Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Kmiot napisał:

No tak jak pisałem - opcja tymczasowej amnestii jak najbardziej możliwa, tylko warunkiem jest posiadanie kogoś do pary. Póki co spokojnie, jest jeszcze kilka dni, może jakiś samotny Nintendowiec się do tego czasu odnajdzie. A jak nie, to kogoś zmusimy.

 

Obecne pary to:

 

[Switch] Rozi :drinks:[PS4] MYSZa7

[PS4] Dud.ek :drinks:[Switch] Bzduras

[PS4/Switch] Kosmos :drinks: [PS4/Switch] BRY@N

[PS4] mitra :unknown: [?]

 

A skoro Kosmosowi i BRY@NOWI obojętne są wersje, to zawsze można pokombinować ze składami (jeśli Panowie nie będą mieli nic przeciwko) i niekoniecznie potrzebujemy akurat Nintendowca, bo po prostu brakuje nam jednego zawodnika. Tacy uniwersalni gracze w tym przypadku zostawiają pole manewru ;]

A cztery pary to już dają jakieś pole do zawodów, więc może jednak coś z tego będzie.

 

I oFi nie pierdol, bo sam jesteś drewno. Nie obrażaj Pana Tsubasy.

 

 

Jak komuś brakuje pary to mogę wejść, ale mam tylko konsole SONY. :klapek:

UCZr_XRo_400x400.jpg

 

Co to była za gra na tym PEGASUSIE <3

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, easye napisał:

Jak komuś brakuje pary to mogę wejść, ale mam tylko konsole SONY. :klapek:

 

W takiej sytuacji musielibyśmy rozbić parę Kosmos - BRY@N, bo im obojętna wersja gry i mielibyśmy Nintendowców do pary dla mitry oraz easye.

Ale trzeba ich zapytać, bo może się już do siebie przywiązali.

@Kosmos@BRY@N?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kmiot napisał:

 

W takiej sytuacji musielibyśmy rozbić parę Kosmos - BRY@N, bo im obojętna wersja gry i mielibyśmy Nintendowców do pary dla mitry oraz easye.

Ale trzeba ich zapytać, bo może się już do siebie przywiązali.

@Kosmos@BRY@N?

Jak @Kosmosnie ma nic przeciwko to dla mnie może być. 

Odnośnik do komentarza

D7xFNWjWkAAcWhK.jpg

Bez stresu, myślę, że Kosmosowi to i tak będzie obojętne, więc mamy to opanowane. Póki co jest jeszcze kilka dni, bo losowanie najprędzej pewnie w okolicach weekendu, więc może jeszcze się ktoś zjawi i zaś trzeba będzie mieszać, nie ma co srać żarem na zapas. Na tę chwilę wszyscy chętni mają raczej zapewniony start (cztery pary), kolejni zgłaszający się już niekoniecznie. Jednak spróbować nie zaszkodzi.

Edytowane przez Kmiot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sprawa wygląda następująco. Losowanie się odbyło już wczoraj, decyzje zapadły, ale z pewnych względów wrzucam dopiero dzisiaj. To znaczy już się robi upload, więc stay tuned, bo jak się nic nie wysypie, to do godziny powinien być. Filmik trwa 30 minut, więc trochę waży, plus odczekam chwilę aż przetworzą w lepszej jakości.

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Square napisał:

Ahh Rocket League, pomimo niskiego poziomów botów oglądało się bardzo fajnie. Gratulacje dla zwycięzców.

W sensie? Tam chyba nie ma wyższego poziomu botów do wyboru, czy jest?

Chyba że porównujesz boty do pro graczy, to wtedy pewnie jest to niski poziom.

 

Oczywiście zwycięzców zapraszam na PM w celu podania adresów i wyboru ewentualnej nagrody bonusowej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...