Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde fajny ten quest na Neonie. Główny wątek na razie spoko się rozwija. To może być pierwsza gra Bethesdy, którą faktycznie skończę :leo:

Jest radocha z ulepszenia pukawek. Łażenie po planetach i wydobycie potrzebnych surowców zaczyna się zwracać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak 2-3 dni po recenzjach prostowano, że jednak można latać w przestrzeni kosmicznej, to można sobie wyobrazić jak część z recenzentów grała ;)

 

Jest zaskakująco sporo dezinformacji po recenzjach, ludzie sporo prostują po paru dniach EA, a warto przypomnieć, że do recenzji kody szły chyba 2 tygodnie przed końcem embarga.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, SnoD napisał:

Jest zaskakująco sporo dezinformacji po recenzjach, ludzie sporo prostują po paru dniach EA, a warto przypomnieć, że do recenzji kody szły chyba 2 tygodnie przed końcem embarga.

IMO 2 tygodnie na taką grę, to zdecydowanie za krótko na tak ogromną grę i współczuje recenzentom którzy musieli pędzić przez  byle przygotować recenzje na koniec embarga. Nie dziwie się że niektóre redakcje nie wyrobiły się z recenzjami. 

Odnośnik do komentarza

[mention=69116]SnoD[/mention]
Tak można, ale nie do końca. To mój największy zarzut, bo ograniczenia są i to całkiem spore.

Animacje podczas lądowania? Dla mnie żaden problem.
Skoki do innych układów? Również.
Na ściany na planetach jeszcze nie trafiłem.

Ale latanie statkiem jest bo jest ale nie niesie ze sobą za dużo. Pojawiasz się przed planetą, coś tam dookoła lata, jest czasem jakaś stacja i to tyle. Oddalać się nie ma po co, bo dalej na nas nic nie czeka, żaden odległy sygnał, który warto może sprawdzić. Masz misję w kosmosie? Po ładowaniu gry od razu widzisz obiekt, do którego zmierzałeś, nawet za bardzo nie trzeba do niego lecieć, ot jesteś już obok.

I to tak za każdym razem, statki pojawiają się przed naszym nosem i brakuje jakiegoś sensu dłuższego latania.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, devilbot napisał:

Wątek główny skończony bo chciałem zobaczyć czy warto robić new game plus. Nie warto, sraka, wróciłem do sejwa z pierwszego przejścia i robię questy frakcji które mi zostały.

Sam wątek główny króciutki ale imo bardzo dobry.

Tja, z tym NG+ oszukali trochę, 

Spoiler

robienie wszystkiego od nowa to meh, szczególnie, że jest co tutaj robić, siedzę na NG na razie. 

 

Odnośnik do komentarza

Ile macie statków?

 

Ja 4 i jestem pod wrażeniem, jak bardzo się różnią (sterowanie,  ale przede wszystkim wnętrza). Nie wrzucam fot, bo to może być spojler, ale mam jeden z tych wielkich i to jest to prostu gigant, wnętrze jak w Star Treku xD. 

 

No i tutaj przejdę do kolejnego plusa, kredyty w tym RPG mają sens, 99% gier nie wiem co z tym zrobić, a tutaj jest od groma rzeczy do kupienia, nie tylko statki. Wielki plus. 

 

Jak ktos chce się tutaj pobawić w zbieranie wszystkiego, to mu trochę zejdzie. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Dr.Czekolada napisał:

Ja wciąż Frontierem ale chciałbym się przesiąść na coś z większą ładownią xd Trzeba coś uciułać pieniędzy.

Właśnie kupiłem głównie dla Cargo 2300 vs 450 to niebo, a 2 wpadły z misji, małe, wiec lipa,  przydadza się co najwyzej do aczika. 

 

W walce kosmicznej (którą omijam) też wiadomo lepiej, no i w skokach, bo więcej paliwa, wymierne korzyści :). 

 

szkoda, ze nie ma leasingu xD. 

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, tjery napisał:

Ale jak jesteśmy już przy planecie i mamy cel na niej to chyba już tak z kokpitu się nie da? Czy robię coś źle, bo podróż do innej planety czy gravity jump do innego układu tak działa, ale już na samą planetę mam tylko opcję pokaż mapę.

Da się, wciśnij przycisk skanera (LB na kontrolerze, układu klawiatury nie znam) wtedy możesz wybierać miejsce lądowania. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...