Skocz do zawartości

Kontroler do PC


AK-47

Rekomendowane odpowiedzi

37 minutes ago, Ukukuki said:

Tak z ciekawości masz elite czy zwykły? Ja Elite to rozkręcam ostatnio co 3 miesiące bo mi się przyciski zacinają.... Na padzie od One przegrałem lata tak sapo pad od 360 i nic się nie działo tak teraz tragedia. 

 

Ja przerzuciłem się na pada od PS5 jednak wsparcie nie jest rewelacyjne ale jest coraz lepiej. Większość nowych gier obsługuje już znaki z tego pada. 

 

Zaraz wyśle do ciebie do naprawy mojego Elite  bo mi driftuje i nie mam siły do tego pada 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ukukuki napisał(a):

Ja przerzuciłem się na pada od PS5 jednak wsparcie nie jest rewelacyjne ale jest coraz lepiej. Większość nowych gier obsługuje już znaki z tego pada. 

Z ciekawości kabel? Czy bluetooth? Bo żadnego oficjalnego adaptera nie ma. Sam używam Elite + adapter xbox, ale z chęcią gierki Sony bym sobie na dualsesie pograł.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ukukuki napisał(a):

Tak z ciekawości masz elite czy zwykły? Ja Elite to rozkręcam ostatnio co 3 miesiące bo mi się przyciski zacinają.... Na padzie od One przegrałem lata tak sapo pad od 360 i nic się nie działo tak teraz tragedia. 

 

Ja przerzuciłem się na pada od PS5 jednak wsparcie nie jest rewelacyjne ale jest coraz lepiej. Większość nowych gier obsługuje już znaki z tego pada. 

Zwykłego od XSX/S. O dziwo starszy, do XOne działa bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, creatinfreak napisał(a):

Z ciekawości kabel? Czy bluetooth? Bo żadnego oficjalnego adaptera nie ma. Sam używam Elite + adapter xbox, ale z chęcią gierki Sony bym sobie na dualsesie pograł.

 

BT jak nie chce poczuć tych dodatkowych bajerów ale taki Returnal to jednak trochę lepiej smakuje na kablu :/  Jednak od miesięcy nie sprawdzałem czy są już odpowiednie sterowniki albo mody żeby full wszystko śmigało po BT. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 28.05.2024 o 00:06, creatinfreak napisał(a):

Returnal i jego zmiana strzału przy połowie triggera jakoś bez oporu słabo musi wchodzić.

 

Niekoniecznie, bo choć robi to fajny efekt, nie ma sensu używać tego pierwszego trybu, bo jedyne, co robi to lekko zoomuje, za to drastycznie zmniejsza kontrolę nad postacią. Jestem przekonany, że to w dużej mierze przez to gra była uznawana za bardzo trudną.

 

Używałem tylko strzelania "z biodra" i Alta, czyli pełnego wciśnięcia. Dzięki temu można było skakać, omijać i przede wszystkim widzieć co się dzieje dookoła. Spadek celności żaden.

 

Odnośnik do komentarza
On 5/27/2024 at 1:10 PM, Shankor said:

Kurczę, mój X-owy czarnuszek zaczął driftować i to ostro góra/dół, w Dave the Diver grać nie mogę 

Widzę jest promo za 186 zł z amazona. Tylko pytanie brzmi: czy jest jakaś dobra alternatywa z czymś z analogami Halla? Do PC mam dedykowany adapter do padów od X'a, nie mam BT, czy 3rd party się z tym połączy? 

8bitdo Ultimate v2 ma analogi i triggery z efektem Hala, tydzień temu kupiłem wersję na Xboxa i PC (wired).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...