Skocz do zawartości

PS5 PROpremiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rozumiem, że Sony Polska ma wyje.bane i jak ktoś sprzedaje oficjalnie ich produkt za chwilę pewnie za podwójną cenę to jest ok Allegro / OLX czy inne aukcje i Januszy biznesu tam „rozumie” ale takie MM, ME czy RTV to chyba ich „oficjalni partnerzy”

Sprawdzam co 2-3 dni ceny i każdy podnosi. Narazie mam wywalone na napęd i mogę mieć pro bez, na początek będzie SH2 i AW2 z dodatkami do ogrania a te mam w cyfrze więc luzz ale mam nadzieję, że z czasem cena wróci do sugerowanej 549 zł. Dymanie nas w tym kraju już na każdej płaszczyźnie wchodzi na kolejny poziom…

Odnośnik do komentarza
Just now, elvis004 said:

Rozumiem, że Sony Polska ma wyje.bane i jak ktoś sprzedaje oficjalnie ich produkt za chwilę pewnie za podwójną cenę to jest okemoji16.png Allegro / OLX czy inne aukcje i Januszy biznesu tam „rozumie” ale takie MM, ME czy RTV to chyba ich „oficjalni partnerzy”

Nowy standard cenowy, kto jak kto ale Sony rozumie to i akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, elvis004 napisał(a):

Rozumiem, że Sony Polska ma wyje.bane i jak ktoś sprzedaje oficjalnie ich produkt za chwilę pewnie za podwójną cenę to jest okemoji16.png Allegro / OLX czy inne aukcje i Januszy biznesu tam „rozumie” ale takie MM, ME czy RTV to chyba ich „oficjalni partnerzy”

 

Sony Polska nie ma na to wyjebane tylko wręcz dogaduje takie krzywe wałki z oficjalnymi partnerami. Pamiętacie pada do Astrobota? Był 'przykaz z centrali' sprzedawać tylko w bundlu z grą i tak też markety robiły.

 

Generalnie jak mamy mieć takie przedstawicielstwo to w sumie bez różnicy (a może i lepiej) jakby go nie było wcale. A jak to są tylko polscy ludzie do potakiwania panu Japończykowi bez żadnej sprawczości na swoim lokalnym rynku to tym bardziej na chuj nam oni?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Nonname napisał(a):

Myślicie że napędy poszły na handel?

Nie, nie myślę. Wiem :cool:

https://allegro.pl/oferta/naped-optyczny-do-konsol-playstation-5-pro-bialy-nowy-bulk-16583872272

 

Ile tam tych konsol było, 50? Co za przypadek, że na drugiej aukcji jest akurat 50 napędów, dziwnym trafem bez pudełka :nosacz3:

  • Lubię! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...