Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, 8 (prawie 9 w zasadzie) stówek to za dużo, popierdoli się komuś w głowie od dobrobytu. Myślę raczej nad podziałem puli i uszczęśliwieniu więcej niż jednej osoby.

Pierwsza myśl to bazowa pula dla "głównego" zwycięzcy, a po 250 zł od @Dave Czezky dla dwóch pozostałych stopni podium. 

Nie wiem co o tym myślicie, więc czytam.

  • Plusik 7
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Kmiot napisał:

Nie wiem co o tym myślicie, więc czytam.

Gitówa moim zdaniem - pierwszy szczęśliwiec dostaje najwyższą pulę (baza + ewentualne cebuliony) i czuje się jak prawdziwy wygrany. Osobiście mogę potwierdzić z kolei, że dwójka następnych szczęśliwców też będzie bardzo zadowolona dostając nagrodę :kaz:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bzduras napisał:

 

31 minut temu, Kmiot napisał:

Nie wiem co o tym myślicie, więc czytam.

Gitówa moim zdaniem - pierwszy szczęśliwiec dostaje najwyższą pulę (baza + ewentualne cebuliony) i czuje się jak prawdziwy wygrany. Osobiście mogę potwierdzić z kolei, że dwójka następnych szczęśliwców też będzie bardzo zadowolona dostając nagrodę :kaz:

 

Też mi się wydaje, że dobra opcja. Tym bardziej, że na ps4 nie starczy. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Square napisał:

400, 300, 200

Zaproponowałem 250-250 z tego powodu, że wiele gier (w tym chyba wszystkie premierówki od Nintendo, ale nie tylko) to kwota powyżej 200zł i jednocześnie poniżej 250zł. Zazwyczaj w okolicach 220-230 zł, czyli w sam raz.

Mając 300 zł zostaje nam niepotrzebny balast, natomiast mając 200 zł odrobinę nam brakuje do znacznie szerszego asortymentu.

Dlatego według mnie opcja 250-250 zostawia więcej możliwości.

 

8 minut temu, Square napisał:

500, 250, 150

Nie wiem czy chcę przekraczać barierę ~400 dla jednej osoby. To i tak nadto, a trzeciemu miejscu może z kolei zabraknąć.

Ogólnie jeśli obstajemy przy trzech wygranych, to będę stał przy 383,31 - 250 - 250, bo to imo opcja najbardziej sprawiedliwa i wprowadzająca najmniej zamieszania. Ja ogarniam zamówienie głównego zwycięzcy, a Dejw na własną rękę dwóch pozostałych szczęśliwców. W przeciwnym razie mogą być potrzebne jakieś dodatkowe przelewy czy coś.

 

49 minut temu, mozi napisał:

a można ew rozbić to na dwa losowania. 

Nie do końca wiem co masz na myśli. W sensie dwóch losowań teraz? Czy drugie losowanie za tydzień? A moze chodzi po prostu o dwóch zwycięzców i podział puli na 2?

Ogólnie wolałbym to załatwić za jednym zamachem i nie przeciągać Edycji Specjalnej.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...