Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - Jak kupić NAJTANIEJ?


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko, jak to jest z dzieleniem konta z Game Passem?

Przykładowo mam konto bartiz PL na którym mam abonament wykupiony do grudnia. 

Konsolę sprzedaje szwagrowi, ale będę tego konta używał na PC, jest możliwość żeby używać też tego abonamentu ale na konsoli równocześnie z PC?

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, bartiz napisał(a):

Pytanko, jak to jest z dzieleniem konta z Game Passem?

Przykładowo mam konto bartiz PL na którym mam abonament wykupiony do grudnia. 

Konsolę sprzedaje szwagrowi, ale będę tego konta używał na PC, jest możliwość żeby używać też tego abonamentu ale na konsoli równocześnie z PC?

 

Nie ma z tym problemu, kumpel gra na Xpudle, ja używam jego konta na PC, zrzucamy się po pół, nigdy nie było problemu z graniem równocześnie na konsoli i na PC.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

PC i konsola jednocześnie to bez żadnych kombinacji. Tym bardziej jeśli konsolę ustawisz jako domową, wtedy twój szwagier może sobie założyć swój profil i Twojego w ogóle nie dotykać - będzie miał na nim dostęp do wszystkiego co masz (kupione gry, aktywne abonamenty).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wbiłem 12 miesięcy core i teraz jak chce wrzucić kolejne to wyskakuje mi:

"Wstrzymaj teraz rozszerzanie tego

Osiągnięto limit określający, jak bardzo można przedłużyć subskrypcję. Spróbuj ponownie później w późniejszym terminie."

GPU już miałem skończone. 

 

Edit: miałem ustawiony region na Turcję, a tam jest limit do 13 miesięcy... 

Edytowane przez Sedrak
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ponownie kupuje Xboxa, kilka lat temu robiłem to co jest opisane na 1 stronie konwertowałem golda na GPU, czy to jeszcze działa?

 

Nie chcę się bawić w vpny i inne rynki. Interesuje mnie GPU na rok, jestem powracającym członkiem ;)

 

To co najlepiej w tym wypadku zrobić?

 

Edit: jedyne co znalazłem to 3m GPU za 100zl na enebie. Bo widzę że trochę się pozmieniało od ostatnich lat ;)

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...