Skocz do zawartości

NINJA GAIDEN: Master Collection


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Ewentualnie jeśli grasz na PC to wrzucić moda Sigma 2 Black, który powinien być kurna domyślnie wrzucony do tej gry. Przywraca gore, częstotliwość obcinania kończyn, ilość przeciwników (i ich rodzaje) tak jak to było w oryginale i jest tam jeszcze pierdyliard innych rzeczy.

Odnośnik do komentarza

To olej Sigmę 2 i odpalaj oryginalną dwójeczkę. A Black kontra Sigma to już tam różnice są niewielkie, najgorsze są te wepchnięte do Sigmy chaptery z Rachel (ani to fajne, ani nie dodaje nic nowego). Którąkolwiek wybierzesz to będziesz pan zadowolony.

 

Spoiler

chociaż sam grałbym w Blacka

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał(a):

Ewentualnie jeśli grasz na PC to wrzucić moda Sigma 2 Black, który powinien być kurna domyślnie wrzucony do tej gry. Przywraca gore, częstotliwość obcinania kończyn, ilość przeciwników (i ich rodzaje) tak jak to było w oryginale i jest tam jeszcze pierdyliard innych rzeczy.

Obejrzałem filmik z tego moda i nie dorasta niestety do pięt og dwójce. Grac tylko w dwójkę na xboxie

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, XM. napisał(a):

Obejrzałem filmik z tego moda i nie dorasta niestety do pięt og dwójce. Grac tylko w dwójkę na xboxie

Filmik a grańsko to jednak dwie różne rzeczy, no i pytanie o której wersji oglądałeś, bo FiendBusa to jakiś sekciarz Gaidena bez życia jest i potrafi wypuścić dwa patche jednego dnia. Wiadomo, że nie będzie stać obok OG2, ale S2 Black jest bardzo, bardzo blisko obecnie. A już na pewno jest lata świetlne przed Sigmą 2 - choćby że względu na normalny system upgradu broni za esencję, a nie jakieś arbitralne wybieranie poziomu tylko w niebieskich sklepach (xD).

Odnośnik do komentarza

Widziałem filmik porównujący Razor's Edge do waniliowego NG3 i o kuźwa, ależ to musiał być masochizm grać w tę bieda-wersję. Przy okazji nadziałem się na spoilery fabularne, oni serio chcieli przedstawić Ryu z bardziej ludzkiej strony i rozliczyć go z tych wszystkich zabitych mobków? :kekw:  jak się da, to będę skipował scenki i skupię się tylko na rozgrywce.

Odnośnik do komentarza

No fabuła to nawet jak na gaidenowe standardy jest słaba, bo o ile "o nie, demony, trzeba je rozdupcyć czym prędzej i tylko ty, legendarny nindżo, możesz to zrobić!" było na dnie kreatywności to ratowało ją to, że pierwsze dwie części jakoś przesadnie mocno nie brały się na poważnie. Tutaj zrobili nie dość, że chujowo to jeszcze chcieli pokazać głębię charakteru i dylematy typa, co robi Izuna Drop na jakichś pomiotach :) Ale na pierwszy raz możesz sobie obejrzeć, bo czemu nie. Jeszcze niechcący przeskipujesz zoom na cyce Momiji albo scenkę z (prawie) rozbieraniem Ayane i będzie płacz.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Mi się marzył calak zawsze w 1, dożyłem momentu że mamy wersje Sigma z PS3 i są osiągnięcia. 

Ale nie ten wiek, nie ten refleks. 

A w 2 i przejście gry każda bronią, to :CoolStoryBro: I są dwa momenty że gra zmienia broń i trzeba pilnować żeby się nie zamachnąć.  Dla mnie jedynka to gra życia. Nie miałem Live i potem wyszła wersja black. Piękne czasy. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No kurde te trofea w NG2 to jakieś WTF. Gra, która daje najwięcej frajdy, kiedy odstawiasz dziki balet śmierci żonglując bronią każe ci używać tylko jednej przez całą grę i tak kilka razy :dynia: dobrze, że nigdy w DMC nie wpadli na taki pomysł, bo nie wiem czy zdobyłbym jakąś platynę. 

Odnośnik do komentarza

2 mi akurat nie siadła kompletnie. O ile te pierwsze levele jakoś tako, to potem dla mnie leci mocno w dół. Wenecja wilkołak, potem już meh. Szczerze, to się męczyłem z dwójką, no nie zakochałem się. 

3 ograłem premierowo, muszę odpalić w końcu razora. Zaliczyłem i nic nie pamiętam.

Dla mnie numerem jeden pozostaje jedyneczka.

Odnośnik do komentarza

Tam jest przejście gry używając JEDNEJ broni i tam jak pamiętam chyba 8 czy 9 razy musisz przejść używając jednej broni i trzeba uważać w dwóch momentach kiedy po przerywniku mamy inna broń. Czytałem kiedyś poradnik do platyny. Mocno pojebane. Aczkolwiek widzę że są zmiany.  

Po cichu liczyłam, że trofea dla Ninja Gaiden Sigma 2 będą odbiegać znacznie od tego co kazano nam robić w odpowiedniku tej gry na X360. I rzeczywiście Team Ninja częściowo zmodyfikowało zadania względem Ninja Gaiden II, niemniej główny zamysł pozostał bez zmian. Zasadniczą różnicą jest zastąpienie "przejścia gry za pomocą broni X", na "zabicie 1000 osób wybraną bronią", co w zasadzie nie wyklucza też zaliczenia całej gry z danym orężem :) 

 

 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, S_600 napisał(a):

Jest ciężko (black), jak to jest z tym Lives of the Thousand Gods? Jak nie użyje na danym chapterze to przepada w następnym?

Sprzedam Ci najważniejszego tipa którego się uzywa do grania w te serię - NIE zbiera się esensji podczas walki,w zamian przemieszczasz się trzymając cały czas blok żeby jej nie wchłonąć. Dlaczego? Bo pod trójkątem/Y masz coś takiego jak ET/UT po przytrzymaniu tego ciosu przez parę sekund, a jeśli wchłonięsz pojedyncza esensje masz insta ET, po wchłonięciu dwóch esencji lub czerwonej/niebieskiej masz od razu UT. Może nie rozumiesz tego co napisałem czytając, ale pograj chwilę z myślą o tym co napisałem i gwarantuje Ci, że poziom trudności gry leci o połowę. Ogólnie walka powinna wyglądać tak, że rozpierdalasz wroga/dwóch, trzymasz blok, robić rolla ze skokiem w inne miejsca, od razu odpalasz et/ut i niszczysz tym kolejnych wrogów, i tak ciągle. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...