Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Shen napisał(a):

takie poprawki to chujnia, 1 odpowiedz na konto powinna byc


Yep, pełna zgoda, nie pomyślałem o tym, że ktoś da radę tak szybko 2 komenty dodać :) Tak że od kolejnego miesiąca już jasne info, że pierwsza odpowiedź się liczy. 

Natomiast dodałem jeden zestaw, żeby nie było awarii - bo z racji, że nie było info, iż tylko pierwsza odpowiedź się liczy, no to głupio nie uznać Eskimosowi, ale jednocześnie skoro uznajemy, no to też niech ta szósta osoba będzie brana pod uwagę, żeby nie było narzekania, że wygrał ktoś, kto 2 razy odpowiadał. 

  • Plusik 4
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Przepraszam za dwie odpowiedzi, byłem przygotowany na ten konkurs jak Kratos na wojnę i w przypływie emocji od razu z prędkością światła napisałem 4,99 zapominając, że w 1997 jeszcze nie wszystko kończyło się na ",99" tak jak teraz.

 

1,01222 sekundy później zdałem sobie sprawę z mojej wtopy, i natychmiast poprawiłem. Przyznaję że wykorzystałem brak info o uznawaniu tylko 1 odpowiedzi.

 

Nie byłbym zły jak bym nagrody nie dostał, aczkolwiek @Perez standardowo wzorowo wychodzi z sytuacji nagradzając 6 osób - szacunek!

 

Przez następne 6 miesięcy nie będę robił zamieszania ;)

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Bzduras napisał(a):

Jeśli losowania będą robione w ciągu tygodnia roboczego to nie ma szans, że znajdę akurat o 12:00 punkt i ani sekundy dłużej chwilę, żeby czatować na patronite :) Szkoda trochę, ale co zrobić.

 

Dla mnie żaden problem rotować. Za miesiąc zróbmy np. 20.00, jeśli to lepiej pasuje. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Pix napisał(a):

Tym razem pamiętałem o konkursie, ale pytanie trudniejsze i nie zdążyłem. Eh, do następnego razu!

@Perez masz w głowie jakiś termin, do którego dajesz sobie czas na rozkręcenie interesu i podjęcie decyzji, czy chcesz się w to dalej bawić? Koniec 2024/początek 2025? 

 

Bardziej myślałem o roku, czyli powiedzmy do końca marca 2025, o ile nagle nie będzie jakiegoś tąpnięcia po drodze. Jeśli nie no to będzie już całkiem miarodajny okres - będziemy po 4 specjalach. Będą wyniki z całego roku miesięcznika, bo tu też są wahania i np. teraz jest średnio, ale to wakacyjna norma sezonu ogórkowego, ale znowu jesień zawsze jest lepsza, do tego numer z kalendarzem. I też tak sobie myślę, że to już będzie taki sensowny okres, który pozwoli ocenić, na ile te różne zmiany zdały egzamin - Patronite, większa aktywność w socialach, teraz jeszcze gdzieś tam się przewiniemy na dwóch imprezach. Bo teraz niby minęły już 4 miesiące, ale wciąż wiele osób nie kojarzy, że była zmiana, a już też wiele widziałem w komentach, które są zdziwione, że... PSX Extreme wciąż wychodzi. Stąd trudno już teraz ocenić wpływ tych różnych działań, ale pod koniec roku/z początkiem nowego już będzie coś widać, a tym bardziej właśnie po roku. 

  • Plusik 3
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, LeifErikson napisał(a):

Czyli rozumiem, że liczysz na jakieś wzrosty? 

 

Sprzedaży miesięcznika po cichu tak - bo skoro bez promocji, aktywności w socialach etc. to jakoś działało, to jednak może przy większym ruchu coś tam skoczy, chociaż z drugiej strony obserwuję to od 13 lat i wiem, że tendencja jest spadkowa, to żadna tajemnica. Pytanie tylko, gdzie jest jej koniec :). Tak że tu akurat to można będzie być zadowolonym jak się sprzedaż ustabilizuje. 

Natomiast cała reszta tak jak mówiłem - to jest obliczone na to, że jak wpada kasa z kilku miejsc, to wygląda całkiem OK - w sensie jako dodatkowa opcja dla mnie, bo żeby rzucić wszystko i tylko przy tym zostać to na dzisiaj nie, ale też taki był plan od początku. Stąd np. reklamowo jestem zadowolony, bo udało się w krótkim czasie dzięki wsparciu firm poprawić sytuację, a to dopiero się rozkręca; sprzedażowo ujdzie (znaczy inaczej - chyba oczekiwałem za szybko efektów), ale tu jak mówię - trudno ocenić te dodatkowe działania, bo jednocześnie to dopiero 3-4 miechy, a dodatkowo mamy jednak wakacje, gdy zawsze było słabiej. Patronite OK, cieszę się, że ludzie tymi zmiana się nie wystarczyli, chociaż też po cichu liczę, że może się coś ruszy, gdy będzie widać, że dowozimy wysyłki Extreme Plusa, że są te nagrody Extreme Box. I tak to się skleja :) Jeszcze pewnie jakieś biletowane Extreme Party dojdzie, no i mamy specjale, które lecą że tak powiem do tej samej kupki z kasą. 

  • Plusik 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Kris Blake napisał(a):

Czy jak wsparłem na patronite 10 lipca br. za 5 dych to lipcowy numer drukowany otrzymam czy dopiero sierpniowy? Najwyżej sobie kupię odrębnie, to nie problem, tylko chciałbym wiedzieć, żeby nie dublować

 

Docelowo sierpień, bo już cała wysyłka poszła, ale można w sumie dosłać to sobie odhaczę, że niejako wstecznie brałeś, żeby nam się wszystko zgadzało :). To daj znać najlepiej na maila sklep@psxextreme.pl i dogadamy :)

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Perez napisał(a):

 

Docelowo sierpień, bo już cała wysyłka poszła, ale można w sumie dosłać to sobie odhaczę, że niejako wstecznie brałeś, żeby nam się wszystko zgadzało :). To daj znać najlepiej na maila sklep@psxextreme.pl i dogadamy :)

 Jakbym wiedział, że szanowny Pan Perez za chwilę nada paczkę  w niedzielę to bym poczekał do poniedziałku z zapytaniem:drinks:. Turbo błyskawiczne działanie. Się będę czuł winny, że komuś niedzielę psuję :frog:

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Kris Blake napisał(a):

 Jakbym wiedział, że szanowny Pan Perez za chwilę nada paczkę  w niedzielę to bym poczekał do poniedziałku z zapytaniem:drinks:. Turbo błyskawiczne działanie. Się będę czuł winny, że komuś niedzielę psuję :frog:


Niedziela najlepsza na prace, bo nic sie nie dzieje, cisza i spokoj :)Tak ze luzik, numer juz czeka w paczkomacie do odbioru przez kuriera :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@Perez dobrze pamiętam, że numer dla patronów wysyłasz dzień później od zwykłych prenumerat? Nie spieszy mi się, ale w tym miesiącu kończyła mi się ważność karty płatniczej i dostałem powiadomienie od Patronite o tym dwa razy. Nie wiem po co, skoro kolejna płatność będzie na początku przyszłego miesiąca, więc nie wiem czy coś tam nie namieszali z moim kontem zanim podpiąłem nową kartę 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, number_nine napisał(a):

@Perez dobrze pamiętam, że numer dla patronów wysyłasz dzień później od zwykłych prenumerat? Nie spieszy mi się, ale w tym miesiącu kończyła mi się ważność karty płatniczej i dostałem powiadomienie od Patronite o tym dwa razy. Nie wiem po co, skoro kolejna płatność będzie na początku przyszłego miesiąca, więc nie wiem czy coś tam nie namieszali z moim kontem zanim podpiąłem nową kartę 

 

Jest wszystko OK :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, grzybiarz napisał(a):

Perez może wprowadź jakieś kubki na allegro?

zawsze to jakieś wsparcie dla pisma, a dla reszty „darmowa” wysyłka i kubek za dwie dychy, niż sama dycha wysyłki. 
O, albo jakieś smycze czy inne takie pierdoły które sto lat temu dostawali prenumeratorzy. 


Właśnie przy współpracy z Patronitem planujemy z kubkami/koszulkami podziałać (czekam na wizualizacje, ale póki co z samym logo). Ale inne gadżety też do przemyślenia, tylko muszę to rozpykać, w sensie jakaś dobrą firmę znaleźć, która to produkuje. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pix napisał(a):

Dzisiaj o 6 rano już nowy numer dla patrona czeka w paczkomacie, oczywiście z dodatkową wkładką. Dziękuję, Panie @Perez. Pełen profesjonalizm.

U mnie to samo:macek:

ale jak prawdziwy polak pomyślałem, ALE PDFA JESZCZE NIE MA

  • This 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pix napisał(a):

Dzisiaj o 6 rano już nowy numer dla patrona czeka w paczkomacie, oczywiście z dodatkową wkładką. Dziękuję, Panie @Perez. Pełen profesjonalizm.

Ja wczoraj dostałem mailem info od Inpostu  po 12, że paczka do mnie jedzie, a przed 20 była do odebrania. Lekko się zdziwiłem, nie powiem :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...