Skocz do zawartości

Star Wars (seriale) - Disney+


Shankor

Rekomendowane odpowiedzi

A myślałem, że Disney i Lucasfilm Ltd. to zrobią, że... Akolita dostanie ten drugi sezon! Jakby się uparli to by to zrobili! Bo wystarczyło by napisać w miarę dobry scenariusz, zabrać się z odpowiedniej strony za reżyserię i problem z głowy: s02 mamy w tym temacie gotowy. Sami zobaczcie: ile tu materiału do przenoszenia sezon w sezon z książek i komiksu Kanonu na formę serialu lub filmu w cyklu Wielkiej Republiki! Ano Plagueisa szkoda! Może jakiś tam Filoniverse to pociągnie?! Mimo wszystko tak się Disneyu nie robi... otwarte bramy do opowiedzenia mega dobrej historii w serii no.2 Akolity! 

  • beka z typa 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, JaskinieTerrigenoweMarvela napisał(a):

A myślałem, że Disney i Lucasfilm Ltd. to zrobią, że... Akolita dostanie ten drugi sezon! Jakby się uparli to by to zrobili! Bo wystarczyło by napisać w miarę dobry scenariusz, zabrać się z odpowiedniej strony za reżyserię i problem z głowy: s02 mamy w tym temacie gotowy. Sami zobaczcie: ile tu materiału do przenoszenia sezon w sezon z książek i komiksu Kanonu na formę serialu lub filmu w cyklu Wielkiej Republiki! Ano Plagueisa szkoda! Może jakiś tam Filoniverse to pociągnie?! Mimo wszystko tak się Disneyu nie robi... otwarte bramy do opowiedzenia mega dobrej historii w serii no.2 Akolity! 

 

:pawel: :rotfl: :pawel: :rotfl: :pawel:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Wrażonka z pierwszego (i jedynego) sezonu Akolity, jak wiemy... są dość różne. Do dzisiaj zdarzają się tak zwani fani, którzy dopiero teraz znajdują czas aby obejrzeć ten tytuł. Git jak i nie git. No i mamy pół na pół - wielu geekom, i tym świeżynkom i tym którzy serial śledzili na bieżąco, Akolita w miarę się podoba, innym nie. Czyli wychodzi na to, że... o tym koszmarku Disneya już za pół roku mało kto będzie pamiętał. Mało tego, ci co tego produktu starwarsowej myśli nie widzieli, raczej nie będzie im się chciało go oglądać (tak, fama poszła w eter), zwłaszcza że premiera ,,Szkieletorka" tuż tuż, a tym serialem zainteresowanie również nie jest wysokie. I jeśli "Skeleton Crew" zawiedzie, to chętnych na poznawanie np. Wielkiej Republiki w formie filmu lub serialu nie będzie wcale, co może pogrzebać ten cykl wydawniczy i okres w dziejach Galaktyki na zawsze, ale i pogrzebać wszystkie inne treści starwarsowe rozgrywające się poza tym ,,szczelnym i jedynym!" okresem od Mrocznego Widma do końca Sagi Skywalkerów. Czas pokaże! Będzie dziwnie i w starwarsach śmiesznie. Zawsze można przecież wracać do klasyki. XD

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Czytam czasem komentarze, co ludzie piszą w necie. I tu typowo

 

Jak leciał Akolita to dosłownie nie było ani jednej pochlebnej opinii o tym czymś -  i słusznie, bo to nawet dla mnie totalna sraka, „a jestem tolerancyjny jak mogę”. O dziwo najgorszą stronę tego serialu nie było nawet morze woke, a po prostu tragiczna realizacja i scenariusz. Te 200 mln budżetu to poszły chyba tylko na kupione recki w stanach i boty nabijające wyświetlenia na platformie, bo te podobno "były rekordowo wysokie" xDddd

 

Teraz serial skasowany i zmiana narracji, co drugi płacze, że mu dobry serial skasowali xD

 

Skasowanie tego łajna to dobra decyzja. Niestety Dysnej wyciągnie z tego tylko taki wiosek, że widownia nie chce starej ery i nowości, ale za to historie o kosmicznych lesbijkach pisane przez ziemskie lesbijki, które nigdy nie widziały star wars to już jak najbardziej

Odnośnik do komentarza

Ta, po co takie chujostwo oglądać? Ci co nie oglądali to są szczęśliwcami. Tak, ja też nie oglądałem i nie mam zamiaru skalać własnego mózgu jakimś szrotem, co wyjebali drugi sezon i tylko podziękować, komuś tam w disneyu, że trochę oleju tam do zakutego łba wpadło. 

Odnośnik do komentarza

Skoro Wielka Republika została anulowana, to ciekawe jest to, czy ktokolwiek ze starwarsowo-disneyowych twórców sięgnie kiedykolwiek do Legend i zrealizuje jakiś film lub serial z okresu Wielkiej wojny Sithów, czy np. czasów ,,KOTORa", albo i z lat około 20000 BBY, gdy dopiero zaczęto rozumieć co to jest i czym jest Moc, gdy dopiero jakieś pierwociny Jedi zaczęły się organizować. 

 

 

14 godzin temu, McDrive napisał(a):

Najwięcej krzyczą kreatury, które tego nawet nie widziały. Po prostu podają dalej to co przeczytali.

 

Haa! Z ust mi wyjęte - dokładnie o to w tym wszystkim chodzi. Z pierdyliard procent większości tak zwanych ,,fanów" nie widziało serialu, albo obejrzało pierwszy odcinek, oceniło na np. 2 lub 3/10 i postanowiło mieć to w dupie. To tak zwany ,,negatywny (anty)-marketing szeptany". Zły hype i jad przedostał się w eter i minie sporo czasu, zanim marka Star Wars odzyska swój naturalny rytm, jaki był m.in. w okolicach 2017-2018 roku. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jaaaaaasne. To trochę tak jakby ktoś Wam nasrał na talerz i kazał zjeść całość mówiąc, że po jednym kęsie nie da się wyrobić zdania.

 

 

Obejrzałem wszystkie odcinki skrótem dzięki Critical Drinkerowi i dalej stwierdzam, że serial jest tak samo zjebany jak jego widownia i nikt mi nie wmówi, że trzeba legitnie obejrzeć całość, żeby dopiero wtedy móc się o tym wypowiadać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...