Opublikowano 11 października 20213 l 16 minut temu, Ma_niek napisał: No klimat jest gruby. Akcja z brakiem włączników do światła kozacka ale teraz co chwile mnie dopada zjawa bo zanim ogarnę te tabsy w tym zjebanym interfejsie to mnie zabija. I w sumie nie wiem co teraz zrobić :-) Ja to chodzę tak, że w jednej ręce mam zapalarę, a w drugiej tabsy. Na szybkiego można dziabnąć parę groszków. Tylko nie wziąłem sobie zapasu, a zanim dobiegam do kolejnych, to mnie dopada
Opublikowano 11 października 20213 l Gra zajebista ale chyba za dużo ciśnienie to robi na mnie, granie na słuchawkach z DB Atmos +2 do oceny Jak komuś podobało się demo PT to będzie w domu. Wizualnie też ładnie to wygląda i tak interfejs to jest dramat.
Opublikowano 11 października 20213 l Nawet gdybyś miał w ekwipunku drugie tabsy to zanim wymienisz zużyte na te nowe to cię zezre. Jescze nie grałem w grę z tak zjebanym interfejsem. No odechciewa się grać a potencjał gierka ma. A co do oprawy to rzeczywiście jest ładnie oprócz scenek na zewnątrz bo to już poziom ps3 Edytowane 11 października 20213 l przez Ma_niek
Opublikowano 11 października 20213 l No interfejs nie jest mocną stroną tej gry. Napisałem żebym Ma_niek nie musiał czwarty raz. Poza tym ta gra to jeden z lepszych horrorów jak narazie. Kurewsko mocna rzecz.
Opublikowano 20 października 20213 l Zacząłem wczoraj w nocy, zaraz po skończeniu The Evil Within 2 więc za długo nie posiedziałem bo już trochę zasypiałem. Mocne intro, graficznie nieźle, ale jednak P.T. podobało mi się bardziej. Tak jak przedmówcy, interfejs to katorga, trzeba się będzie przyzwyczaić. Visage śledziłem od pierwszych zapowiedzi i Early Access, cieszę się, że trafiła na konsolę i mogę jej doświadczyć.
Opublikowano 29 października 20213 l Pytanie czy będzie pacz wersji GPU czy tutaj zostanie only stara wersja?
Opublikowano 29 października 20213 l No widzisz czytanie forum na tel w korku. Jednak MZK > własne auto
Opublikowano 29 października 20213 l Szkoda, że nie poprawili działania interfejsu na coś bardziej intuicyjnego
Opublikowano 29 października 20213 l No ale w tej generacji jak w żadnej poprzedniej warto mieć backlog i gierki ogrywać po czasie. Ulepszone wersje, pacze wprowadzające 60 ks czy RT + tradycyjnie dużo różnych błędów na premierę.
Opublikowano 31 października 20213 l Obadał ktoś z zielonych przyjaciół jak się sprawdza ten Enhanced Edition ?
Opublikowano 31 października 20213 l Ależ mieszasz w temacie Balon, a wystarczylo przeczytać dokładnie pierwszego twetta.
Opublikowano 31 października 20213 l To tylko w słuchawkach trzeba grać? Fajnie, że na XSX jest już 60 klatek i 4k, wieczorem zapuszczę gierkę.
Opublikowano 2 listopada 20213 l Ja jednak przeszedłem całą i nie żałuję. Grałem później jeszcze w kilka horrorów ale nie miały startu do tej gry pod względem straszenia. Gdyby tylko ten interfejs i sterowanie nie były takie, to mniej ludzi odbiłoby się od tej gry. W późniejszych etapach musiałem wspomagać się solucjami, bo nudziło mnie kilkukrotne chodzenie po wszystkich pokojach jak nic się nie działo. Dobra gra. Dobrze, że w GP.
Opublikowano 1 listopada 20222 l Zacząłem od poziomu Dolores.Znalazłem już 2 zawieszki.Teraz z tego co widzę to mam 2 tropy, obrazy i zegary.Jedyny minus to system itemow żaglowanie i wiecznie brak miejsca.A już zwłaszcza jak niektóre itemy wymagają obu rąk.Ale to nic bo klimat i design domu to miazga.Serio nerwowo zapalam światło gdzie tylko się da, a do piwnicy bałem się wejść xD.Gdybym grał w to w wieku 12 lat to bym sie bał iść pranie rozwiesić na strych.A jak pomyślę o wersji VR na psvr2 np to xD.Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 1 listopada 20222 l 6h mi zeszło na Dolores!Masakra.W sumie zagadki nie były jakieś trudne, zawszę była podpowiedź/notatka/wzór ale pogubić się w tych lustrach bardzo łatwo.Sam jedno znalazłam po kilku h błąkania się, gdzie byłem pewien ze "już tu byłem wszystko sprawdziłem"Generalnie długo się zeszło, za długo.Po takim czasie gra zaczyna irytować, brakuję zapalniczek/prochów i zaczynają się jazdy że nie umiesz po schodach wejść albo masz gościa co chwila.Mimo wszystko gra kozacka, dosłownie mam jej dość ale wiem że jutro znów odpalę .Pytanie jak pozostałe poziomy pod kątem skomplikowania zagadek klimatu i lokacji(?)No bo jednak przy moim lizaniu ścian do 20h jak nic i sam dom mógłby już męczyć.Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 2 listopada 20222 l Dolores ma najbardziej złożony rozdział z tych trzech podstawowych. Z Lucy i Rekanem pójdzie Ci zdecydowanie szybciej. Natomiast po zaliczeniu Rekana i Lucy odblokowuje się jeszcze jeden epizod i tam już może być ciut ciężko (chodzi o wątek z taśmami VHS). No generalnie jest to gra w której nie ma się co spieszyć czy zmuszać. Sam nabiłem w niej ponad 60h ale to z masterowaniem wszystkiego, szukaniem mega unikatowych straszaków, osiągnięć (w tym jedno w którym trzeba schwytać malutkiego kosmitę który przemieszcza się po domu - tak, jest takie coś), wszystkich zakończeń itp.
Opublikowano 2 listopada 20222 l Widziałem że jest trophy za kosmitę.Jako że mam cyfrę i lubię wracać do takich gier to pewnie będzie platynowane.Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.