Skocz do zawartości

The Callisto Protocol


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Wredny napisał:

W wielu jako minus pojawia się "nic nowego w gatunku" - dla mnie to żaden zarzut.


nic nowego w gatunku XD za to w god of war ragnarok to same nowości, 94 na meta!

 

recenzji od dłuższego czasu nie ma co brać pod uwagę

  • Plusik 4
  • beka z typa 1
  • This 3
Odnośnik do komentarza

No no, już już, płaćcie graczyki w ciemno wspaniałym twórcom, następnym razem to już na pewno zrobią dopracowaną grę, ale już na stówkę! A jak się nie uda, to można sobie wmawiać, że jest wszystko ok. Niektórzy to i takie gówna zjadają i się cieszą!

 

Edit: up xd God of War jest technicznie PERFEKCYJNĄ grą, która w każdym aspekcie jest doszlifowana do granic możliwości.

Odnośnik do komentarza

Gry AAA od Sony to ostatni bastion preorderów, który mnie nie zawiódł, a już ze 20-30 na oko zamówilem. Capcom też nigdy nie odwala fuszerki. 

 

Inne studia to ostatnio patolka w tym temacie, dobrze, że się nei napalałem i teraz. Ogram pewnie za kilka miesięcy. 

Najgorszy mój preorder to AC Unity, to był kur** dramat xD. 

  • Plusik 5
  • beka z typa 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Można robić ze swoimi pieniędzmi co się chce, nawet wydawać na grę od nowego studia, bo mieli kilku chłopów pracujących przy Dead Space, można? Można? Trochę szkoda, że tak wyszło, ale może remake będzie dopracowany.

2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Gry AAA od Sony to ostatni bastion preorderów, który mnie nie zawiódł, a już ze 20-30 na oko zamówilem. Capcom też nigdy nie odwala fuszerki. 

 

Inne studia to ostatnio patolka w tym temacie, dobrze, że się nei napalałem i teraz. Ogram pewnie za kilka miesięcy. 

Najgorszy mój preorder to AC Unity, to był kur** dramat xD. 

 

Odnośnik do komentarza

Martwią te wady powtarzające się w większości recenzji, że system melee kompletnie niezdarny przy kilku wrogach, etapy skradankowe komiczne bo zabijasz kolegę stwora przy nim a on czeka aż nadepniesz sam na puszkę, samo strzelanie też takie sobie, nieprzerywalne fatality, i te śmieszne stworki wyskakujące 20 razy z szafek.

Cżęść z tego można poprawić, część już nie. Gra zdecydowanie potrzebuje patcha i obniżki do 169 zł. Wtedy może być naprawdę fajny zakup.

Czyli top 3 tego roku już jest na rynku i Callisto nic nie zmienił.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Gry AAA od Sony to ostatni bastion preorderów, który mnie nie zawiódł, a już ze 20-30 na oko zamówilem. Capcom też nigdy nie odwala fuszerki. 

 

Swoje też odjebali przy okazji Gran Turismo 7 i Horizon Forbidden West.

 

Jedynie do God of War nie można mieć zarzutów o działanie gry.

  • Plusik 3
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Gry AAA od Sony to ostatni bastion preorderów, który mnie nie zawiódł, a już ze 20-30 na oko zamówilem. Capcom też nigdy nie odwala fuszerki. 

 

Inne studia to ostatnio patolka w tym temacie, dobrze, że się nei napalałem i teraz. Ogram pewnie za kilka miesięcy. 

Najgorszy mój preorder to AC Unity, to był kur** dramat xD. 

id Software i FROM Software bym dodal

Odnośnik do komentarza
Teraz gracze patrzą tylko na grafike i klatki. Chłopaki bawcie się grą, mechanikami a nie patrzycie na to że gra na waszych komputerach za 10k ledwo działa. mdr
To ironia czy serio? Bo jak serio, to doprecyzuje, że te zacięcia są zawsze. Możesz dać 720p i wszystko na low, a i tak będzie ciąć. I nie da się cieszyć mechaniką, jak w trakcie 4 sekundowej walki masz 3 zacięcia i zdychasz.
Odnośnik do komentarza
Teraz, GSPdibbler napisał:

Dobra, ale czy te problemy występują tylko na pc? Bo jeśli na konsoli chodzi sztywniutko to można ocenę podnieść i wychodzi że dobra gierka. Ja uwielbiam takie klimaty brudnego SF i dziś giereczke mam do odbioru.

 

Tak. Na konsoli masz bezproblemowe 30 albo 60 klatek.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:
5 minut temu, Czoperrr napisał:
Na konsolach podobno technikalia bez zarzutu, stuttering to raczej bolączka PC w ostatnim czasie.

No to jedyna gra w której ja mam taki problem. Jakiś inny przykład?

 

Może nie w aż tak dużym stopniu, ale w ostatnim czasie m.in. Gotham Knights, Final Fantasy VII Remake, nowy Sackboy (już naprawili).

 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...