Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kanabis napisał:

Hades za trzecia proba poszedl. I to z dwoma wskrzeszeniami. Ale jaki set mi sie trafil. Kluczowy okazal sie podwojny odskok , jakis dar ze wloczni nie trzeba sciagac spowrotem tylko wybucha i dar od afrodyty ktory powoduje zauroczeni ze typ cie wcale nie atakuje przez pare sekund :yao:

 

No trzeba miec szczescie do losowanka nie ma to tamto. Bo za poprzednimi dwiema probami z hadesem nawet do drugiej tury nie doszedlem. Nawet nie wiedzialem ze jest xd

No właśnie mnie to wkurwia w tej grze że choćby skały sraly a iteny nie podejdą to w sumie można męczyć bule przy bossach i nie przejsc, a jak mi się wczoraj przyfarcily to do hadesa doszedłem ze wszystkimi wskrzeszeniami, moby jakieś najsłabsze z całej gry i zzeralem mu po 300dmg jednym ciosem.

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, 20inchDT said:

To trzeba by ciagle grac na tym samym heat, bo jak zwiekszasz, to od nowa dostajesz krew, diament itd. za pokonanie bossa. Boli też, ze rerolle sa ukryte za lustrem i mozna skonczyc ze slabym buildem, a levelowanie tego kosztuje krocie.

Kryształy i krew dostajesz osobno na każdą broń.

Pierwszych kilka heat runów jest w miarę OK i niewiele trudniejszych, jeśli już zrobiliśmy pierwszy i rozumiemy jak potężne są czary.

 

Dymiąca broń daje +20 do exp i póóźniej też +20% do kamieni. Kamienie można wymieniać na coś innego sklepiku.

 

Jak się od początku człowiek skupia na inwestowaniu w przyszłe ucieczki, to szybciej gra staje się łatwiejsza. Szczególnie istotne są boony od Posejdona i Chaosa na extra exp. Nawet jak się przez to jest słabszym i nie skończy ucieczki, to i tak zarobisz 2x więcej, więc się to często opłaca. 

 

Kasa też jest mega ważna, bo kupno krwi za 1200 to jest ta sama nagroda, co za zabicie Hadesa. 

Odnośnik do komentarza

Zależy ile masz tej krwi. Polecam odblokowac łuk hery i tarczę beowulfa. Obie nie wymagają żadnych ulepszeń, zeby wykonywac swoją robotę, a sa potężne. Mocne aspekty wymagajace ulepszen - chiron bow, chaos shield, eris rail. Jak dopiero zaczynasz i masz mało krwi to mozesz wrzucic 5 krwi w rekawice zagreusa i je wymaksujesz. Roznice pomiedzy pierwszymi trzema rekawicami sie tak nieistotne i gra sie tak samo, ze rownie dobrze mozna je wybrac. Włocznia achillesa tez jest fajna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Shago napisał:

To w takim razie mógłby ktoś w skrócie wyjaśnić dlaczego w necie podają liczbę godzin na ten tytuł czasami grubo ponad 100h? Skąd się to bierze?

Bo jest nieziemski grind, ale 100h to przesada. Mysle, ze w 60h sie zmieszcze.

Edit: Sprawdziłem staty ostatnich runów i sa w okolicy ~22minut.

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...