Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj niewiele brakło gdyby nie dmg z otoczenia to bym wam naklepał. 

Dziękuję Panie @Kmiot za organizacje i dodatkowe emocje na deser po meczu siatkowki... Rozi w formie mocnej, rozwalił nas jak gnój po polu i zasłużenie wygrał,chyba że był na dopingu :notsure:

  • Lubię! 1
Opublikowano

Kmiot ma taki talent do wyszukiwania tych gównogierek, że powinien dostać swój kącik z nimi w szmatławcu :obama: Tym razem walka przegrana, dla zwycięzcy gratulacje i niech przyjemnie mu się poławia ryby na sushi!

  • Lubię! 1
  • This 1
Opublikowano

Zwycięzca odezwał się do mnie na PM dzisiaj, paczka już zapakowana, więc porzućcie nadzieję.

Bzduras, dawno niczego nie wygrałeś, co? Będą z cztery edycje temu. Musi swędzieć.

  • Haha 5
Opublikowano
  W dniu 12.08.2024 o 18:06, Kmiot napisał(a):

Bzduras, dawno niczego nie wygrałeś, co? Będą z cztery edycje temu. Musi swędzieć.

Rozwiń  

Żebyś wiedział, i jest tylko jeden sposób na to żeby się podrapać :nosacz: Przecież nie będę rzucać się na gierki z PS5, w które nie zagram, bo nie mam na czym, teraz pojawiła się gra w moim spektrum zainteresowania więc odpadnięcie na wejściu jednak pozostawiło niedosyt rywalizacji, co mogę innego powiedzieć.

  • Lubię! 1
Opublikowano

Jako że Rozi najwyraźniej postanowił zgarnąć plusy w Zakupach Growych, zamiast pochwalić się tutaj, to dla jasności oficjalnie oznajmiam, że laureat w ramach nagrody bonusowej wybrał sobie książkę "C64. Polskie piksele w grach", której sponsorem jest @Dud.ek

Gratuluję i dziękuję.

  • Plusik 1
  • Haha 3
Opublikowano

W zasadach na czerwono zaznaczyłem nowe, istotne informacje. W kolejnych edycjach już nie będą tak wyszczególnione.

 

No cześć, smutni, że nie udało się wygrać gierki na Switcha?

Mam dobrą i złą wiadomość.

Zła jest taka, ze ta konsolka umiera (i w sumie dobrze, bo ile można?).

Dobra jest taka, że mam dla Was kolejną grę na Switcha. A w zasadzie dwie!

Druga wynika z pierwszej, bo skoro konsolka umiera, to trzeba się pozbywać gier, hehe.

 

Oddam za mema #46

 

Szeroko doceniane gry, rewelacyjne metroidvanie, kapitalne zręcznościówki, wzruszające motywy. Superlatywy, którymi można obdzielić kilka gier, ale mówimy tylko o jednym cyklu.

Panowie, przedstawiam bohatera aktualnego giwałeja:

 

Ori, Ori, Siaba Daba Da, Amori.

 

1723912124404(1).thumb.jpg.7a5c2780e5d7125df1e746798b25b65d.jpg

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

Gierka jest fabrycznie nowa i w folii, okładka angielska (plus inne języki), zawiera cyfrowe soundtracki i 6 "gorgeous art cards", ale to już w pudełku. Okrągła naklejka znajduje się na folii.

Wydanie zawiera dwie gry z serii Ori:

 

Ori and the Blind Forrest: Definitive Edition

Ori and the Will of the Wisps

 

Z tego co się orientuję, obie są na kartridżu. W dodatku obie spatchowane, więc nic, tylko grać.

 

 

Zasady udziału:

  • Do konkursu będą dopuszczeni przede wszystkim aktywni użytkownicy. Czy ktoś jest aktywny, czy nie - to pozostawiam własnej interpretacji. Ograniczanie się do Pchlego Targu to nie jest aktywność. Ograniczanie się do jednego tematu to nie jest aktywność. Jesteśmy na forum o grach, do wygrania jest gierka, dlatego chciałbym, aby chętny o tych grach z nami na forum czasem dyskutował i dzielił się wrażeniami, więc ograniczanie się np. do Kącika Filmowego/Sportowego nie działa na jego korzyść. Dawne zasługi nie grają roli - ludzie kiedyś aktywni, ale od długiego czasu milczący raczej nie będą uprawnieni. W drugą stronę to też działa - ludzie w miarę nowi, ale aktywnie się udzielający mają całkiem spore szanse na udział. Generalnie będę surowy, ale postaram się do każdego chętnego podejść indywidualnie i uargumentować decyzję. Czasem dla niego przychylnie, a czasem na niekorzyść.
  • Aby wziąć udział w konkursie należy w tym temacie wkleić mema związanego z Ori. Widziałem, że w sumie jest w czym wybierać.
  • Nominuję się jednoosobowym jurorem i osobiście zdecyduję, które memesy są najśmieszniejsze/najlepsze i na tej podstawie wybiorę zwycięzców. Żadnych elementów losowych, bo wiecie. Kto ma wiedzieć, ten wie. #dupochron
  • Aby jednak uatrakcyjnić ogłoszenie mojej decyzji, zrobię to w formie symulacji w jakiejś gierce, bo przecież jesteśmy Graczami. Będzie mnie to kosztować trochę cierpliwości i pracy, ale mam nadzieję, że tak podane wyniki jury (czyli moje) dostarczą nieco więcej emocji i radości laureatom. Oczywiście będą to wyłącznie wizualne fajerwerki pozbawione elementu losowego, bo decyzję podjąłem wcześniej. A tak naprawdę to wcale nie. Nie wiadomo.
  • W przypadku tylko jednego zgłoszenia nagroda z automatu przypada chętnemu. Konsekwencją jest jak zawsze ban na kolejne trzy edycje.
  • Ogłoszenie decyzji zaplanowałem tradycyjnie na okolice przyszłego weekendu. Generalnie polecam się nie ociągać ze zgłoszeniami i do czwartku zadeklarować. Później nie daję już gwarancji czy nie będzie za późno, bo lada moment mogę zamknąć listę zgłoszeń. Uwaga, kolejność zgłoszeń może mieć znaczenie - w sensie, że im wcześniej się zgłosisz, tym lepiej dla Ciebie, bo ja będę miał więcej czasu na docenienie kunsztu Twojego mema.
  • Domyślnie lista zgłoszeń z automatu zamyka się w piątek o 23:59, chyba że podam w temacie inaczej.
  • Standardowo jedyne czego wymagam od uczestników, to osobistego dopilnowania wyników konkursu, bo nikt ich nie zawoła - zwycięzca musi sam się do mnie zgłosić. Jeśli będzie się z tym za długo ociągać, to w ostateczności zostawiam sobie prawo przekazania nagrody komuś innemu. Powiedzmy, że takim deadlinem jest 96 godzin od opublikowania wyników. Wtedy mogę (ale nie muszę) zdecydować o przekazaniu nagrody.

Nagrody bonusowe:

 

Oczywiście każdy laureat oprócz nagrody będzie mógł wybrać sobie nagrodę bonusową. Lista może się okazać mocno nieaktualna, wszak nie wszystkie fanty są w moim posiadaniu (niektóre są wciąż u darczyńców, a możliwe, że już nimi nie dysponują). Więc w razie czego będziemy konsultować. Pewne nagrody (te, które mam u siebie) zaznaczyłem pogrubioną czcionką.

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

Lista aktualnie zbanowanych (po każdej wygranej uczestnika obowiązują trzy edycje karencji; w nawiasie liczba konkursów do przeczekania). 

 

second (1)

Snake_Plissken (1)

MichAelis (2)

Rozi (3)

  • Plusik 7
  • Lubię! 1

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...