Skocz do zawartości

PS5 PROpremiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, ASX napisał(a):

Dokładnie to samo można napisać o PS Plusie. 

 

Obie konsole to z wyjątkiem kilku małych wyjątków w zasadzie to samo, podobnie dzialają, w 99% mają te same, tak samo różnorodne biblioteki gier i bardzo zbliżone ceny oraz technikalia.

A ty piszesz że PS5 jest dla bardziej wymagających, bo ma Persone która jest na Xboxie

 

Czyli o sukcesie decyduje tylko siła marki Sony? Nie chce mi się w to wierzyć i śmiem twierdzić,  że prawie robi różnicę a to prawie to jest tych kilka ponadprzeciętnych gier, których nie ma na xboxie.

Odnośnik do komentarza

Gdyby to te kilka gier decydowało o tym że PlayStation sprzedaje kilkadziesiąt milionów konsol więcej to widać byłoby to po sprzedaży tych kilku pozycji, które powinny sprzedawać się w wielu milionach.

 

A tymczssem jeśli spojrzysz na to w co gra się najwiecej na obu konsolach, zarówno tej dla koneserów jak i tej dla mniej wymagających, to jest to w zasadzie to samo, tylko kolejność lekko się zmienia.

20241021_172706.jpg.d3c39ec78043d9507048d4684b49f2c6.jpg

 

Oczywiście gry na wyłączność też odgrywają ważną rolę, ale ich rola jest zasadniczo mniejsza niż często im się przypisuje. A za sukcesem PS5 stoi o wiele więcej powodów niż te kilka ponadprzeciętnych gier. 

 

 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, kaktusr napisał(a):

Alan Wake II

 

Tryb jakości PS5 Pro oferuje opcje ray tracingu, które nie są dostępne na bazowej konsoli PS5.

  • 30 FPS z ray tracingiem 
  • Ray traced reflections
  • Rozdzielczość wyjściowa 3840 x 2160 (4K) 
  • Rozdzielczość renderowania 2176 x 1224 

:kekw::kekw::kekw::kekw::kekw::kekw::kekw::kekw::kekw:

 

Render nie 4k za 4k w 30 fps w grze z przed roku :leo:

AW2 kocham ale dla mnie to technologiczny koszmarek, jakoś mnie nie dziwi, że nawet na PRO nie dowiozą..

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, izon napisał(a):

AW2 kocham ale dla mnie to technologiczny koszmarek, jakoś mnie nie dziwi, że nawet na PRO nie dowiozą..

 

Godzinę temu, ASX napisał(a):

Akurat Remedy już od czasów Alana Wake z X360 chodzącym w 540p jest znane z tego że natywna rozdzielczość, delikatnie mówić,  nie jest ich głównym priorytetem, więc nie dziwi mnie że i na PS5 Pro kontynuują tę tradycję 

Panowie Ja wiem że jakoś próbujecie sobie wytłumaczyć nietrafiony zakup, ale litości :kekw:

 

Odnośnik do komentarza

Kilkanaście stron krucjaty że Sony wali w ch00ja bo wypuszcza sprzęt za 3 i pół kloca bez napędu 

Ale walizka z figurką Leona, plakat i talizman za 2 klocki bo napisane jest collectors to już jest Smart move bo jestem GRACZEM.

Jedni jeżdżą passatem w gazie bo chcą jeździć tanio, a drudzy 5cio litrowymi dodgami gdzie ciężko zaparkować i leja wannę oleju przy wymianie

:dunno:

A Sony no trochę odpiera(Pipi)la 

Ale aktualnie konkurencja poszła na drzemkę i jak wypierdzielac z takimi fantazjami jak mają czelność to w sumie teraz albo nigdy ;p

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, jimmy napisał(a):

Przecież będzie w Alanie tryb Pro czyli quality z bazowej PS5, ale w 60 fps.

Tylko ten tryb ma zmniejszoną rozdzielczość z 1272p na 864p. No i jeszcze się chwalą tym jak "pięknie" działają lustra w trybie quality. To poleganie na RT żeby zrobić odbicia w zamkniętych pomieszczeniach w gorszej jakości niż to było ogarnięte ponad 20 lat temu to żart.

Spoiler

image.thumb.png.2272f61fbeb4ab42ebd5885e570f4f8e.png

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...