Skocz do zawartości

Abandoned


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że ruch się generuje, bo maszyna ruszyła już dawno. Ale rozrysujmy sobie:

- Abandoned to MGS/SH/Castlevania/wstaw swoją ulubioną zapomnianą markę tutaj:

  • sceptycy wygrywają MGSa/SH/Castlevanię/wstaw swoją ulubioną zapomnianą markę tutaj
  • abandonedpozytywni wygrywają MGSa/SH/Castlevanię/wstaw swoją ulubioną zapomnianą markę tutaj

- Abandoned jest oryginalnym IP od Blue Box

  • sceptycy lekko zawiedzeni dostają oryginalne IP od Blue Box
  • abandonedpozytywni dostają depresji, pierdolca i szału w jedym

 

W obu scenariuszach wygrywam coś :cool:

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie zamierzam gasić zabawy w rozkminianie z rozsądku i, że niby mam coś do stracenia przez wskoczenie na tą karuzelę. Cała ta fala teorii spiskowych to coś innego niż mieliśmy do czynienia do tej pory, a już na pewno na taką skalę. Za dużo tu jest dziwnych zbiegów okoliczności jak np. typ w przepasce na oko aby wygrała moja nudna strona i czekanie na oficjalne suche informacje. 

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Przez te jakże gorzkie i niemożliwe rozczarowanko z dzisiejszej nocy, polecam poczytać pierwsze strony tematu.

Normalnie kawusia nigdy mi tak nie smakowała np. Yeti z początku z dystansem podchodził do tej gierki i teorii, ale jak tylko Geoff wypuścił tweeta to tak się zesrał z podniety, że

  

W dniu 17.06.2021 o 23:22, YETI napisał:

Abandoned = Kojima

 

:banderas::banderas:

 

albo 

  

W dniu 17.06.2021 o 20:57, oFi napisał:

20stego objawienie? Moge postawić paczke fajnek ze kojima w tym maczał palce. 

 

  

W dniu 18.06.2021 o 13:56, oFi napisał:

Kojima coś przebąkiwał ze nową grę pokaże niedługo. Ta cała akcja social mediowa to przecież jego znak rozpoznawczy.

 

Gra na was jak na pianinie

 

:obama::obama:

 

 

 

Spoiler

Nie ma wstydu chłopaki co nie :)

 

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Niby rozum wie doskonale, że gówno z tego wyjdzie tak jednak do końca łudzę się, że to może być faktycznie ten japoński Silent o którym od lat wspomina Dusk Golem. W ostateczności zostaje Tormented Souls któremu najbliżej do klasycznych SH od Team Silent.

 

Premiera wypada na 27 sierpnia 2021 (na razie PC/PS5/XS).

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Żeby było jasne, nie liczę na to, że trailer coś wyjaśni. Po tym jak jutro zadziała aplikacja być może będzie więcej pytań niż odpowiedzi. Spodobała mi się jedna myśl na twitterku gdzie:

 

silent hill abandoned przez swojego twórcę

mgs abandoned przez swojego twórcę

castelvania abandoned przez swojego twórcę

 

 

Konami abandoned wszystkie trzy ip

 

:kojima::pawel::xboxssie::cool:

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...