Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Losowanie rewelacyjne, zawsze fajnie się ogląda Wormsy, a z takim konferansjerem i mistrzem ceremonii to już w ogóle :dynia: "Pozdrawiam Square'a oczywiście" - i już wiedziałem, że będzie creme de la creme losowanek. Gratulacje dla zwycięzcy!

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Ins napisał:

Dzięki kwadrat. Nawet nie doczekałem jednego ruchu robalem ;)

Przyznam, że w pierwszej chwili nawet nie zarejestrowałem co się wydarzyło, bo byłem trochę rozkojarzony, ale co Kwadrat odjebał to jakiś hit xd

 

50 minut temu, Wiolku napisał:

Farsa! :xboxssie:Gratki dla zwycięzcy : )

No to już musiałem trochę prychnąć, bo przeprowadziłem kilka testowych starć (głownie pod kątem, jak to się układa czasowo) i robale często się teleportowały czy poruszały tak "na limicie", jednak nigdy nie spadły. A tutaj takie zaskoczenie xd

 

39 minut temu, WisnieR napisał:

No co to było? .... To był wygrany mecz...

W ogóle się zastanawiałem co stało za tym, że robaki tak raczej rzadko korzystały z nalotu czy super owcy, bo o ile wiem, to każdy z nich miał je na podorędziu (w ograniczonej ilości sztuk jednej, ale jednak), tymczasem oba ataki pojawiły się dopiero w finale. Ale tak jak mówię - matoły i random mocno.

 

27 minut temu, Bzduras napisał:

Losowanie rewelacyjne, zawsze fajnie się ogląda Wormsy, a z takim konferansjerem i mistrzem ceremonii to już w ogóle :dynia: "Pozdrawiam Square'a oczywiście" - i już wiedziałem, że będzie creme de la creme losowanek. Gratulacje dla zwycięzcy!

Oczywiście chciałbym zaznaczyć, że określeń tych używałem wyłącznie pod adresem robaków, a nie samych użytkowników. Bo kurwa niektóre ich posunięcia to były równie niezrozumiałe jak posty Frosiego na forum xd

Odnośnik do komentarza

No bo można narzekać, ale w sumie tak patrząc na efekty, to te Wormsy obok Smash Brothers wpisuję na listę na ewentualne ponowne wykorzystanie przy jakimś awaryjnym losowaniu. Wormsy mają bekowy potencjał, SB ma wachlarz opcji do wyboru, więc nie wykluczam powrotów, choć póki co staramy się unikać powtórzeń. Wszystko zależy od tego jak długo się ta akcja przeciągnie, bo wiadomo, że na pewnym etapie skończą się inspiracje. 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Kmiot napisał:

No bo można narzekać, ale w sumie tak patrząc na efekty, to te Wormsy obok Smash Brothers wpisuję na listę na ewentualne ponowne wykorzystanie przy jakimś awaryjnym losowaniu. Wormsy mają bekowy potencjał, SB ma wachlarz opcji do wyboru, więc nie wykluczam powrotów, choć póki co staramy się unikać powtórzeń. Wszystko zależy od tego jak długo się ta akcja przeciągnie, bo wiadomo, że na pewnym etapie skończą się inspiracje. 

 

sir-sir-calm-down-sir.jpg.15308c432fbe0ef4d298848629541622.jpg

 

Brygada wspomagająca służy pomocą w razie czego :sir:

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Rudiok napisał:

Brygada wspomagająca służy pomocą w razie czego :sir:

Doceniam oczywiście i dziękuję z całego serca. 

Tylko różnica jest taka, że na pewnym etapie Wy możecie, a ja muszę zorganizować losowanie, jeśli nie zgłosi się żaden chętny ;] I każdorazowo liczę się z tym faktem zakładając nowy giwałej. Do tej pory udaje się losowania urozmaicać (również dzięki zewnętrznym zgłoszeniom od chętnych), ale opcji szybciej ubywa, niż przybywa, więc podświadomie odkładam pewne ewentualności do ponownego użytku w raczej dalekiej przyszłości. Taką mam naturę, że czasem w przewidywaniach wybiegam zbytnio naprzód.

1 godzinę temu, XM. napisał:

No kurva wreszcie coś wygrałem. XDDDDDD 

Nie pierdol, a skarpety Cyberpunka to kto nosi?

Edytowane przez Kmiot
Odnośnik do komentarza

XM. poprosił o przełożenie wysyłki na "za dwa tygodnie", więc korzystając z chwilowego zastoju dorzucę coś do listy bonusowej.

 

IMG_20210825_170119.thumb.jpg.2f9965d4e0149113d085b0355a978338.jpg

 

Plakat nowy, tylko trochę już u mnie leży, choć zawinięty w papier. Kolory są tip top i nic nie wyblakło, nic się nie zagięło.

Rozmiar 91,5x61 chyba.

 

No to nara.

HalfHappygoluckyKodiakbear-size_restrict

 

Edytowane przez Kmiot
  • Plusik 2
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...