Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Kmiot napisał(a):

Bzduras, dawno niczego nie wygrałeś, co? Będą z cztery edycje temu. Musi swędzieć.

Żebyś wiedział, i jest tylko jeden sposób na to żeby się podrapać :nosacz: Przecież nie będę rzucać się na gierki z PS5, w które nie zagram, bo nie mam na czym, teraz pojawiła się gra w moim spektrum zainteresowania więc odpadnięcie na wejściu jednak pozostawiło niedosyt rywalizacji, co mogę innego powiedzieć.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W zasadach na czerwono zaznaczyłem nowe, istotne informacje. W kolejnych edycjach już nie będą tak wyszczególnione.

 

No cześć, smutni, że nie udało się wygrać gierki na Switcha?

Mam dobrą i złą wiadomość.

Zła jest taka, ze ta konsolka umiera (i w sumie dobrze, bo ile można?).

Dobra jest taka, że mam dla Was kolejną grę na Switcha. A w zasadzie dwie!

Druga wynika z pierwszej, bo skoro konsolka umiera, to trzeba się pozbywać gier, hehe.

 

Oddam za mema #46

 

Szeroko doceniane gry, rewelacyjne metroidvanie, kapitalne zręcznościówki, wzruszające motywy. Superlatywy, którymi można obdzielić kilka gier, ale mówimy tylko o jednym cyklu.

Panowie, przedstawiam bohatera aktualnego giwałeja:

 

Ori, Ori, Siaba Daba Da, Amori.

 

1723912124404(1).thumb.jpg.7a5c2780e5d7125df1e746798b25b65d.jpg

 

Spoiler

1723912124372(1).thumb.jpg.5cb4ad86e63a7f194f2731749e4803db.jpg

 

Gierka jest fabrycznie nowa i w folii, okładka angielska (plus inne języki), zawiera cyfrowe soundtracki i 6 "gorgeous art cards", ale to już w pudełku. Okrągła naklejka znajduje się na folii.

Wydanie zawiera dwie gry z serii Ori:

 

Ori and the Blind Forrest: Definitive Edition

Ori and the Will of the Wisps

 

Z tego co się orientuję, obie są na kartridżu. W dodatku obie spatchowane, więc nic, tylko grać.

 

 

Zasady udziału:

  • Do konkursu będą dopuszczeni przede wszystkim aktywni użytkownicy. Czy ktoś jest aktywny, czy nie - to pozostawiam własnej interpretacji. Ograniczanie się do Pchlego Targu to nie jest aktywność. Ograniczanie się do jednego tematu to nie jest aktywność. Jesteśmy na forum o grach, do wygrania jest gierka, dlatego chciałbym, aby chętny o tych grach z nami na forum czasem dyskutował i dzielił się wrażeniami, więc ograniczanie się np. do Kącika Filmowego/Sportowego nie działa na jego korzyść. Dawne zasługi nie grają roli - ludzie kiedyś aktywni, ale od długiego czasu milczący raczej nie będą uprawnieni. W drugą stronę to też działa - ludzie w miarę nowi, ale aktywnie się udzielający mają całkiem spore szanse na udział. Generalnie będę surowy, ale postaram się do każdego chętnego podejść indywidualnie i uargumentować decyzję. Czasem dla niego przychylnie, a czasem na niekorzyść.
  • Aby wziąć udział w konkursie należy w tym temacie wkleić mema związanego z Ori. Widziałem, że w sumie jest w czym wybierać.
  • Nominuję się jednoosobowym jurorem i osobiście zdecyduję, które memesy są najśmieszniejsze/najlepsze i na tej podstawie wybiorę zwycięzców. Żadnych elementów losowych, bo wiecie. Kto ma wiedzieć, ten wie. #dupochron
  • Aby jednak uatrakcyjnić ogłoszenie mojej decyzji, zrobię to w formie symulacji w jakiejś gierce, bo przecież jesteśmy Graczami. Będzie mnie to kosztować trochę cierpliwości i pracy, ale mam nadzieję, że tak podane wyniki jury (czyli moje) dostarczą nieco więcej emocji i radości laureatom. Oczywiście będą to wyłącznie wizualne fajerwerki pozbawione elementu losowego, bo decyzję podjąłem wcześniej. A tak naprawdę to wcale nie. Nie wiadomo.
  • W przypadku tylko jednego zgłoszenia nagroda z automatu przypada chętnemu. Konsekwencją jest jak zawsze ban na kolejne trzy edycje.
  • Ogłoszenie decyzji zaplanowałem tradycyjnie na okolice przyszłego weekendu. Generalnie polecam się nie ociągać ze zgłoszeniami i do czwartku zadeklarować. Później nie daję już gwarancji czy nie będzie za późno, bo lada moment mogę zamknąć listę zgłoszeń. Uwaga, kolejność zgłoszeń może mieć znaczenie - w sensie, że im wcześniej się zgłosisz, tym lepiej dla Ciebie, bo ja będę miał więcej czasu na docenienie kunsztu Twojego mema.
  • Domyślnie lista zgłoszeń z automatu zamyka się w piątek o 23:59, chyba że podam w temacie inaczej.
  • Standardowo jedyne czego wymagam od uczestników, to osobistego dopilnowania wyników konkursu, bo nikt ich nie zawoła - zwycięzca musi sam się do mnie zgłosić. Jeśli będzie się z tym za długo ociągać, to w ostateczności zostawiam sobie prawo przekazania nagrody komuś innemu. Powiedzmy, że takim deadlinem jest 96 godzin od opublikowania wyników. Wtedy mogę (ale nie muszę) zdecydować o przekazaniu nagrody.

Nagrody bonusowe:

 

Oczywiście każdy laureat oprócz nagrody będzie mógł wybrać sobie nagrodę bonusową. Lista może się okazać mocno nieaktualna, wszak nie wszystkie fanty są w moim posiadaniu (niektóre są wciąż u darczyńców, a możliwe, że już nimi nie dysponują). Więc w razie czego będziemy konsultować. Pewne nagrody (te, które mam u siebie) zaznaczyłem pogrubioną czcionką.

 

Spoiler
  • Steelbook Fifa 20 -  Fifa Ultimate Team, nowy w folii. Rozmiar standardowych pudełek gier (PS4/XO). Zdjęcie tyłu.
  • Trzy dowolne numery PE ode mnie - #274 (czerwiec 2020; od Dud.ek), #284 (kwiecień 2021), #285 (maj 2021), #286 (czerwiec 2021), #287 (lipiec 2021), #288 (sierpień 2021), #289 (wrzesień 2021, stan dostateczny), #290 (październik 2021), #291 (listopad 2021), #292 (grudzień 2021).
  • Trzy dowolne numery PE od BRY@N - 132 174 175 180 184 191 194 195 196 197 202 203 204 205 207 209 210 214 215 217 225 227 232 235 237 239 241 242 245 247 251 252 254 255.
  • RĘKAW DZIARA zdobiona motywami z gry RAGE. Chuj wie, może ktoś się będzie przebierał na bal maskowy, to będzie w sam raz xd
  • Worek - bidon z motywem Spyro the Dragon. Na pićko, aby lepiej smakowało żyćko. Długość 26 cm.
  • Gra Far Cry 3 na X360. Odnośnik przekieruje do posta ze zdjęciami bonusu. (sponsor: Luqat)
  • Książka Gears of War: Pola Aspho (Karen Traviss). Odnośnik przekieruje do posta ze zdjęciem bonusu. (sponsor: creatinfreak)
  • Gra The Surge na PS4. Stan idealny, okładka polska. (sponsor: łom)
  • Gra Mirror's Edge Catalyst na PS4. Stan idealny, okładka niemiecka. (sponsor: łom)
  • Klucz na grę Loop Hero [PC] (sponsor: Ukukuki)
  • Gra Fade to Silence na PS4. Pudełko lekko pęknięte. Gra w stanie idealnym. Okładka ANG/FRA.
  • PSX Extreme #300 (okładka MGS). Sponsor: second
  • PSX Extreme #300 (okładka Tomb Raider) + pamiątkowe obrazki/pocztówki(?). Foto. Sponsor: BRY@N
  • PSX Extreme #300 (okładka Halo, odrobinę zarysowana)
  •  PSX Extreme #0
  • Zestaw 4 in 1 do SWITCH LITE. Pokrowiec, etui na gry, szkło na ekran (+ściereczka), słuchawki. Producent: Trust. Zdjęcie. Sponsor: Paolo de Vesir
  • Borderlands Handsome Collection na PS4 (US cyfra). Sponsor: Square
  •  Przypinka metalowa Fire Emblem Engage. 
  • Soul Calibur VI na PS4. Sponsor: Figuś
  • Książka z uniwersum Cyberpunk 2077 "Bez przypadku" - Rafał Kosik. Sponsor: MYSZa7
  • Koszulka Megaman, nowa, rozmiar L, 100% bawełna. FOTKI

 

Lista aktualnie zbanowanych (po każdej wygranej uczestnika obowiązują trzy edycje karencji; w nawiasie liczba konkursów do przeczekania). 

 

second (1)

Snake_Plissken (1)

MichAelis (2)

Rozi (3)

  • Plusik 7
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...