Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem w 8h to DLC, quest główny jest niestety znowu słaby.

 

Nie chce mi się nawet robić pobocznych rzeczy na tej planecie, jak to się ma do Far Harbor, Dragonborna, czy Vanguard, to jest jakaś kpina z graczy, przypominam, że dla osób bez Premium Edycji (która też byłą droga) koszt tego dodatku samodzielnie to 129 złotych, DLC 2 jeszcze miało być, zobaczymy, czy będzie tak samo średnio, czy jeszcze gorzej.

 

Dałbym 5+/10 (podstawce dałem 8/10), tajemniczość i ta cała wielka, nowa rasa z zapowiedzi kończy się na 1wszym i jedynym dobrym queście, ewentualnie ostatnim, tylko tam już był prawdziwy chaos silnikowo designerski, nie chce wiedzieć jak ten silnik to odpali na konsolach, bo nie jest przystosowany do tego, na szczęście mój komputer podołał, ale dostałem jedynego crasha w finalnej misji, oni chyba tego nie testowali ile tam się wrogów respawnuje i ile efektów odpalanych, no fajnie chcieli rozmach, ale to Creation Engine xD. To miał być topowy design questów, zamknięta fajna fabuła i super lokacja, wielki powrót Bethesdy w robieniu ciekawych misji w RPG - nie było, był jeden dobry quest.


+ początek historii

+ planeta klimatyczna

+ dobra grafika xD

+ rzeczy QoL, ale to właściwie patche dały

+ no jakieś tam wybory

+ fajne nowe pukawki, niestety wpadają pod koniec gry


- miało być duże DLC, może jakiś poboczny content tam jest, ale główny jest za krótki - 8 godzin to maksymalna wartość, chyba, że biegamy wszędzie na piechotę

- mapa zaprojektowana tak, że z tego nowego łazika za dużo nie pokorzystamy, bo wszędzie są mikroskały

- postacie NPC w DLC są katastrofalnie napisane, niestety Frakcje to dalej top Starfielda

- questy główny jednak najgorszy w historii zawsze dobrych i lepszych od podstawek dużych DLCków od Bethesdy

- wrogowie? może 3 rodzaje, za mało

- fatalna optymalizacja finalnej misji, kryminał, kompy z NASA wybuchają

 

+- Przyłączalni NPC byli (2), ale jak ich zobaczyłem, to mi się jakoś przestało chcieć ich dodawać do drużyny


Czemu nie dali do recenzji? No to już wiemy, DLC jest niedokończone, czegoś tutaj brakuje znowu w tej eksploracji, za mało lore dookoła, zbyt sztampowe te bazy, krótkie, drogie, a czekaliśmy rok, pozerzy. 

 

 

To jeszcze zdjęcie mojego astronauty na koniec, żeby nie było tak dramatycznie

image.thumb.jpeg.02acf10c9f2b866cd397236b67789a79.jpeg

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza

To studio jest absolutnie do zaorania. Tkwią nadal i będą tkwić w przeciętniackim marazmie, no chyba że wyjebią na zbity pysk starych nieudaczników, a zatrudnią kolesi którzy na robieniu RPG-ów się znają, np devów z CD Projekt Red, byłych lub podkupionych. 

Żeby zrobić jeszcze gorszą fabularną spierdolinę niż w podstawce??! No to trzeba się faktycznie postarać...:yao:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...