Skocz do zawartości

Euro 2020 (tak po prawdzie to 2021)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja ogólnie już parę lat temu przestałem się zbytnio ekscytować piłką nożną i cóż, nerwy mi generalnie odpoczywają. Oczywiście mecze o stawkę oglądam, "kibicuję", ale podchodzę do tego z luźną gumą. Nie robiłem tragedii jak tracili bramkę, a jak strzeliliśmy, to nawet żadne "JEST!" mi się z gardła nie wyrwało. Ot, oglądam, miewam faworytów i sympatie, ale dawno sobie zdałem sprawę, że te wyniki w żaden sposób nie wpływają na moje życie, więc czym tu się przejmować?

Nadal będę oglądał mecze, będę kręcił z nich bekę, ale dajcie spokój, nie ma co brać zbyt poważnie typów kopiących gałę.

 

Jedyny moment, który napiął mi nerwy na tym Euro to kwestia Eriksena. No, ale sytuacja wyjątkowa.

Edytowane przez Kmiot
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, michal napisał:

no ale to byl prime Piszczka, Blaszczykowskiego, Lewandowski bardzo wysoki poziom, Fabiański wybronił kilka sytuacji, Pazdan wykluczył Niemców i CR7. Sporo ludzi dobrze tam gralo.

Dlatego napisałem, że to boli jeszcze mocniej po upływie tych lat, bo takiej kadry i szansy juz miec nie bedziemy.

Odnośnik do komentarza
Cytat

jak masz 7. piłkarzy z przeszłością Lecha Poznań to ten gen porażki musiał wyjść… No po prostu musiał. Skumulowało się i zesrało. Ich nie może być tak wielu na boisku, Słowacja miała jednego takiego piłkarza i dała radę. Trzeba w ustawie zapisać, że na boisku nie może być więcej niż 2 piłkarzy z przeszłością w wielkopolskim przegrywie.

 

Odnośnik do komentarza

Największe kłamstwo polskiej piłki to to, ze polska bramkarzami stoi i to w ogole wszyscy nam zazdroszczą,ze mamy 5 bramkarzy do gry. Tylko szkoda, ze od lat zaden nam meczu nie wybronil, a pamiętamy glownie wpadki, niepewna gre i wieczny dylemat Fabiański czy Szczęsny. Wszyscy ich liza po fiutach, ze looo zajebisci martwcie sie o obrone czy pomoc, a potem Szczęsny w tej bramce wyglada, jakby mial bardziej wyjebane niz Duda na konstytucję. 

Odnośnik do komentarza
Just now, Bartg said:

Największe kłamstwo polskiej piłki to to, ze polska bramkarzami stoi i to w ogole wszyscy nam zazdroszczą,ze mamy 5 bramkarzy do gry. Tylko szkoda, ze od lat zaden nam meczu nie wybronil, a pamiętamy glownie wpadki, niepewna gre i wieczny dylemat Fabiański czy Szczęsny. Wszyscy ich liza po fiutach, ze looo zajebisci martwcie sie o obrone czy pomoc, a potem Szczęsny w tej bramce wyglada, jakby mial bardziej wyjebane niz Duda na konstytucję. 

zaraz, zaraz. Kto wybronił karne z Szwajcaria w 1/8 finalu a euro 2016? Szczesny to chyba swoja postura wygrywa miejsce u tych trenerów reprezentacji. Nic prócz meczu z Niemcami prawie nam nie wybronił w reprze. 

Odnośnik do komentarza

Kurwa mać godzina 16 wychodzęe z biura, z psem nad morze na spacer, wracam, pies nakarmiony, ja pompki jeszcze, narobiłem sobie kanapek z hummusem, warzyw nakroiłem, Heineken 0 schłodzony od wczoraj przelany do szklanki siadam jak lord na kanapie i nie wiem, ale coś mi się pojebało i zapomniałem, że przecież to nasi grają, a ja zasiadam z nadzieją i entuzjazmem. No jak kurwa na świadomości interesuje się piłką od Euro 2000, czyli już 21 lat to zawsze jak ten debil przystępuje do turnieju z udziałem Pokaków jakby co najmniej faworytem grupy byli i tylko przy Euro 2016 nie wyszedłem na głupka. No, ale dobra, chuj, dziś aż tak nie boli, bo chociaż jakaś walka była, biegali, kopali, walczyli, skakali, po prostu kibel grają, obrona na nogach z waty, ale wszystko z sercem. Oprócz krychowiaka, który w kadrze jest cienki jak pasztetowa i nie wiem, dlaczego dziś nie zszedłz boiska po pierwszej połowie.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...