Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Jak robiłem wczoraj kilka testowych wyścigów to zawsze się trafiał jakiś gracz, który "osłaniał tyły" i dwa-trzy wyścigi pod rząd potrafił prezentować poziom -10. Różnie trafiało, nie zawsze na tego samego, ale coś w tym jest, że nawet jak startował z pole position, to już po dwóch zakrętach spadał na ostatnie czy przedostatnie miejsce. Nie wiem z czego to wynika, najwyraźniej gra tak jest już zaprojektowana. Z drugiej strony trafia się taki Paolo i już sam nie wiesz jaki los mu się wylosował, bo albo szczyt, albo dno. 

 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Square napisał(a):

Fajna rywalizacja. U botów to Paolo największy przegrany, u niebieskich jego odpowiednikiem Wiśnier, a jakby przed wyścigiem nie było pokazane, to powiedziałbym, że kierowca Insa miał poziom -10 ustawiony. Gratulacje dla zwycięzców.

 

Wygrałem już u pana Kmiota Death Stranding, więc i tak bardzo ciepło wspominam. <3 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Siemka! 

 

Odebrałem dzisiaj z paczkomatu taką estetycznie zapakowaną paczuszkę 

20240620_133607.thumb.jpg.9cf252db60a09c69fe6a2ae3dc0b2efd.jpg

 

Nie mogąc się doczekać, rozbebeszyłem ją jeszcze w aucie 

20240620_133825.thumb.jpg.1a297eb9b6976b685183de71989c3dec.jpg

 

Była tam gra roku 2022, na którą już na konsoli czeka dlc roku 2024 

20240620_134036.thumb.jpg.a77146884dc1ebbb2608e30c662be1d9.jpg

 

Bonusowa czapeczka pasuje idealnie, nawet na mój wielki łeb 

20240620_134152.thumb.jpg.6264fa762ddda8669ac15690b7229510.jpg

 

Chciałem podziękować Panu Filantropowi @Kmiot za ten wspaniały prezent, który dzielnie wywalczyłem i wydarłem z gardeł innych forumowiczów w uczciwej rywalizacji.

  • Plusik 6
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dobry dzień! :)

 

Właśnie odebrałem profesjonalnie zapakowaną przesyłeczkę Mistrza Ceremonii Wszelakich forum PSX Extreme @Kmiot - nie ma zmiłuj, trzeba będzie ruszyć z tematem Elden Ring zapewne po Stellar Blade, a koszuleczka będzie w sam raz do odpoczynku na działeczke i orac ogrodowych :banderas:

Paczka niestety nieotwarta od razu, bo akurat odbierałem ją na rowerze ;)

 

IMG_9231.jpeg

IMG_9232.jpeg

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No to teraz z kolei zapraszam do edycji z podtytułem "czy w ogóle będą chętni?".

Przekonajmy się, co?

 

Oddam za mema #44

f208ef87d3f70caf73d564bfe8dba63d76c02c7179a5be53bc6b74f9d804f86c.png.65d5cb0fcca4670122483cf9b50253c9.png

 

Do zaoferowania mam grę z kategorii: sam byś nie kupił, ale jak za darmo, to sprawdzisz. I być może się nie zawiedziesz. Wszak mowa o tytule, który na metacritic może się pochwalić wcale niemałą średnią krążącą w okolicach 84-81, do tego bez wątpienia ma przynajmniej zachęcającą prezencję. W międzyczasie gra dostała jakieś tam darmowe DLC. A gdyby tego jeszcze było mało, to niedawno zapowiedziano sequel, więc najwyraźniej wstydu z tą jedynką nie ma. Nie wiem, bo sam jeszcze nie grałem, hehe.

Ale zamierzam, więc bądź jak ja.

Panowie, prezentuję Wam:

 

ozm44.thumb.jpg.abbc3485f62ea7c33396dfbad7ca7bcf.jpg

 

Tails of Iron. Gra w wersji PS5, Edycja Crimson Knight (zawiera kosmetykę - skórki do uzbrojenia). Nowa, wciąż w folii.

Pewną niedogodnością może być okładka w wersji francusko-hiszpańskiej. 

 

Spoiler

1720292773276.thumb.jpg.49d905316623b3bbb3ed7f8727c9b051.jpg

 

 

 

Zasady udziału:

  • Do konkursu będą dopuszczeni przede wszystkim aktywni użytkownicy. Czy ktoś jest aktywny, czy nie - to pozostawiam własnej interpretacji. Ograniczanie się do Pchlego Targu to nie jest aktywność. Ograniczanie się do jednego tematu to nie jest aktywność. Jesteśmy na forum o grach, do wygrania jest gierka, dlatego chciałbym, aby chętny o tych grach z nami na forum czasem dyskutował i dzielił się wrażeniami, więc ograniczanie się np. do Kącika Filmowego/Sportowego nie działa na jego korzyść. Dawne zasługi nie grają roli - ludzie kiedyś aktywni, ale od długiego czasu milczący raczej nie będą uprawnieni. W drugą stronę to też działa - ludzie w miarę nowi, ale aktywnie się udzielający mają całkiem spore szanse na udział. Generalnie będę surowy, ale postaram się do każdego chętnego podejść indywidualnie i uargumentować decyzję. Czasem dla niego przychylnie, a czasem na niekorzyść.
  • Aby wziąć udział w konkursie należy w tym temacie wkleić mema związanego ze szczurami i lepiej, żeby był śmieszny!
  • Nominuję się jednoosobowym jurorem i osobiście zdecyduję, które memesy są najśmieszniejsze/najlepsze i na tej podstawie wybiorę zwycięzców. Żadnych elementów losowych, bo wiecie. Kto ma wiedzieć, ten wie. #dupochron
  • Aby jednak uatrakcyjnić ogłoszenie mojej decyzji, zrobię to w formie symulacji w jakiejś gierce, bo przecież jesteśmy Graczami. Będzie mnie to kosztować trochę cierpliwości i pracy, ale mam nadzieję, że tak podane wyniki jury (czyli moje) dostarczą nieco więcej emocji i radości laureatom. Oczywiście będą to wyłącznie wizualne fajerwerki pozbawione elementu losowego, bo decyzję podjąłem wcześniej. A tak naprawdę to wcale nie. Nie wiadomo.
  • W przypadku tylko jednego zgłoszenia nagroda z automatu przypada chętnemu. Konsekwencją jest jak zawsze ban na kolejne trzy edycje.
  • Ogłoszenie decyzji zaplanowałem tradycyjnie na okolice przyszłego weekendu. Generalnie polecam się nie ociągać ze zgłoszeniami i do czwartku zadeklarować. Później nie daję już gwarancji czy nie będzie za późno, bo lada moment mogę zamknąć listę zgłoszeń. Uwaga, kolejność zgłoszeń może mieć znaczenie - w sensie, że im wcześniej się zgłosisz, tym lepiej dla Ciebie, bo ja będę miał więcej czasu na docenienie kunsztu Twojego mema.
  • Standardowo jedyne czego wymagam od uczestników, to osobistego dopilnowania wyników konkursu, bo nikt ich nie zawoła - zwycięzca musi sam się do mnie zgłosić. Jeśli będzie się z tym za długo ociągać, to w ostateczności zostawiam sobie prawo przekazania nagrody komuś innemu.

Nagrody bonusowe:

 

Oczywiście każdy laureat oprócz nagrody będzie mógł wybrać sobie nagrodę bonusową. Lista może się okazać mocno nieaktualna, wszak nie wszystkie fanty są w moim posiadaniu (niektóre są wciąż u darczyńców, a możliwe, że już nimi nie dysponują). Więc w razie czego będziemy konsultować. Pewne nagrody (te, które mam u siebie) zaznaczyłem pogrubioną czcionką.

 

Spoiler
  • Steelbook Fifa 20 -  Fifa Ultimate Team, nowy w folii. Rozmiar standardowych pudełek gier (PS4/XO). Zdjęcie tyłu.
  • Trzy dowolne numery PE ode mnie - #59 (lipiec 2002) #274 (czerwiec 2020; od Dud.ek), #284 (kwiecień 2021), #285 (maj 2021), #286 (czerwiec 2021), #287 (lipiec 2021), #288 (sierpień 2021), #289 (wrzesień 2021, stan dostateczny), #290 (październik 2021), #291 (listopad 2021), #292 (grudzień 2021).
  • Trzy dowolne numery PE od BRY@N - 132 174 175 180 184 191 194 195 196 197 202 203 204 205 207 209 210 214 215 217 225 227 232 235 237 239 241 242 245 247 251 252 254 255.
  • RĘKAW DZIARA zdobiona motywami z gry RAGE. Chuj wie, może ktoś się będzie przebierał na bal maskowy, to będzie w sam raz xd
  • Worek - bidon z motywem Spyro the Dragon. Na pićko, aby lepiej smakowało żyćko. Długość 26 cm.
  • Gra Far Cry 3 na X360. Odnośnik przekieruje do posta ze zdjęciami bonusu. (sponsor: Luqat)
  • Książka Gears of War: Pola Aspho (Karen Traviss). Odnośnik przekieruje do posta ze zdjęciem bonusu. (sponsor: creatinfreak)
  • Gra The Surge na PS4. Stan idealny, okładka polska. (sponsor: łom)
  • Gra Mirror's Edge Catalyst na PS4. Stan idealny, okładka niemiecka. (sponsor: łom)
  • Klucz na grę Loop Hero [PC] (sponsor: Ukukuki)
  • Gra Fade to Silence na PS4. Pudełko lekko pęknięte. Gra w stanie idealnym. Okładka ANG/FRA.
  • PSX Extreme #300 (okładka MGS). Sponsor: second
  • PSX Extreme #300 (okładka Tomb Raider) + pamiątkowe obrazki/pocztówki(?). Foto. Sponsor: BRY@N
  • PSX Extreme #300 (okładka Halo, odrobinę zarysowana)
  •  PSX Extreme #0
  • Zestaw 4 in 1 do SWITCH LITE. Pokrowiec, etui na gry, szkło na ekran (+ściereczka), słuchawki. Producent: Trust. Zdjęcie. Sponsor: Paolo de Vesir
  • Borderlands Handsome Collection na PS4 (US cyfra). Sponsor: Square
  •  Przypinka metalowa Fire Emblem Engage. 
  •  Książka/album "C64. Polskie piksele w grach", czyli coś dla fanów Commodore 64. Egzemplarz w zasadzie nowy. Sponsor: Dud.ek
  • Soul Calibur VI na PS4. Sponsor: Figuś
  • Książka z uniwersum Cyberpunk 2077 "Bez przypadku" - Rafał Kosik. Sponsor: MYSZa7
  • *NEW* Koszulka Megaman, nowa, rozmiar L, 100% bawełna. FOTKI

 

Lista aktualnie zbanowanych (po każdej wygranej uczestnika obowiązują trzy edycje karencji; w nawiasie liczba konkursów do przeczekania). 

 

mitra (1)

oFi (2)

second (3)

Snake_Plissken (3)

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kurwa, ban na 33 edycje.

 

Tak przy okazji chciałbym zaznaczyć, że dodałem do regulaminu (którego nikt nie czyta) punkt:

 

8 minut temu, Kmiot napisał(a):

W przypadku tylko jednego zgłoszenia nagroda z automatu przypada chętnemu. Konsekwencją jest jak zawsze ban na kolejne trzy edycje.

 

Logiczne, ale do tej pory nie było uwzględnione na piśmie.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Nawet jak będzie tylko jedno zgłoszenie, to znając życie w kolejnej nielosowej grze o z góry ustalonym wyniku pewnie wypadłbym autkiem z trasy albo coś.

Dawajcie wiency szczurów, bo nie chcę dubla, a pewnie w kolejnej edycji będzie GTA 6.

Odnośnik do komentarza

DOBRA, to może nowa nagroda na listę bonusową będzie dla kogoś dilbrejkerem?

 

1720549192556.thumb.jpg.233ea50ccc13333c1bf354946fafd437.jpg

 

 

1720549192548.thumb.jpg.8748024a62cddd7f861b3cd5b4ff5b0a.jpg

 

Koszulka Mega Man, z subtelnymi nadrukami (na serduszku i karku), nawet nie idzie rozpoznać, że jest się Graczem. 

Oczywiście nówka.

Rozmiar L.

100% bawełna.

Wymaga prasowania, hehe.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A, no to mamy zwycięzcę, hehe.

Zaleta? Nie musiałem się jebać z wymyślaniem gry i klejeniem filmiku, więc szybka akcja.

Gratulacje dla zwycięzcy (dla jasności jest nim MichAelis, bo Red odpuścił udział), czekam w skrzynce z prywatnymi wiadomościami na adres/paczkomat i wybór opcjonalnej nagrody bonusowej.

Zdrówko.

3MRyM5PLhtmERrbo81IBjX8Ckw5RhOIF.png

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Oddam za mema #45

 

Dobra, dawno niczego na umierający kalkulator Nintendo nie było, więc może urozmaicimy nieco. 

A póki mamy jeszcze wakacyjny klimat, to ponurkujemy z grubym Dawidem. 

Ponoć loadingi AŻ TAK NIE PRZESZKADZAJĄ, ale kto by tam wierzył fanom Nintendo? 

Inna sprawa, że taka gierka wydaje się idealna na handheldowe granie w hamaku, więc już sam nie wiem.

Wy zdecydujcie.

Ja się ścierał nie będę, bo i tak nikt tego nie czyta.

Więc do rzeczy.

 

1722715202383.thumb.jpg.1fa081788e03e9a072d4e1814d35bd89.jpg

 

Nagrodą w tej edycji jest gra Dave the Diver na konsolę Nintendo Switch.

Gra w edycji japońskiej, ale oczywiście w 100% po angielsku (chyba że wybierzecie w menu język japoński, to wtedy będzie po japońsku). 

Nowa, wciąż w folii, więc w przyszłości może być również gratka dla kolekcjonerów. 

Z grami na konsole Nintendo to nigdy nie wiadomo.

 

Spoiler

1722714260831.thumb.jpg.31b0eeb9b5bd8e88ce4d2b80990c1a3b.jpg

 

 

Zasady udziału:

  • Do konkursu będą dopuszczeni przede wszystkim aktywni użytkownicy. Czy ktoś jest aktywny, czy nie - to pozostawiam własnej interpretacji. Ograniczanie się do Pchlego Targu to nie jest aktywność. Ograniczanie się do jednego tematu to nie jest aktywność. Jesteśmy na forum o grach, do wygrania jest gierka, dlatego chciałbym, aby chętny o tych grach z nami na forum czasem dyskutował i dzielił się wrażeniami, więc ograniczanie się np. do Kącika Filmowego/Sportowego nie działa na jego korzyść. Dawne zasługi nie grają roli - ludzie kiedyś aktywni, ale od długiego czasu milczący raczej nie będą uprawnieni. W drugą stronę to też działa - ludzie w miarę nowi, ale aktywnie się udzielający mają całkiem spore szanse na udział. Generalnie będę surowy, ale postaram się do każdego chętnego podejść indywidualnie i uargumentować decyzję. Czasem dla niego przychylnie, a czasem na niekorzyść.
  • Aby wziąć udział w konkursie należy w tym temacie wkleić mema związanego z nurkowaniem, głębinami, sushi, nie wiem. Obudźcie w sobie kreatywność.
  • Nominuję się jednoosobowym jurorem i osobiście zdecyduję, które memesy są najśmieszniejsze/najlepsze i na tej podstawie wybiorę zwycięzców. Żadnych elementów losowych, bo wiecie. Kto ma wiedzieć, ten wie. #dupochron
  • Aby jednak uatrakcyjnić ogłoszenie mojej decyzji, zrobię to w formie symulacji w jakiejś gierce, bo przecież jesteśmy Graczami. Będzie mnie to kosztować trochę cierpliwości i pracy, ale mam nadzieję, że tak podane wyniki jury (czyli moje) dostarczą nieco więcej emocji i radości laureatom. Oczywiście będą to wyłącznie wizualne fajerwerki pozbawione elementu losowego, bo decyzję podjąłem wcześniej. A tak naprawdę to wcale nie. Nie wiadomo.
  • W przypadku tylko jednego zgłoszenia nagroda z automatu przypada chętnemu. Konsekwencją jest jak zawsze ban na kolejne trzy edycje.
  • Ogłoszenie decyzji zaplanowałem tradycyjnie na okolice przyszłego weekendu. Generalnie polecam się nie ociągać ze zgłoszeniami i do czwartku zadeklarować. Później nie daję już gwarancji czy nie będzie za późno, bo lada moment mogę zamknąć listę zgłoszeń. Uwaga, kolejność zgłoszeń może mieć znaczenie - w sensie, że im wcześniej się zgłosisz, tym lepiej dla Ciebie, bo ja będę miał więcej czasu na docenienie kunsztu Twojego mema.
  • Domyślnie lista zgłoszeń z automatu zamyka się w piątek o 23:59, chyba że podam w temacie inaczej.
  • Standardowo jedyne czego wymagam od uczestników, to osobistego dopilnowania wyników konkursu, bo nikt ich nie zawoła - zwycięzca musi sam się do mnie zgłosić. Jeśli będzie się z tym za długo ociągać, to w ostateczności zostawiam sobie prawo przekazania nagrody komuś innemu.

Nagrody bonusowe:

 

Oczywiście każdy laureat oprócz nagrody będzie mógł wybrać sobie nagrodę bonusową. Lista może się okazać mocno nieaktualna, wszak nie wszystkie fanty są w moim posiadaniu (niektóre są wciąż u darczyńców, a możliwe, że już nimi nie dysponują). Więc w razie czego będziemy konsultować. Pewne nagrody (te, które mam u siebie) zaznaczyłem pogrubioną czcionką.

 

Spoiler
  • Steelbook Fifa 20 -  Fifa Ultimate Team, nowy w folii. Rozmiar standardowych pudełek gier (PS4/XO). Zdjęcie tyłu.
  • Trzy dowolne numery PE ode mnie - #274 (czerwiec 2020; od Dud.ek), #284 (kwiecień 2021), #285 (maj 2021), #286 (czerwiec 2021), #287 (lipiec 2021), #288 (sierpień 2021), #289 (wrzesień 2021, stan dostateczny), #290 (październik 2021), #291 (listopad 2021), #292 (grudzień 2021).
  • Trzy dowolne numery PE od BRY@N - 132 174 175 180 184 191 194 195 196 197 202 203 204 205 207 209 210 214 215 217 225 227 232 235 237 239 241 242 245 247 251 252 254 255.
  • RĘKAW DZIARA zdobiona motywami z gry RAGE. Chuj wie, może ktoś się będzie przebierał na bal maskowy, to będzie w sam raz xd
  • Worek - bidon z motywem Spyro the Dragon. Na pićko, aby lepiej smakowało żyćko. Długość 26 cm.
  • Gra Far Cry 3 na X360. Odnośnik przekieruje do posta ze zdjęciami bonusu. (sponsor: Luqat)
  • Książka Gears of War: Pola Aspho (Karen Traviss). Odnośnik przekieruje do posta ze zdjęciem bonusu. (sponsor: creatinfreak)
  • Gra The Surge na PS4. Stan idealny, okładka polska. (sponsor: łom)
  • Gra Mirror's Edge Catalyst na PS4. Stan idealny, okładka niemiecka. (sponsor: łom)
  • Klucz na grę Loop Hero [PC] (sponsor: Ukukuki)
  • Gra Fade to Silence na PS4. Pudełko lekko pęknięte. Gra w stanie idealnym. Okładka ANG/FRA.
  • PSX Extreme #300 (okładka MGS). Sponsor: second
  • PSX Extreme #300 (okładka Tomb Raider) + pamiątkowe obrazki/pocztówki(?). Foto. Sponsor: BRY@N
  • PSX Extreme #300 (okładka Halo, odrobinę zarysowana)
  •  PSX Extreme #0
  • Zestaw 4 in 1 do SWITCH LITE. Pokrowiec, etui na gry, szkło na ekran (+ściereczka), słuchawki. Producent: Trust. Zdjęcie. Sponsor: Paolo de Vesir
  • Borderlands Handsome Collection na PS4 (US cyfra). Sponsor: Square
  •  Przypinka metalowa Fire Emblem Engage. 
  •  Książka/album "C64. Polskie piksele w grach", czyli coś dla fanów Commodore 64. Egzemplarz w zasadzie nowy. Sponsor: Dud.ek
  • Soul Calibur VI na PS4. Sponsor: Figuś
  • Książka z uniwersum Cyberpunk 2077 "Bez przypadku" - Rafał Kosik. Sponsor: MYSZa7
  • Koszulka Megaman, nowa, rozmiar L, 100% bawełna. FOTKI

 

Lista aktualnie zbanowanych (po każdej wygranej uczestnika obowiązują trzy edycje karencji; w nawiasie liczba konkursów do przeczekania). 

 

oFi (1)

second (2)

Snake_Plissken (2)

MichAelis (3)

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...