Skocz do zawartości

PS5 PROpremiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, gnom napisał(a):

Takze dziekujcie tym ktorzy "nabijaja" kase producentom

Dokładnie tak, przy okazji chciałbym jeszcze podziękować wszystkim kupującym wycinanki dlc z gier, season passy, mikrotranskację, i wspierającym gry, które są w nieakceptowalnym stanie technicznym(najlepiej w preorderze, bo po co ryzykować).

Gdyby nie Wy, i wasz poświęcenie, to branży groziłby krach, a śruba byłaby dokręcana w nieskończoność, a tak co mamy? Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakos nie spostrzeglem ze skowyt graczy zatrzymal "trendy" to jest biznes wiec trzeba wycisnac ile tylko sie da.

 

Smieszy mnie troche ta dyskusja i smieszkowanie z tego co napisalem - takie sa realia, a negowanie tego to cynizm. 

Niemniej jednak szanuje buntownicza postawe i na szczescie wybor i w sprzecie i grach jest mnogi, dla kazdego cos sie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, gnom napisał(a):

Jakos nie spostrzeglem ze skowyt graczy zatrzymal "trendy" to jest biznes wiec trzeba wycisnac ile tylko sie da.

 

Smieszy mnie troche ta dyskusja i smieszkowanie z tego co napisalem - takie sa realia, a negowanie tego to cynizm. 

Niemniej jednak szanuje buntownicza postawe i na szczescie wybor i w sprzecie i grach jest mnogi, dla kazdego cos sie znajdzie.

 

Mam nadzieję, że wspierając biznesową postawę dajesz np. napiwki wynajmującemu.

  • Lubię! 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, gnom napisał(a):

Jakos nie spostrzeglem ze skowyt graczy zatrzymal "trendy" to jest biznes wiec trzeba wycisnac ile tylko sie da.

 

Smieszy mnie troche ta dyskusja i smieszkowanie z tego co napisalem - takie sa realia, a negowanie tego to cynizm. 

Niemniej jednak szanuje buntownicza postawe i na szczescie wybor i w sprzecie i grach jest mnogi, dla kazdego cos sie znajdzie.


Moze umknął ci po prostu moment kiedy twórcom i producentom przestało się chcieć i polecieli linia najmniejszego oporu, a kiedy ty nie zrozumiałeś jeszcze, że wytresowano cię jako konsumenta?

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Jukka Sarasti napisał(a):

 

Mam nadzieję, że wspierając biznesową postawę dajesz np. napiwki wynajmującemu.

Musisz jasniej.

1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał(a):


Moze umknął ci po prostu moment kiedy twórcom i producentom przestało się chcieć i polecieli linia najmniejszego oporu, a kiedy ty nie zrozumiałeś jeszcze, że wytresowano cię jako konsumenta?

Ja jestem calkowicie swiadomym konsumentem i sam decyduje czego chce.

A Wam sie wydaje, ze to Wy bedziecie stawiac warunki :D

Zreszta to temat o premierze PS5/PS5PRO. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, darkos napisał(a):

Dwa tygodnie po premierze a PRO nadal jest dostępne do kupienia. To ile oni tego przygotowali ze nie wyprzedalo sie a kilka minut? :kekw:

 

Czyzby jednak fani sony pokazali korporacji :down:

 

Nie wyłączyli preorderow po prostu by maglować hajsem entuzjastów sony na krótkoterminowych lokatach :nosacz3:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jimmy napisał(a):

Chłopaki antysystemowcy myślą, że są Johnym Silverhandem, bo nie kupią PS5 Pro na premierę :obama: tak bardzo jebią korporacje, że polecą po midgena dopiero za rok jak wyjdzie GTA6 albo jak stanieje 500 zł :)

Byłoby całkiem zabawne, ale jeszcze śmieszniej będzie jak ludzie kupią teraz tego Prosiaka dla GTA6 60fps w 2026 r., a za rok okaże się na konsoli za 3500 zł i tak działa w 30 klatkach bo procek jest za słaby 

Odnośnik do komentarza

Czy ja nie widzę czegoś czy w sieci PL opis tej konsoli nie uwzględnia braku napędu? Na foto widać, że jest. Chyba sporo osób o braku czytnika dowie się dopiero w domu... Przecież w nazwie powinno być DIGITAL. Żenada. Nabieranie ludzi za 3500pl. Będzie w ogóle w sprzedaży normalna wersja czyli z czytnikiem czy tylko te wykastrowane?

Za tą całą cyfryzację zapłacą wszyscy.

 

Jedynie Empik napisał w specyfikacji "brak napędu''.

Edytowane przez Lucky77
Odnośnik do komentarza
24 minutes ago, Lucky77 said:

Czy ja nie widzę czegoś czy w sieci PL opis tej konsoli nie uwzględnia braku napędu? Na foto widać, że jest. Chyba sporo osób o braku czytnika dowie się dopiero w domu... Przecież w nazwie powinno być DIGITAL. Żenada. Nabieranie ludzi za 3500pl. Będzie w ogóle w sprzedaży normalna wersja czyli z czytnikiem czy tylko te wykastrowane?

Za tą całą cyfryzację zapłacą wszyscy.

 

Jedynie Empik napisał w specyfikacji "brak napędu''.

Na którym foto widać że jest? Pierwszy lepszy sklep i na zdjęciach napędu nie ma, w specyfikacji też mamy brak napędu. https://www.mediaexpert.pl/gaming/playstation-5/konsole-ps5/konsola-sony-playstation-5-pro

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dadzą napędy, info o ulepszeniach do nowych, ważnych gier typu SH2 oraz odpakowaną wersję RDR2 w 60ks i mogę nabyć :) 

Sony osiągnęło duży”sukces”, że taka osoba jak ja, która od dość dawna bierze wszelkie stacjonarne konsole day one, odpuszcza obecnie pro, a jeszcze do słynnego pokazu nie przypuszczałem, że nie wezmę na premierę. 
 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...