Skocz do zawartości

Właśnie porzuciłem...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

No Man's Sky - byłem ciekawy w jakim kierunku rozwinęła się ta gra, wystarczyły 3 planety z plasteliny, żeby wszystko wiedzieć. Strzelanie laserem w skały, budowanie czegoś, żeby zbudować coś, a potem coś w tym stworzyć, żeby stworzyć jeszcze coś innego. Nawet widoczków nie było ciekawych, pstrokate kolory, pstrokate rośliny i pstrokate potworki, bleh. Szkoda, że Starfield jest jaki jest, bo głód eksploracji kosmosu jest duży u mnie :nosacz2: Albo może człowiek jest za stary na granie bez celu i "dobrą" zabawę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Marvel's Midnight Suns - pograłem parę godzin i o ile sama turowa walka z systemem karciankowym jest bardzo fajna tak cała reszta śmierdzi taniochą. Nigdzie nie spotkałem tak żenujących dialogów, od sucharów aż uszy więdną i to nie jest cecha tylko cwaniaków z uniwersum (Spider Man, Iron Man) ale dosłownie wszystkich. Nie pomaga też to że wykonanie i animacja postaci a w szczególności ich twarzy to baaardzo niski poziom przez co cutscenki mocno odstają od wyglądu samych walk. Nie wiem dla kogo miała być ta gra, strategia turowa oblana sosem Fortniteowym, gdzie komiksowo wyglądające postacie naparzają się na tle realistycznego otoczenia. Fanów strategii/karcianek odrzuci klimat i cała otoczka, a fanów Fortnite'a i Marvela ilość cutscenek i gameplay. W bonusie dostajemy jeszcze bugi i np. raz podczas godzinnej sesji kompletnie wyłączył mi się PC podczas dialogu (obciążenie było na poziomie 50%), wyczytałem że jest to normalne dla tej gry i być może winny jest launcher 2K...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...