowalem swojego bo zaczely normalnie odlazic od korpusu - pelno tego jest w internetach.

 

 

Edycja limitowana PS4 byla ciezko dostepna tak jak teraz limitka ps5 pro, wiec te limitki ps5 slim nie beda mialy takiej wartosci. Mimo ze sie sprzedaja to i tak ilosc ich na rynku jest duzy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...