Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mój statek za ciężko zarobione kredyty <3. 

 

Swoją drogą, szkoda, że nie można mieć całej floty, tzn. można, ale na raz tylko 1 aktywny i tylko w nim można trzymać ekwipunek statku i ekipę, chyba ,że coś nie rozkminiam. To, co mamy w ekwipunku na statku się samo przenosi i jest widoczne wszędzie przy budowaniu i researchu, na szczęście :).

 

Spoiler

image.thumb.png.2460963ad8c39f06f2e11909bbbea44c.png

 

Odnośnik do komentarza

Dobra pograne na kompie i wybór platformy stał się jasny. Na kompie na wysokich gierka mi chodzi spokojnie w 50 fpsach, z grafiką porównywalną do XSX i zdecydowanie wygodniejszym zarządzaniam ekwipunkiem itd. Jak tylko macie wybór uderzajcie na PC. Że nie dali trybu performance na konsoli to żart :/

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, izon napisał:

Dobra pograne na kompie i wybór platformy stał się jasny. Na kompie na wysokich gierka mi chodzi spokojnie w 40-50 fpsach, z grafiką porównywalną do XSX i zdecydowanie wygodniejszym zarządzaniam ekwipunkiem itd. Jak tylko macie wybór uderzajcie na PC.

 

Na jakim sprzęcie? XGP czy Steam?

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Homelander napisał:

on o gre pyta

Dla mnie to bez różnicy :kaz:

 

Odnośnie grania na PC ja mimo posiadania potężnego kompa zdecydowałem się z powodów personalnych ogrywać wersję na konsole. Zwyczajnie pracując z domu  po 10-12 godzin dziennie przy komputerze, ciężko mi się uciec od myśli o pracy na tym samym kompie, przy tym samym fotelu i przy tym samym monitorze. Więc mimo 30 FPSow na konsoli, do których na początku trudno mi się było przyzwyczaić wybrałem wersję na konsole, bo prywatnie łatwiej mi się przy niej zrelaksować.

Na plus za wersją na konsole przemawia też QR, wygodnie gra się w tak dużego rpga, gdy możesz po prostu włączyć konsole i błyskawicznie wrócić do miejsca gdzie  ostatnio zostawiłem moją postać. 

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, ASX napisał:

Zwyczajnie pracując z domu  po 10-12 godzin dziennie przy komputerze, ciężko mi się uciec od myśli o pracy na tym samym kompie, przy tym samym fotelu i przy tym samym monitorze.

Widzisz ziom, to jest właśnie to co nie raz pisałem w dyskusjach granie na konsoli vs na PC.  Siedząc x h dziennie przy kompie, monitorze w robocie (często w dużym stresie i ciśnieniu) nie mogę się potem zrelaksować i wkręcić grając w podobnych warunkach. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Ukukuki napisał:

 

Na XSX działa to gorzej niż na 3050 Ti? Jakim cudem? 

Nie mam pojęcia, odpaliłem teraz jedno po drugim i ewidentnie na PC jest płynniej przy bardzo podobnej grafice, nawet z lekkim wskazaniem na PC bo nie ma takiego mleka. Żeby nie było na kompie gram w 1080p, a nie 4k. Zobaczymy też co będzie jak trafię do miasta pełnego NPCów :)

 

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...