Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Cedric napisał:

@KrYcHu_89

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Co???? Są jakieś magiczne okrzyki jak w jakimś fantasy? Jesteś jakoś naukowo/pseudonaukowo wytłumaczone chociaż czy "kosmiczna magia"?

 

 

Tak, są w tej grze

 

Spoiler

kosmici

ale nie wiem na 100%, czy to nie fake, bo gra tego nie mówi, kim oni są. Fabułka jest całkiem całkiem. 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Bielik napisał:

Niech ktoś da taki lekki spoiler czemu warto rushowac główna oś fabularna, a całą resztę zawartości zostawić na new game + bo już sam nie wiem jak grać.


Masz bez spoilerów. W skrócie to nie jest tak, że warto czy nie warto, to zależy. Ja doszedłem do wniosku, że gdybym o tej sraczce NG+ nie czytał to bym w błogiej nieświadomości grał normalnie, czyli trochę głównego i trochę pobocznych i tego zamierzam się trzymać. 

 

 

IMG_4339.png

IMG_4340.png

Edytowane przez tlas
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Dalhi napisał:

Wiem że nie o to konkretnie chodzi, ale może ktoś jeszcze nie wie.

Jak pilotujemy statkiem w przestrzeni kosmicznej w okolicach planety na której chcemy wylądować to można włączyć skaner (LB) i w ten sposób możemy wybrać punkt lądowania bez konieczności wchodzenia w menu gry.

Sorry że późno odpowiadam, ale chciałem się upewnić. Tak, można w ten sposób wylądować na planecie bez konieczności wchodzenia do menu

Odnośnik do komentarza

Photomode nie wspiera UW, buuu. 

 

image.thumb.png.aed39fdf3d9faf1a275956dd5640d903.png

 

 

Wszystkie placówki questowe i inne lokacje questowe (frakcje, wątek główny) są zrobione po prostu kapitalnie. Nie znam się za bardzo na niuansach sprzętu NASA itp. ale jest masa nawiązań do filmów, gier itp.  

 

Jak dla mnie to mogli totalnie zrezygnować z tych random planet i osad i zostawić kilka, a bardziej skondensowanych, może w kolejnej grze :).  Skyrim/F04/Starfield wszystkie czerpią na tą samą jednak bolączkę - randomowych rzeczy jest za dużo w stosunku do normalnego contentu, prawie wszystkich to nudzi w grze single player. Jest ogromna różnica pomiędzy rzeczami zrobionymi przez generator, a przez ludzi i nic się przez te 12 lat nie zmieniło.

 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, KrYcHu_89 napisał:

W premiumie mamy:

 

image.png.2157d123cf6e382773f13bec6973a349.png

 

więc jak napisali First, a recki były dosyć dosyć, gracze raczej z tego co widać doceniają, nie widzę możliwości, żeby nie było 2/3/4/5 czy 6 DLC. 

 

Fallout 4 miał 6 właśnie. 

 

Starfield 2 to jest może perspektywa kolejnych 10 czy 15 lat. W tym czasie będą duże dodatki i rozwój podstawowej wersji gry. Tak jak w przypadku innych ich produkcji, to jest platforma do dalszego rozwoju, nie tylko przez dewelopera, ale też przez community. Dlatego też obstają przy CE - jeszcze oficjalnej premiery nie było, a już jest spoto modyfikacji gry.

Odnośnik do komentarza

Mam już z 10h, odwiedziłem kilkanaście planet, księżyców i o co chodzi z tą dramą z loadingami która była przez chwilę? Lot na inną planetę to kilka sekund, wejście/wyjście ze statku to 1-2 sekundy, to działa zajebiście. 

 

Dla osób które jutro zaczną grać, pierwsze co trzeba robić to ustawić efekt ziarna na 0 gra wygląda jeszcze lepiej :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...