Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja 4 dniowa konsola dostała dzisiaj pierwszą płytkę, spider-man 2018, płyta używana w idealnym stanie. Podczas instalacji wywalilo mi kilka błędów systemu, które mogłem przeklinać i gierka finalnie się zainstalowała, pobawiłem się 30 minut i wyłączyłem sprzęt z płytą w środku. Odpalam konsole dosłownie przed chwilą i napęd zaczął dosłownie wyć, dzieje się tak po każdym resecie konsoli, wyjęciu i włożeniu płyty na nowo czy po odpaleniu gry. W linku załączam filmik z owym zjawiskiem, przy instalacji napędu nie było w ogóle słychać. Proszę o poradę, bo lekko jestem spanikowany

https://youtu.be/iO0vDL3RW14?si=fQRUOgQuzJs3lFjp

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.08.2024 o 23:19, baku90 napisał(a):

Witam, moja 4 dniowa konsola dostała dzisiaj pierwszą płytkę, spider-man 2018, płyta używana w idealnym stanie. Podczas instalacji wywalilo mi kilka błędów systemu, które mogłem przeklinać i gierka finalnie się zainstalowała, pobawiłem się 30 minut i wyłączyłem sprzęt z płytą w środku. Odpalam konsole dosłownie przed chwilą i napęd zaczął dosłownie wyć, dzieje się tak po każdym resecie konsoli, wyjęciu i włożeniu płyty na nowo czy po odpaleniu gry. W linku załączam filmik z owym zjawiskiem, przy instalacji napędu nie było w ogóle słychać. Proszę o poradę, bo lekko jestem spanikowany

https://youtu.be/iO0vDL3RW14?si=fQRUOgQuzJs3lFjp

Ciężko powiedzieć. Mi zaczęła PS5 wyć, przy odpalaniu gier z płyt, ale jak odkurzyłem przez te specjalne otwory i wyjąłem wiatrak do czyszczenia i jeszcze dokładniej odkurzyłem po jego zdjęciu, to po zamontowaniu wszystkiego jest teraz cichutka (mam 4 koty więc od czasu do czasu wymaga takich akcji). Teraz pytanie. Czy czterodniowa używana jest u Ciebie czy nówka ze sklepu? Jeśli nówka to oddaj albo niech wymienia na inny egzemplarz. Ja od początku posiadania konsoli nigdy się nie spotkałem z błędami podczas instalacji czy to gier z PS4/5.

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...