Skocz do zawartości

Promocje w Microsoft Store - Różne regiony - Polska Cebula


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.09.2024 o 09:02, messer88 napisał(a):

Korwa mogłem se u Turka kupić jeszcze Darkest dungeon 2, nie podoba mi się PL cena. 
 

te kody ARG to tak samo jeśli chodzi o nowości praktycznie sie nie opłaca ostatnio, o ile są. 

No mozna poczekac i cos za 100zł kupic kilka miechow po premierze. ale to wszystko, ja od prawie 2 lat cisnalem w lirach na konsoli i ponad 500 gier mam kupionych, wiec jest w co grac i biblioteke ze staroci mam kompletna. ostatnio czesc gier tez na sile kupowalem, bo "moze kiedys sie odpali"

 

W dniu 7.09.2024 o 22:29, Beelzeboss napisał(a):

Ja widziałem już wpisy, ze i takie nowe konta tez dostaja banik potem. Możliwe, że oni zbieraja dane odnosnie tego z jakiego ip łączysz sie na konsoli i jak głównie jest to region poza turcją to taki ci "przyznaja".

Ja i tak bym nie chciał miec gier porozrzucanych na kilku kontach.

konsola laczy sie zawsze przez PL. Kody jak wklepujesz, to przez strone microsoft i VPN. wiec w sumie nie moga sie przyjebac do konsoli, bo masz prawo pojechac na wakacje i np kupic gre lokalnie

Edytowane przez Pierre Deck
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wiem że to nie to samo, ale właśnie przetestowałem zakupy w Norwegii i przeszło. Można tam używać swojej karty (np. revolut), więc bez żadnych zabaw w zdrapki i VPNy.

 

Za The Crew Motorist Deluxe zapłaciłem 98zł vs 119zł na polskim regionie. Zawsze coś.

 

Wcześniej też kupowałem po taniości na Islandii, ale tam nie wiedzieć czemu sporej ilości gier nie ma dostępnych :dunno:

 

 

Zrzut ekranu 2024-09-17 o 09.39.23.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...