Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Daffy napisał:

Mi w tym roku wszystkie typy jak na razie trafiły, baldur też pisałem 93-95 i obok Zeldy najwyżej oceniana gra roku jak dobrze pamiętam więc:

 

 

Trochę surowo Starfield mimo wszystko, myślę, że jednak będą okolice Diablo i Finala, czyli 88. 

 

Baldurs będzie miał pewnie 96, na razie 95 MC/OP (wzrost z 94), ale dzisiaj dopiero zaczynają napływać normalne recenzje i na razie same 10/10 :D (1 rzut). 

 

BTW Starfield ma jakieś review embargo? 

 

Pytam, bo np. taki Skyrim miał recenzje aż 14 dni przed premierą. Jako, że ta gra jest tak hypowana przez M$, mogłoby to im na dobre wyjść, jeżeli rzeczywiście jest już od dawna gotowa :P

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, dee napisał:

Czy wy w ogóle odpalacie gry czy tylko rzut oka na metacritic i jaranko następną zapowiedzią?:kojima:

Wiem, że czytanie recenzji i granie w coś na premierę, bo ma się dużo czasu jest FAUX-PAS itp., ale kto broni na growym forum się pobawić w numerki przed premierą dużej gry? Akurat Ci co najwięcej tutaj pisali, to zapewne zagrają i w grę (nie każdy na premierę, ale jednak). 

Odnośnik do komentarza

Ja tam na kosmiczne jakieś wyniki na meta się nie nastawiam. Czy będzie 85 czy 91 to i tak sam sprawdzę.

Ciekawi mnie tylko czy te 30 klatek i jakieś błędy pociągną ocenę mocno w dół. Bo jak widzieliśmy, w tym roku największym nie przeszkodziło to zebrać bardzo wysokich ocen

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Donatello1991 napisał:

A było jakieś info, że w przyszłości będzie 60fps? Czy zostanie 30 cały czas? Chyba do roku powinni dodać patcha. Jak myślicie?

Na następnej generacji jak moderzy odblokują.

Dla Bethesdy 30 klatek na konsoli od początku było celem, czy to nam się podoba czy nie.

Jak ktoś ma dobry PC to wybór platformy jest raczej oczywisty.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Donatello1991 napisał:

A było jakieś info, że w przyszłości będzie 60fps? Czy zostanie 30 cały czas? Chyba do roku powinni dodać patcha. Jak myślicie?

Cudem będzie jak XSX uciągnie to w stałych 30 klatkach (w co nie wierzę) . 

 

Chcesz płynności i jakości, to kup komputer. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...