Skocz do zawartości

PS5 PROpremiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

22 minuty temu, GearsUp napisał(a):

W Japonii fajnie rozwiązali temat

 

 

 

Dobra też akcja z raportowaniem aukcji i ebay ściąga ogłoszenia scalperom

 

https://www.playstationlifestyle.net/2024/09/30/ps5-pro-30th-anniversary-scalpers-reported-ebay/

Tam jest cywilizacja, ludzie nawet śmieci nie rzucają na chodnik, a na zachodzie chlew.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jimmy napisał(a):

Price charting wyciąga średnią ze sfinalizowanych ofert na Ebayu. Ostatnio sealed sztuka poszła za tyle 28 lipca tego roku.

 

Szkoda, że nie jest znany nakład tej Slimki teraz.

 
Tamta edycja była limitowana  do 12k egzemplarzy PS5 slim nie jest.

Odnośnik do komentarza

W dupe niech Mnie cmoknie Sorry, w JP da się zrobić po ludzku sprzedaż ale reszta świata to już gorszy sort i bijcie się jak psy o kość. Teraz zresztą zapewne każdy skalpel zakłada konta aby na przyszłość może w końcu cywilizcja zawitała w dalsze rejony półkuli o której chyba skośnoocy nie wiedzą że istnieje. Prawda jest taka że to powinno być jeszcze PSN account z aktywnym chociaż PS Plusem tym podstawowym. Ogólnie to mam głęboko w dupie tą śmieszną upadającą korporacje niech zdychają, po gównianym VR2 i PS5 na premierę bez gier po premierze jak i praktycznie na koniec generacji nie wiem nawet czy warto o PS6 myśleć na premierę.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jimmy napisał(a):

 

Limitowana na pewno jest, ale nie wiadomo do jakiej ilości. Na pewno więcej naprodukowali Slimki niż Pro, ale w sklepach też szybko zeszła.

 

No tym tokiem myślenia to wszystko jest limitowane. Slimka nie będzie miała takiej wartości jak numerowena limitki, będzie to traktowane w przyszłości jako edycja specjalna jeśli chodzi o wycenę. 

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, że nie osiągnie takiej wartości, bo jest jej więcej i nie jest numerowana. Przez limitowaną rozumiem fakt, że została wyprodukowana jakaś konkretna ilość na okazję rocznicy i tyle, 'dodruku' nie będzie.

 

Ile tego jest? Cholera wie, zeszło szybko u nas, a za granicą to już w ogóle.

 

Ciekawe jacy influ w Polsce dostaną Prosiaka w limitce, jak jakieś kiszczaki yebane to :shotgun:

Odnośnik do komentarza

Tak caly czas sledze dywagacje o cenie limitki PS5 Pro, bo mialem ja u siebie do kupienia (o ile by niej wywalilo przy koszyku) i w sumie stwierdzilem ze pewnie bedzie moze 50% czy 100% zysku w dluzszej perspektywie wiec nie chce mi sie sianka zamrazac. Z jednej strony troche szkoda jak widze zdj. powyzej ze idzie za 3-5k Dolarsow, ale moze skonczy jak PS4 Limited 20th i bedzie ich wisialo pelno do kupienia.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bud napisał(a):

Tak caly czas sledze dywagacje o cenie limitki PS5 Pro, bo mialem ja u siebie do kupienia (o ile by niej wywalilo przy koszyku) i w sumie stwierdzilem ze pewnie bedzie moze 50% czy 100% zysku w dluzszej perspektywie wiec nie chce mi sie sianka zamrazac. Z jednej strony troche szkoda jak widze zdj. powyzej ze idzie za 3-5k Dolarsow, ale moze skonczy jak PS4 Limited 20th i bedzie ich wisialo pelno do kupienia.

Na razie większość portali aukcyjnych kasuje aukcje. Akcja stop skalperom. Teoretycznie żadna osoba nie powinna sprzedawać więcej niż 1 sztuki i podobne Sony tego pilnuje. 

 

Może ostudzi to ich zapały na 40sto lecie, teraz też mieli trudniej, bo PSN ID itp. myślę, że większość konsol wpadło w ręce graczy (i influencerów). To tyle dobrze, szkoda, że nie polskich. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Bud napisał(a):

Tak caly czas sledze dywagacje o cenie limitki PS5 Pro, bo mialem ja u siebie do kupienia (o ile by niej wywalilo przy koszyku) i w sumie stwierdzilem ze pewnie bedzie moze 50% czy 100% zysku w dluzszej perspektywie wiec nie chce mi sie sianka zamrazac. Z jednej strony troche szkoda jak widze zdj. powyzej ze idzie za 3-5k Dolarsow, ale moze skonczy jak PS4 Limited 20th i bedzie ich wisialo pelno do kupienia.

 

Ja wiem czy tak pełno...jakiś wybór jest, ale ceny sprawiają, że nie są to jakieś łakome kąski :D 

Przy PS5 Pro duże znaczenie ma też fakt, że jest to Pro, a przy PS4 jednak dali zwykłą wersję. 

 

Ja mam wrażenie, że o ile konsole jakąś tam wartość mogą mieć w przyszłości, tak z padami może być ciężko. Raz, że już teraz w sklepie ich ceny są wysokie, więc nakładając jeszcze zarobek na tym, to już robi się konkretna kwota - nie wiem czy sporo osób nie odpuści właśnie z tego powodu.

Dwa, że pady od PS mają wbudowany akumulator, więc po kilku latach w pudełku, chyba pozostaje granie po kablu (czyli w sumie doświadczenie jeszcze bliższe PSOne :D).

A trzy, to przy tak słynnej awaryjności tych padów, kupno za kilka lat pada bez gwarancji za powiedzmy 800-1000zł to jest zakup podwyższonego ryzyka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...