Skocz do zawartości

PS5 PROpremiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

10 godzin temu, Kafaresko napisał(a):

Wszystko zależy od tego jak potężną konsolę wypuści Microsoft, i czy przez 1. rok, w przypadku jeśli sony będzie czekało, pssr w ps5 pro będzie dawało radę i gry będą wychodziły na obie konsole. Bo jeżeli miękcy podskoczą aż za nadto, to ps6 pojawi się prędziutko, aby nie powtarzać sytuacji z czasów ps3. 

 

Wypuści pewnie dwie konsole tak jak zrobił to teraz tylko do tej najsłabszej nie będzie oszczędzał na pamięci RAM.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Fanek napisał(a):

 

Tak i napisali, że nie mogą potwierdzić realizacji zamówienia lol.

Zamawiałeś w pierwszy dzień kiedy ruszyły pre ordery czy później ?

Może to mieć znaczenie 

No i czy płaciłeś z góry czy wybrałeś płatność w sklepie ?

Edytowane przez Plackus
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Square napisał(a):

Jak PS5 się dało bez problemu dostać na premierę to pewnie i z Pro będzie dobrze.

Ze jak ? Ja swoje "wygralem" w Euro dopiero na swieta. Telefonicznie zadzwonili ze sie sztuka zwolnila. Tak byly dostepne po premierze jakies ujowe bundle z pilotami i ciulowymi grami z ubi i zestaw kosztowal 4 tys.

Odnośnik do komentarza

Ja napisałem do MM ostatnio bo zauważyłem, że nie mam numeru mieszkania podanego w adresie, tylko numer domu, i czy mogą mi to dodać. To tylko odpisali, że jak konsola zostanie nadana to sobie już zmienię na stronie kuriera. Ale no nie traktuje tego jak potwierdzenie, że konsola będzie. Jednakowoż wierzę Squarowi, że nie będzie problemów :D 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, niunias101 napisał(a):

Być może trochę za wcześnie na takie dywagacje, ale według Waszej opinii, skoro PS5 Pro z napędem to wydatek około 4 tysięcy złotych, to jaka cena PS6 będzie oscylować na premierę ? Czy będzie trochę wyższa od zwykłej PS5, czy bardziej zbliżona do wersji Pro?

No według mnie to różnie może być.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, niunias101 napisał(a):

Być może trochę za wcześnie na takie dywagacje, 

Tak :)

 

Nie ma do czego się odnieść. Kto wie jaka będzie inflacja do momentu premiery PS6 i kiedy w ogóle ta premiera będzie.

 

Biorąc pod uwagę siłę nabywczą to pewnie mniej więcej tyle co PS5 na premierę, ale czy to wtedy nominalnie będzie 3k, 4k czy 5k to się dopiero okaże. 

Odnośnik do komentarza

Aktualnie na rynku konsol sony nie ma konkurencji to myślisz jaka będzie cena? Jak prosiaki pójdą na pniu to 4000zl na premierę ps6 brzmi bardzo realnie. 

Ot patrz co sobie żąda apple na premiere swoich flagowcow pro. Czy te telefony są tyle warte? Oczywiście że nie są, ale gwarantują rozwój firmy i mają monopol + ludzie i tak kupią. 

 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze dużo czasu do premiery PS6, wiele może się zmienić. Najpierw premiera Switcha 2, później kolejnego Xboxa (bo zgaduję że wyjdzie rok przed PS6), a największą niewiadomą są wyniki PS5 Pro. Jak konsole po pierwszych miesiącach będą zalegały na półkach sklepowych przy cenie 700$/800 Euro i ich sprzedaż dopiero ruszy po obniżce (lub premierze GTA6) to PS6 będzie za max 600$ (+80$ napęd), a jak Pro będzie się dobrze sprzedawało to mogą dać 700$ za PS6 i jednocześnie obniżyć ceny PS5 i PS5 Pro aby mieć na rynku konsolę i za 300$ i za 700$. A jak faktycznie wyjdzie też handheld to okres crossgenowy będzie jeszcze dłuższy i nie był bym zaskoczony gdyby graficznie intensywne AAA wychodziły na PS5 nawet 3 lata po premierze PS6.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...