Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

To ja z kolei mam dramat z driftem, za chuja nie mogę tego ogarnąć, nie potrafię jakoś ładnie i płynnie przechodzić bokiem z zakrętu w zakręt. Wziąłem teraz auto typowe pod drift, niby jest lepiej, ale nadal, 3 gwiazdki w wyzwaniach driftu to jakieś mission impossible dla mnie. 

 

W ogóle, to obejrzałem jak jakiś typ driftuje na YouTube, to na pierwszym zakręcie wyjebał 40k punktów, gdzie ja tyle udupce za całą strefę driftu :nosacz2:

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Faka napisał:

 

Ten Nissan, to za 500k kredytów, epicki?

 

tak, z numerem i spoilerem, typowa dakarówka. na ebayu wyrwałem po taniości i bardzo przyjemne auto. 

Teraz, Wooyek napisał:

Nie jeżdżę z kontrolami, tylko ABS mam włączony, ale i tak średnio mi to idzie. 

hoonicorn, tuning od DJS i palisz kapcia na kontrze. sam niezbyt płynnie driftuję ale grunt to trzymać ślizg przez cały zakręt, im szybciej też lepiej. co więcej mogę napisać, cierpliwość i trening.

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Wooyek napisał:

To ja z kolei mam dramat z driftem, za chuja nie mogę tego ogarnąć, nie potrafię jakoś ładnie i płynnie przechodzić bokiem z zakrętu w zakręt.

Tak samo miałem w czwórce. Teraz większość na 3 * za pierwszym razem. Te rady co wcześniej + trening, trening, trening... W poprzedniej odsłonie dało mi to wiele satysfakcji jak z każdym przejazdem szło mi lepiej. 

Edytowane przez Aleks
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Faka napisał:

Myślicie, że trzeba zrobić całą playlistę festiwalową w każdej porze roku, żeby zdobyć 247 pkt za całą serię? W sumie patrząc, że potrzeba 180 pkt za McLarena F1. Ale tego Merca czerwonego to muszę mieć za 120 pkt.

Na max punktów trzeba wszystko, ale do autek wymagają mniej.

 

Ten merc to jest taki sam jak ze sklepu? czy to np. horizon edition albo coś? 

Edytowane przez Plackus
Odnośnik do komentarza

ja nie widzę w tym nic złego, kto chcę "skończyć fabułę" i uznać gierkę za zaliczoną może to zrobić w jakieś 10-20h i odłożyć grę na półkę, a kto się bardziej wkręcił dalej ma mnóstwo rzeczy do robienia.

Ja np. pomimo dostania się do Hall of Fame wciąż mam dziesiątki wyścigów do zrobienia czy nawet tras do odkrycia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Wooyek napisał:

To ja z kolei mam dramat z driftem, za chuja nie mogę tego ogarnąć, nie potrafię jakoś ładnie i płynnie przechodzić bokiem z zakrętu w zakręt. Wziąłem teraz auto typowe pod drift, niby jest lepiej, ale nadal, 3 gwiazdki w wyzwaniach driftu to jakieś mission impossible dla mnie. 

 

W ogóle, to obejrzałem jak jakiś typ driftuje na YouTube, to na pierwszym zakręcie wyjebał 40k punktów, gdzie ja tyle udupce za całą strefę driftu :nosacz2:


 

Trening i jeszcze raz trening.

W 4 była paczka z autami do driftu, miałem dwa auta- dodge viper i drugi moo… coś tam. Tymi dwoma, reszta mie nie podeszła.

Jak się już zaprzyjaźniłem z autem i miałem swoj typ, to pozostał tylko trening. Te mocniejsze wyniki, to na Yt widziałem jak inni kręcą. Jak po 1 zakręcie nie miałem tyle co typ z filmiku, to już dalej nie jechałem. Do ogarnięcia, ale nie jest to kwestia pół godziny. I na sile nie rób, odpocznij i zrób inne strefy- prędkości czy coś. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co chodzi wam z tym "nie czuć festiwalu", bo dla mnie FH4 to był pierwszy FH, ale "fabuła" za krótka.

To nawet nie problem tego, że nie ma co robić, ale trochę mi brakuje po prostu zawartości, bardziej wykręconych wyścigów/eventów, jakiegoś święta. Broń boże nie chcę jakiś cudów ala rodzinne historie ziomeczków i jak lubią auta, ale np. bardziej wykręcone wyścigi z piniatami? Coś w klimatach meksykańskich, więcej pokazówek, więcej pokazania różnych biomów i warunków atomosferycznych.

Ja wiem, że jest/będzie poza "fabułą", bo to i Gaas itp., ale mi tego brakuje.

 

Co nie zmienia faktu, że gra się świetnie i jeszcze będę w tym siedział sporo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...