Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, KrYcHu_89 napisał(a):

a ten łazik z patcha to w DLC wpada sam, czy trzeba gdzieś go szukać w świecie? 


Przy jakimś lądowisku idziesz do ciecia w kanciapie, u którego można kupić statki itp i tam masz za chyba 25000 kredytów opcję zakupu łazika.
Po zakupie respi się w okolicy Twojego statku.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dali szansę graczom żeby sami sobie wyrobili opinię zanim ktoś im powie, że jednak DLC jest do kitu :D

 

9 godzin temu, A_Bogush napisał(a):

Mi się udało dostać w Media Expert tę wersję pudełkową za 65 zł, ale teraz widzę, że jest za ~69 na Instant Gaming, więc warto to wziąć.

 

Przecież to wychodzi chyba 50% tego co kosztuje osobno samo DLC :p Logiki brak, ale opcja BDB zamiast 30$ za sam dodatek.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Sporo się zmieniło w tym Starfieldzie - mapka z punktami orientacyjnymi, łazik, modyfikatory poziomu trudności, które wpływają tylko na zdobywanego expa to powinno być na start, od razu pojechałem udźwig na maxa xD. 

 

Ktoś mi powie, że to mało wpływa, że bez modów można mieć teraz 1260 udźwigu, kosztem 8% PD, no bajeczny system, coś dodaje, coś zabiera i jest tych modyfikatorów z 15. 

 

image.png.7ee00015e2554a72a5312286af0b284e.png:greeting:

Odnośnik do komentarza

Qrde jaka ta gra jest nieintuicyjna w tej nawigacji, szczególnie po powrocie po roku, właśnie 10 minut się głowiłem jak wylądować na jednym statku, bo zapomniałem, że trzeba najechać na ikonkę manualnie, kliknąć E i dopiero R (klawiaturka), inaczej się nie odpaliło. 

 

-----

Dodali jakąś misję z nową Frakcją Przymierze Tropicieli w czerwcu, zaczynała się słabo, ale potem wyszło, że całkiem niezła, tak na 45 minut zabawy. Potem widzę, że chyba zmienia się w typowe boundy hound, tylko pierwsza jest fabularna. 

 

Samo DLC zaś pierwsza misja klimatyczna i od początku ciekawa, podoba mi się bardziej niż podstawka na razie, nie wiem, czy warto 129 zł, to się okaże i tak miałem Premiuma. 

Godzinę temu, lukas_k96 napisał(a):

Udźwig, tempo poruszania po dużych planetach, brak mapy... No takie rzeczy to powinny być już w dniu premiery.

Powinny, to naprawdę powinno być w każdej grze Bethesdy, normalnie to się załatwia modami, ale z nimi nie zawsze wszystko się skaluje i wspiera, szczególnie jak grasz z przerwami po latach. Musiałem kilka odinstalować. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ASX napisał(a):

Sam jeszcze nie grałem więc się nie wypowiem, ale widze że ludzie już zdementowali że są nowi towarzysze 

Przecież to zapowiadali, może ten typ coś kłamie, albo nie widział. 

 

Sam jeszcze nie spotkałem, ale chyba będą, skoro w zapowiedzi było info o 2ch. 

 

O popatrz @ASX

image.png.67a165350cea012c3469de12a0617d04.png

 

Nie wszystko co mówią

Spoiler

ludzie z internetu

jest prawdą...

Odnośnik do komentarza

Wydanie gierki 7/10 na PS5 nie sprawi, że zrobi się z niej 9/10. Becia powinna przejść gruntowną restrukturyzację albo jakieś inne wewnętrzne zmiany i zacząć w końcu nadążać za resztą, bo jak pomyślę o TES VI na tym ich kreajszonie to mam dreszcze :notlikethis: Tak, mają unikalny styl, lalala, tylko kreajszon pozwala zostawić kanapkę na końcu kosmosu i wrócić do niej za 70 godzin, jednak chyba nie tędy droga skoro od dekady jakość ich gierek systematycznie spada a sama formuła już w tym momencie jest mocno przestarzała.

Odnośnik do komentarza

Pełna zgoda, raczej chodziło mi że trzeba jeszcze próbować coś spieniężyć póki jeszcze ktokolwiek pamięta o Starfiedzie :)

Dla mnie to spoko się grało tylko jednak na zbyt wiele trzeba przymykać oko. A moim zdaniem taki moloch jak MS i ich studia powinny wyznaczać standardy w branży. A narazie jest kapa

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...