Skocz do zawartości

PS5 PROpremiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, aset napisał(a):

Tutaj dam radę - jeśli będziesz kupował oleda od LG to sytuacja wygląda tak:

LG wydaje telewizory co roku które w wersji C i 65 cali kosztują na premierę około 13 - 14k i za nic w świecie nie kupuj za tyle. Dlaczego? Bo w momencie premiery nowego modelu (okolice kwietnia) to starszy model który praktycznie niczym się nie różni jest na wyprzedaży i spokojnie kosztuje od 6500 do 8000 MAX. Dlatego nie przepłacaj i kup jakiś na wyprzedaży bo kupując nówkę flagową stracisz dobre kilka tysięcy 

 

Dzięki za super radę!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

34 minuty temu, AsmWalker napisał(a):

"Musimy jeszcze zweryfikować dostępność zamówionych przez Ciebie produktów, dlatego ta wiadomość nie jest jeszcze potwierdzeniem zawarcia Umowy Kupna-Sprzedaży. Zawarcie umowy nastąpi wraz z przesłaniem przez nas kolejnej wiadomości." tez taką wiadomosc macie ...

Tak kazdy na pewno kto zlozyl zamowienie tak dostal. To dupochron gdyby Sony wyslalo 5 im konsol ;)

Edytowane przez gnom
Odnośnik do komentarza

Ja zrezygnowałem. To anulowanie mojego zamówienia na napęd ostudziło mój głupi entuzjazm. Mam PS5 Fat i mi do tych gier, które skończę wystarczy. Pro kupie dopiero gdy wyjdzie GTA 6, jeśli w ogole będzie tak jak obiecują 60 Fps.

Na dziś dzień to puste obiecanki sony bez zadnego pokrycia w nowych grach. I chwalenie sie jakie to gówno obsrane The Last of US Part II jest zajebiste tylko utwierdza mnie w tym ze sony wali w choya. Potwierdeniem tego są kolejne zapowiedzi remasterów, czyli Days Gone i Horizon :down: Ps5 Pro ma sens tylko dla nowych gier, a do tych, które już są to szczerze mówiąc wystarczy PS5. 

Dziś wole wydać 15.000 na stacjonarny komputer niż trzy razy mniej na Pro. Używam laptopa gl553vd i poważnie myślę o takim upgrade niż nad wydaniem kasy bezsensownie na Prosiaczka. Takie jest moje Zdanie w tym temacie. Yebac sony do czasu premiery GTA 6. Potem może będziemy trzepać gruchy :lapka: a narazie nie warto. 

 

I do tego ten brak napędu :down::facepalm:

 

Gratulacje dla kazdego kto kupil sobie wersje Pro :drinks: Mój brat już rozgląda sie na olx za tanią PS5. Widac wylew konsol można przebierac w ciekawych ofertach. Szczęście jednych jest szczęściem drugich. 

 

Widzę ze napędy do PS5 Slim ponownie pojawiaja sie w sklepach. Ale cena podskoczyla o 100 zl bo podczas premiery mozna go bylo kupic za 549. 

 

https://mediamarkt.pl/pl/product/_naped-optyczny-sony-do-konsoli-ps5-digital-edition-1479254.html?tduid=b100ce2ab2b7370817b83c21386d0ae8&utm_source=tradedoubler&utm_medium=aff-&utm_term=3153863&utm_content=https%3A%2F%2Fwww.ppe.pl+(PL)&utm_campaign=rt_affiliate_performance_nsp_na

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, gnom napisał(a):

W media nachapali zamowien a pozniej beda anulowac jak beda wiedzieli ile konsol maja... normalka... normalka ze jest ciagle do kupienia

PS5 na premierę normalnie dostarczyli, a pre-ordery 2 dni przyjmowali. Widzę, że niektórzy się za dużo naczytali się jojczenia w USA, itp.

Edytowane przez Chmielinski
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Shen napisał(a):

A Anniversary nie ma nigdzie, dobra wypierdalać z tymi sklepami, najwyżej się kupi od skalpera jak będzie ciśnienie. 

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...