Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie losowanie, o czym Wy piszecie?

Przypominam i zaznaczam:

 

15 godzin temu, Kmiot napisał(a):

Dobra, zamykamy ten burdel, bo mnie straszą, że pójdę do więzienia za nielegalne loterie, a jestem wrażliwym człowiekiem i nie wiem czy bym tam wytrzymał psychicznie. Pewnie nie, ale może chociaż nadrobiłbym zaległości z generacji PS1/PS2, bo to chyba jedyne konsole, które można mieć w celi.

 

Nie no, mimo wszystko lecimy dalej, choć profilaktycznie usuwam z zabawy wszelkie elementy i znamiona losowości, modyfikuję regulamin, by bliżej odpowiadał "konkursowi", niż niepożądanej "loterii". Chuja to pomoże, tym bardziej w obliczu licznych poprzednich edycji i dowodów na YT, ale przynajmniej zachowam pozory, hehe. Was też o to proszę. Polecam również zapoznać się ze "zmodyfikowanymi" zasadami konkursu, które wyszczególnię poniżej.

Tymczasem.

 

15 godzin temu, Kmiot napisał(a):
  • Nominuję się jednoosobowym jurorem i osobiście zdecyduję, które memesy są najśmieszniejsze/najlepsze i na tej podstawie wybiorę zwycięzców. Żadnych elementów losowych, bo wiecie.
  • Aby jednak uatrakcyjnić ogłoszenie mojej decyzji, zrobię to w formie symulacji w jakiejś gierce, bo przecież jesteśmy Graczami. Będzie mnie to kosztować trochę cierpliwości i pracy, ale mam nadzieję, że tak podane wyniki jury (czyli moje) dostarczą nieco więcej emocji i radości laureatom. Oczywiście będą to wyłącznie wizualne fajerwerki pozbawione elementu losowego, bo decyzję podjąłem wcześniej.

 

Odnośnik do komentarza

Pewnie nie on jeden jedzie już na autopilocie w temacie i nie czyta co piszę, ale to nie jest aż tak istotne.

To tylko konieczne zapisy w regulaminie, bo wiadomo. Niech nikogo nie zniechęcą.

 

@Ukukuki podrzucasz tylko te zacne memy czy bierzesz udział? Jeśli to drugie, to poproszę o wybraną platformę.

@Farmer bardzo doceniam szczerość, ale nie wiem co w tym przypadku zrobić i wolałbym abyś mnie okłamał xd

Zobaczymy jak się sprawy rozwiną, ale w razie czego zadeklaruj platformę gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Kmiot napisał(a):

Pewnie nie on jeden jedzie już na autopilocie w temacie i nie czyta co piszę, ale to nie jest aż tak istotne.

To tylko konieczne zapisy w regulaminie, bo wiadomo. Niech nikogo nie zniechęcą.

 

@Ukukuki podrzucasz tylko te zacne memy czy bierzesz udział? Jeśli to drugie, to poproszę o wybraną platformę.

@Farmer bardzo doceniam szczerość, ale nie wiem co w tym przypadku zrobić i wolałbym abyś mnie okłamał xd

Zobaczymy jak się sprawy rozwiną, ale w razie czego zadeklaruj platformę gry.

 

Tylko memy :lapka:

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Kmiot napisał(a):

Pewnie nie on jeden jedzie już na autopilocie w temacie i nie czyta co piszę, ale to nie jest aż tak istotne.

To tylko konieczne zapisy w regulaminie, bo wiadomo. Niech nikogo nie zniechęcą.

 

@Ukukuki podrzucasz tylko te zacne memy czy bierzesz udział? Jeśli to drugie, to poproszę o wybraną platformę.

@Farmer bardzo doceniam szczerość, ale nie wiem co w tym przypadku zrobić i wolałbym abyś mnie okłamał xd

Zobaczymy jak się sprawy rozwiną, ale w razie czego zadeklaruj platformę gry.

Moj skasowany mem jesr brany pod uwage? :))

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Kmiot napisał(a):

@Farmer bardzo doceniam szczerość, ale nie wiem co w tym przypadku zrobić i wolałbym abyś mnie okłamał xd

Zobaczymy jak się sprawy rozwiną, ale w razie czego zadeklaruj platformę gry.

Spoko, mogę kłamać.

 

Elden Ring? Wspaniała gierka, grałem wiele razy. I NA PEWNO nie będzie stać na półce i zbierać kurz jak Soulsy @Square Będzie platynka, a Milena padnie za pierwszym razem.

Wersja na PS5 bo zielony kolor pudełka nie pasuje mi do ścian.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok, post porządkowy, bo jest kilka niejasności.

 

@Dud.ek rozumiem, że udziału nie bierzesz? Tak wnioskuję z kontekstu, bo jasnej deklaracji nie było.

@MichAelis wrzuć proszę jeszcze raz mema, abym miał Twoje zgłoszenie "na piśmie", bo najwyraźniej odpowiedzialnych za usunięcie pierwotnego posta nie ma.

@second bierzesz udział czy tylko memy? Jeśli bierzesz, to platformę poproszę.

 

Do Listy Bonusowej dorzucam czapkę z daszkiem Fallout. Nowa.

Wygrałem, to się podzielę, cnie?

1718205497659.thumb.jpg.8a25e2ed742b70e02912b110b2286c07.jpg
 

Spoiler

1718205497651.thumb.jpg.d0f1b73df089beba39d83e8d90f3c6b8.jpg

1718205497645.thumb.jpg.455074cf4f63a59f510e54b4f9c0faa8.jpg

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Kmiot napisał(a):

Ok, post porządkowy, bo jest kilka niejasności.

 

@MichAelis wrzuć proszę jeszcze raz mema, abym miał Twoje zgłoszenie "na piśmie", bo najwyraźniej odpowiedzialnych za usunięcie pierwotnego posta nie ma

 

Do Listy Bonusowej dorzucam czapkę z daszkiem Fallout. Nowa.

Wygrałem, to się podzielę, cnie?

1718205497659.thumb.jpg.8a25e2ed742b70e02912b110b2286c07.jpg
 

  Pokaż ukrytą zawartość

1718205497651.thumb.jpg.d0f1b73df089beba39d83e8d90f3c6b8.jpg

1718205497645.thumb.jpg.455074cf4f63a59f510e54b4f9c0faa8.jpg

 

IMG_0691.png.fe5407ce8370b888b5d562e46796be61.pngGdzieś już zaginał mi ten mem i nie mogę odszukać. Takie to forum mamy teraz. Czapeczka na czasie!

IMG_0009.jpeg.f0fe9c2a68fe81573e32c573aec2e881.jpegEDIT dobra znalazłem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ok, skład pretendentów na tę chwilę prezentuje się następująco:

 

PS5:

_Red_

MichAelis

WisnieR

Ins

 

 

Xbox:

Dud.ek

mozi

Paolo de Vesir

Kosmos

second

 

Według kolejności zgłoszeń (memów), z uwzględnieniem pierwotnego posta MichAelisa (którego potem mu usunięto).

Uznajmy, że dzisiaj o północy zamykam listę chętnych, więc w razie czego jeszcze można.

Odnośnik do komentarza

Pora na wyniki konkursu. Standardowo wyszło długo, pewnie za długo, więc niektórzy będą narzekać. Ale to trochę z rozmysłem i na moje własne życzenie, pozwijcie mnie. Po raz pierwszy robiłem też zrzut rozgrywki z laptopa, średnio się na tym znam, musiałem działać szybko, na spontanie i wyszło w 25 klatkach na sekundę, więc może i oczy nieco krwawią, ale że dynamika i tak nie urywa głowy, to idzie się przyzwyczaić. Chyba. Mam nadzieję. :reggie:

Rywalizacja grupy PS5 rozpoczyna się w okolicach 15:50, aczkolwiek jeśli ktoś zamierza polecieć od razu tam, to zalecam jednak obejrzeć chociaż pierwszy wyścig grupy Xbox, bo objaśniam tam nieco zasad rozgrywki.

 

Standardowo proszę nie wołać przy pomocy @ zwycięzców. Oni powinni się do mnie zgłosić osobiście, najlepiej od razu z namiarami adresowymi (paczkomat/bezpośredni adres dla kuriera, co wolicie) i wyborem nagrody bonusowej (opcjonalne, nie ma konieczności).

Poniższe posty mogą zawierać spoilery (ale bez @).

 

 

  • Plusik 4
  • Lubię! 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...