Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czy inaczej trochę słabo. Może i Gamepass też nie robi szału ostatnio swoimi wrzutkami, ale tam przynajmniej raz na jakiś czas wpada duża lub śrenio-duża premiera. W PS+ raz na rok coś wskoczy na premierę... a i tak co najwyżej to jakiś indyk.

W ogóle wydaje mi się, czy w ostatnich miesiącach więcej gier ubywa niż przybywa w ramach PS+ Extra?

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

To wszystko zależy od tego kto ile gra i jak na bieżąco jest z grami. Ja z PS+ Extra jestem zadowolony bo już trochę dzięki niemu gier przeszedłem w tym Horizon. Niektóre takie których nie planowałem kupować bo to nie dal mnie a okazały się świetnymi grami jak Nier Replicant albo Ghostrunner. 

Odnośnik do komentarza

Są różne teorie i domysły o tym jak powiązane są te dwie gry, jest to dość tajemnicze, acz dla fanów takich rzeczy, daje materiał. Fani mają wiele własnych teorii o tym, kim są postaci pojawiające się w obu grach i co się z nimi kiedy dzieje i jak/czy mają miejsce w l o r e tej drugiej części.

 

Nie ma specjalnie co o tym myśleć na zapas. Jeśli ktoś aż tak pokocha grę, żeby się tym przejmować, to i tak może zagrać w drugą.

Są też różne teorie na temat tego, czy trzeba przejmować się komiksami opisującymi inne elementy historii uniwersum rozszerzonego LN.

Odnośnik do komentarza

Na pewno wygląda na tyle niskobudżetowo, że być może wydawca po playtestach uznał: oj niedobrze, ludzie za to nie zapłacą, a jak nie zapłacą to nie będzie z kim grać online i gra zbierze fatalne opinie. Być może Sony zapłaciło poratować bo jednark marka + "darmowość" + być może przyjemny gameplay sprawią że gra będzie miała jakieś życie.

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem wczoraj na chwilę tego Quidditcha. Za mną tworzenie zespołu, całkiem dobrze ogarnięty tutorial i jeden mecz online. Gierka sprawia całkiem dobre wrażenie - gaasik, ale z klimatem Hogwart Legacy. Dużo opcji customizacji i walut. Od razu widać, że koncept wyciągnięto z tamtej gry i przerobiono na usługę z Fortnite'ową grafiką.

 

Taki trochę powrót wspomnieniami do Quidditch World Cup na PS2, ale w nowoczesnej otoczce online. Na pewno pogram dłużej, bo lubię HP. Mam nadzieję, że dodadzą kanapowy co-op i online 6vs6, bo na ten moment jest tylko 3vs3 i każdy gracz przełącza się pomiędzy 2 rolami (ścigający-szukający, ścigający-pałkarz, ścigający-obrońca). Co ciekawe jest też kampania solo.

 

Jest gdzieś na forum temat tej gry czy #nikogo?

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...