Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, Dante spokojnie, mam jakieś alternatywy, więc bez większych problemów coś wymyślę. Wpisałem Cię na listę, ale jeśli mimo to chcesz się wycofać, to daj znać, bo może rzeczywiście doszedłeś do wniosku, że lepiej się wstrzymać (może trafi się coś lepszego w przyszłości :nosacz3:).

 

To samo dotyczy pozostałych Panów, którzy biorą udział.

Wymieniam ich i wołam, aby była klarowność, że będą w bębnie losującym.

@Ins @Moldar @Ukukuki @ProstyHeker @areka @Dud.ek @Dante

Ostatnie momenty na zmianę decyzji, bo jutro planuję losować.

Żeby potem nie było "eee, wygrałem, a nie chciałem".

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

@Kmiot nie obraziłem się, gdzie tam. Sorry, zapomniałem odpisać tutaj bo wczoraj ganiałem za składnikami na domowe sajgonki. W końcu człowiek jak chce być influencerem posuwa się do szalonych rzeczy  jak jak wrzucanie linków z pupy  https://www.instagram.com/przegramy/

 

Emocjonujący wyścig i wydało się, że jockey ze mnie do niczego bo nie ter rozmiar i najwolniejszy:)

 

Gratulacje dla zwycięzcy oczywiście.  

 

No i smacznego niedzielnego obiadu

 

 

IMG_20210919_115755.jpg

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że Pupcio nie brał udziału w tej edycji, w końcu koniki to jakby jego znak firmowy. Brak pierwszego KONIARZA na forum w tym losowaniu wygląda jak podręcznikowa definicja "zmarnowanego potencjału", ale i tak patataje oglądało się fajnie :xboss:

Odnośnik do komentarza

No tak jak Square pisze - do bazy w postaci surowego filmiku (nagrywanie rozgrywki z konsoli czy nagrywanie ekranu w telefonie) nakłada się dowolne "warstwy" w postaci wcześniej przygotowanych obrazków i można wybrać animację z jaką dany obrazek się pojawi/zniknie - czy to ma zjeżdżać z góry, wyjeżdżać z dołu, pojawiać się wirując, itp. itd.

Podobnie można dodawać layery dźwiękowe - podkład muzyczny, mp3, dowolne dźwięki (jak przy popisach Wujaszka na deskorolce, tam każdy dżingiel dźwiękowy wycinałem i dodawałem ręcznie w odpowiednim momencie).

 

Proste, podstawowe elementy dostępne w każdym edytorze wideo, ale ułatwiają orientację przy oglądaniu. Jednak często ja komentując to "na żywo" nie mam tego komfortu i muszę robić jakieś karteczki, co chwilę na nie zerkać, stawiać ptaszki itp. albo w ogóle komentować na czuja, jak przy Rocket League, bo tam nazwy botów się losowały co mecz inne.

 

A najzabawniejszy jest fakt, że cały montaż robię na telefonie i tam z racji rozmiaru ekranu jest problematyczne operowanie małymi elementami, jak te jebane główki Wujaszka czy drobne napisy (stąd często są trochę nierówne i minimalnie się różnią rozmiarami). Ale zaleta jest taka, że mogę to robić nawet na sraniu. 

Edytowane przez Kmiot
  • Plusik 5
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...