Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Krzysztof93 napisał(a):


a co jeśli poczekam do tego 10.06 kiedy wygasa mi Extra? Nie będę miał żadnego abonamentu i zostanę potraktowany jak nowy klient operatora telefonii komórkowej w Polsce, że tylko nowy ma tanio i więcej? Wydaje mi się, że można by było te promocje sprzedawać bardziej zrozumiałym językiem. 

Będziesz miał te ceny, mi wygasł plus jakos miesiac temu i dzis wykupilem

Essential 236zł

Extra 390zł

Premium 441

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Czyli będę miał 2 dni na zakup Extra z 25% zniżką jako nowy bez abonamentu bo z tego co jest napisane pod moją ofertą na Premium to oferta ważna do 12.06.
Nie mogą po prostu zaoferować mi tej zniżki już teraz na przedłużenie na kolejny rok od 10.06 tylko muszę planować ruchy jak w turowej gierce? Chryste Panie

Edit: Czyli śmiało kupować karty przedpłacone na necie typu 1x 200 zł, 1x 140, 1x 50 i zbić sobie cenę o te +/- 60 zł by być gotowym na zakup po wygaśnięciu aktualnej? Gierki kupowałem za te karty i abonament też śmiało można? Pytam bo na X360 też kupiłem karty z pieniędzmi ale Golda się nie dało kupić :frog:

Edytowane przez Krzysztof93
Odnośnik do komentarza

Cześć, helpunku

 

Pytanie z tych banalnych.

Czy jeśli byłam subskrybentem PS Plus Premium, pobrałam sobie cześć interesujących mnie gier (przy części jedynie adnotacja wymagane PS Plus) to czy przy zejściu na niższy plan (Essential) będę mogła liczyć na dostęp do tych, które są opatrzone jedynie informacją, że to właśnie Plus jest wymagany? 

Nie do końca rozumiem jak działają te plany bo niedawno przesiadłam się z X na PS. 

 

Z góry dzięki. 

 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Kotkaskot napisał(a):

Cześć, helpunku

 

Pytanie z tych banalnych.

Czy jeśli byłam subskrybentem PS Plus Premium, pobrałam sobie cześć interesujących mnie gier (przy części jedynie adnotacja wymagane PS Plus) to czy przy zejściu na niższy plan (Essential) będę mogła liczyć na dostęp do tych, które są opatrzone jedynie informacją, że to właśnie Plus jest wymagany? 

Nie do końca rozumiem jak działają te plany bo niedawno przesiadłam się z X na PS. 

 

Z góry dzięki. 

 

Gry z katalogu są w extra i premium i przy nich powinna być taka informacja.

Przechwytywanie.JPG.07cf3c24083b8af5db99ffc82a288965.JPG

Z essential masz tylko te co dają co miesiąc w ofercie na miesiąc.

Odnośnik do komentarza

Są trzy poziomy PS+:

1. Essential - 3/4 gry miesięcznie i dostęp do grania online

2. Extra - j.w. oraz dostęp do katalogu gier, który jest aktualizowany raz w miesiącu

3. Premium - j.w. oraz dostęp do klasyków i dem i trialów.

Jeśli zejdziesz do niższego abonamentu to tracisz dostęp do usług z wyższego. 

Odnośnik do komentarza

Gry, które mają adnotację Extra/Premium jasne, że pójdą jedynie na planie subskrypcji Extra/Premium ale przykładowo, gdy pobierałam Horizon Forbidden West jedyna adnotacja która widniała to - dostępna w PS Plus - bez sprecyzowania planu, stąd zapytanie czy przechodząc na Essential (dalej plan PS Plus, biedowybór) będę mogła zagrać. 

Odnośnik do komentarza

 

Czerwiec w PS Plus, i nieważne jaki kto ma abonament, zapowiada się dość dobrze. Do ,,kapitalności" sporo brakowało, ale na podstawkę do subskrypcji PS Plus dodano najnowszego growego SpongeBoba! A dla mnie to najlepsiejsza wiadomość, bo właśnie oglądam 4-ty sezon ,,Kanciastoportego", więc znajomość Uniwersum będzie dodatkowym atutem! Tiaaaaaa! I jest piękniście! Jeszcze lepiej zrobi się, jeśli się ma subskrypcję PS Plus Premium i korzysta z PlayStation Core - coś a'la platforma streamingowa dla posiadaczy konta PS, korzystających z usługi na TV. To właśnie w ,,Core" trwa obecnie promka dla ,,abo" PS Plus/Plus Premium, gdzie ma się do 60% zniżki na kupno i wypożyczenie danego filmu. Np. growe filmy, "Uncharted", "Gran Turismo" , są za 5zł za wypożyczenie! Rewelacyjnie! I trzeba ogarniać do kiedy zniżki na filmy w tej usłudze są dostępne, bo co chwila Sony zmienia swoją ofertę specjalną na Core! 

 

P.S. znając życie na Black Friday w listopadzie pojawią się najlepsze promki na roczne subskrypcje do PS Premium - jak będzie 30-40% taniej, to biorę od razu ,,Premium" na rok! 

Odnośnik do komentarza

 

PS Plus Premium i PlayStation Core - to chyba najlepsze ,,zbiorcze" streamingowo-growe dobra tego PS-owego świata. Jedynie mogę mieć spore ,,wonty" co do ceny za usługę roczną PS Premium w abonamencie PS Plus: prawie 700zł za rok, no ale tytułów growych do ogrania, bez względu na to z których są one lat, czy sprzed roku, dwóch czy sprzed dekad, ten akurat abonament proponuje mi od groma. I to jest coś niesamowitego, na tyle że nawet sam nie wiem wiem... w co obecnie już gram, co mam ściągnięte na dysk Ps5 i w co chcę zagrać. Jacha, ogarnąłem na konsoli Fallout 76, w planach ściągnięcie ,,Jedi Survivor", niedawną FIFĘ, Dead Space, no i m.in. jakąś strategię/symulację. A Wy, co byście polecili z abonamentu PS Premium? Może coś ze strategii, RPGów, FPSów, FPP, TPP, w gatunku sci-fi, post-apo, thriller, horror, fantasy pokroju "Wiedźmin 3".... Sportówki też wchodzą w grę.

 

 

  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...