Skocz do zawartości

PS5 PROpremiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

12 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

Jakbyś miał bogatych kolegów to mógłbyś im sprzedać a tak to lipa.

Moi bogaci koledzy typu @creatinfreak,  grają jak ludzie na mocarnych PC. 

1 minutę temu, Bzduras napisał(a):

Zero stresu, zero problemu, zero mózgu i sto procent cebuli :)

U Ciebie za to 100% bólu dupska :)

Jak będę liczył zysk z PS5 Pro, to będę myślał o Tobie... 

Odnośnik do komentarza

Myśl, myśl, gardzę januszerskimi skalperami nawet jak wykupują sprzęty, które mnie kompletnie nie interesują :) Gratis mela na ryj, daj adres na PW to wyślę trochę w słoiczku, niestety chlusnąć sobie tą wydzieliną w papę będziesz musiał sam.

  • Plusik 2
  • Haha 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

O TAK, JESTEM ZAZDROSNYM BIEDAKIEM CO TYLKO ZAZDROŚCI ZARADNEMU PRZEDSIĘBIORCY I PŁACZE PO NOCACH BO CHCIAŁBY BYĆ TAK ZARADNY ŻYCIOWO

 

Jeszcze coś o dziecku w sieci dorzuć i mamy komplet januszeriady. Szkoda strzępić, i tak do pustego łba nic nie trafi.

Odnośnik do komentarza

@LeifErikson Zależy jak spojrzeć. Przy premierze PS5 na 2 sztukach sprzedawanych w odstępie tygodnia, niecałe 2k zarobiłem. Na każdej pograłem tydzień.

 

Tu zamawiasz w preorder i czekasz czy będzie szał czy nie. Jak nie ma to anulujesz zamówienie i tyle. 

 

Ale dla niektórych to za dużo roboty, bo przecież co to dla nich zarobić kilka tysi w 10 min :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Pupcio napisał(a):

Niesamowity z ciebie biznesmen pipcio :) czy bycie scalperskim odpadem jest wpisane w dna pecetowca czy jest jakieś inne lore bycia gównem??

Wiesz czym się różnimy? 

 

Ja sprzedam kilka tych śmiesznych konsol dla dzieci, sprzedam swoją 4090 i będzie akurat na 5090.

 

A Ty będziesz dalej jedynie pisać pościki na forumku jakim to jestem scalperem i gównem :)

Ogólnie mogę być nawet chujem skoro jestem już gównem. Zwłaszcza dla takiej bandy cip jak Wy :)

  • beka z typa 2
  • This 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiPoLiNiO napisał(a):

Jedno jest pewne. Trzeba wziąć ze 3 sztuki Pro w preorder, aby zarobić potem na frajerach. Także jak coś to PW. Dogadamy się. Więcej niż tysiak nie będę dawać przebitki. PS5 z taką sprzedałem 2 sztuki, to i teraz pójdzie :D

 

Miło byłoby załapać się na tą edycję specjalną. Tam przebitka będzie kosmiczna na bogatych klapach. 

Ty skurwysynu scalperski zajebany

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, PiPoLiNiO napisał(a):

Zabawne, że najwięcej o cebuli mają do powiedzenia Ci co brylują w zakupach gamepass po taniości przez vpn i używając 10 różnych kont, i tak dalej. 

 

Jebana hipokryzja dzieciaczków co to kawałek elektroniki traktują jak świętość. 

 

Jeśli do mnie się od odnosiłeś to bardziej chybić nie mogłeś. :kekw:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...