Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Daddy napisał:

Imo wygląda spoko jak na 8 letni sprzęt ale pamiętaj że będziesz mógł grać na XO przez Xcloud w wersję nextgen.

 

Myślę, że przy optymalizacji z jakiej słynie PG na moim staruszku ogram to w 1080p/60 na średnio/wysokich.

Odnośnik do komentarza

Wygląda spoko ale zdecydowanie gorzej niż FH4 (głownie oświetlenie, rozdzielczość cieni, brak sss na drzewach), co tak właściwie potwierdza, że gra powstała przede wszystkim z myślą o nowym sprzęcie, a wersja na One S (zobaczymy jeszcze jak będzie na One X) była "upychana" w dostępne zasoby jak się da.

I tak na dobrą sprawę to... dobrze. Przynajmniej jest dodatkowe potwierdzenie, że gra faktycznie korzysta z możliwości Series X... i nie ma sytuacji jak z niektórymi innymi cross genami (np GT7), gdzie część gry wyraźnie pokazuje w której generacji tkwią korzenie gry...

Za tydzień przekonam się jak wygląda na One X... 

Btw. pytanko..

Czy w razie czego na PC, mając GP też będę mógł skorzystać z FH5 przez Xcloud?

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Emet napisał:

że gra powstała przede wszystkim z myślą o nowym sprzęcie, a wersja na One S (zobaczymy jeszcze jak będzie na One X) była "upychana" w dostępne zasoby jak się da.

 

Gdzieś czytałem, że w przypadku cross-genów na Xa tak to ma właśnie działać. Tylko na ile jest to prawdą to zostaje się tylko domyślać. 

Odnośnik do komentarza
Cytat

Nowa Zelandia (ang. New Zealand [nju:ˈzi:lənd], język maoryski Aotearoa [aɔˈtɛaɾɔa], Kraj Długiej Białej Chmury) – państwo wyspiarskie położone na południowo-zachodnim Pacyfiku, w Australazji, na południowy wschód od Australii. Składa się z dwóch głównych wysp (Północnej i Południowej) oraz szeregu mniejszych, w tym wyspy Stewart i wysp Chatham. W skład Nowej Zelandii (a dokładniej w skład królestwa stowarzyszeniowego Nowej Zelandii, połączonego unią personalną z Wielką Brytanią i innymi królestwami stowarzyszeniowymi) wchodzą również terytoria stowarzyszone z Nową Zelandią lub od niej zależne: Wyspy Cooka i Niue, które są samorządne oraz Tokelau i Dependencja Rossa. Stolicą jest Wellington, natomiast największym miastem jest Auckland, w którym mieszka 1,5 mln osób (ok. 29% ludności państwa).

 

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Rozi napisał:

To nie tylko dodatki, ale też Car Pass, VIP Pass i Welcome pack. Jak masz zamiar spędzić w tej grze setki godzin, to zakup premium to tzw. no-brainer.

A ja wciąż się zastanawiam, bo w 4ce pewnie nawet połowa aut nie jeździłem, a 2 dodatek był dla mnie tak słaby, że go nawet nie zmęczyłem... Wole chyba kupić sobie jakąś grę niż wydawać te 180 zł na dodatki. Boje się też, że 5 raz jeżdżąc praktycznie tymi samymi furami gra może mi się znudzić znacznie szybciej niż poprzednie części...

 

Zobaczymy po premierze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...