Skocz do zawartości

The Callisto Protocol


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Też grałem w quality, bo strzela się w sumie niewiele, więc machanie celownikiem nie jest upierdliwe (i tak ciągle walimy pałą), tempo rozgrywki, z racji gatunkowej przynależności, jest raczej powolne, więc te 30 fps nie bolało, w przeciwieństwie do mocno zubożonego oświetlenia w performance, przez co sporo klimatu ulatywało.
W sumie nie wiem, jakbym teraz wybrał, bo niedawno zacząłem Final Fantasy VII Rebirth, ale tutaj nie daję rady w tych rwących 30fps i wybieram mocno rozmazaną grafę niestety, więc może mi się już nieodwracalnie przestawiło, a może po prostu w FF jest jednak gorzej z tą płynnością.

Odnośnik do komentarza

Nie można się cofać do wcześniej ukończonych etapów. Najlepiej sprzedawać większość w sklepie i inwestować w upgrade'y, a jak mijasz jakieś rozwidlenie to najczęściej ścieżka ze sklepikiem prowadzi dalej fabułę a taka bez to jakieś dodatkowe pomieszczenie z fantami.

Odnośnik do komentarza

Ja też w całej grze ominąłem jedną miejscówkę gdzie były jedyne znajdźki których mi na koniec brakowało. Straszny ból dupy miałem grając na premierę że nie ma jakiegoś wskaźnika która ścieżka jest fabularna aby móc sobie zwiedzić wszystko w spokoju. 

Odnośnik do komentarza

Całe szczęście w Callisto nie miałem tego problemu i chyba dość czytelnie jest to zaprojektowane, bo żadnej znajdźki nie przegapiłem.
Ból dupy miałem tylko z powodu początkowo małych kieszeni, więc jak coś znalazłem to chciałem np sprzedać, ale musiałbym coś innego z inventory wyrzucić.
Następny sklepik chooy-wie-kiedy, do poprzedniego cofnąć się nie można, więc ryzykuję, wyrzucam, podnoszę coś bardziej wartościowego idę i jeb... odcięta droga powrotna i wyrzucony itemek przepada na zawsze.
Po takim starym (nowym zresztą też oczywiście) Dead Space to jak strzał w pysk normalnie.

Odnośnik do komentarza

Niby gierka jest na 10-11 godzin grania, a ja wg ps5 mam 18 godzin i pewnie końcówka, bo w wieży jestem, zajebista gra, taka z punktu a do b i do przodu, klimat super, fabuła spoko, gameplay też w miarę fensy i graficzne łeb urywa jak gra się w quality. Pewnie kupię na promocji sp jak będzie.  
 

Na max mam ulepszoną pałkę, ten początkowy pistolet i strzelba od Dani, resztę broni nie robiłem, bo pewnie kredytów by mi zabrakło, żeby ulepszyć te trzy początkowe bronie na max. 

Odnośnik do komentarza

Gra jest średniakiem i wydmuszką i tyle. Walka zbyt banalna (unik za prosty do zrobienia, telekineza lub pałka + kolce = one hit kill), przeciwnicy to tępaki nie stanowiące zagrożenia, level design to najgorszy przykład ślamazarnej korytarzówkie (to przeciskanie się przez szyby wentylacyjne...), a grafika może piękna ale interakcja z otoczeniem nie istnieje. Taki RE3R zmiata tą grę samym demem.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Level design i pacing to jakiś żart. Po ciasnym korytarzu z walką meele mam drabinę, za którą mam przeciskanie się przez wentylację, za którą mam kolejny korytarz i wentylacje, która wygląda chyba tak samo jak poprzednia xd

Najlepsza była ta sekcja, gdzie nas nie widzieli i mogliśmy bezkarnie mordować stwory po cichu od tyłu, nie zaczynając walki. Strasznie płytka fizyka, do tego ten kartonowy ogień w 30 fpsach jak doklejony. To niezła ta 4 krotnie droższa w produkcji od Dead Space gierka :CoolStoryBro:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...