Skocz do zawartości

A Plague Tale: Requiem


messer88

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

I don't mind losing 60fps this gen on console, if 40fps takes its place.

Asobo is now the 4th studio to embrace 40fps, after;

Insomniac,
Guerilla,
Naughty Dog.

 

Cytat

Glad I'm not crazy in thinking it was indeed 40fps on XSX. Was also playing 120hz with VRR. But that explains why some people were deadset on it being 30fps and others on 40fps to even 60fps.

 

Cytat

Right in the middle of what you expect. Its feels smoother then 30fps and less smooth then full 60fps 

 

Cytat

ok i have tested it twice and im 90% sure there im getting at least 40 fps with 120 unlocked

 

Cytat

I tried 60 Hz on my TV and it looks 30.
In 120 Hz it's smoother but not 60, so maybe 40 ?

 

Cytat

I've just switched back to 60hz to test and setting the Xbox to 120hz definitely unlocks the FPS with VRR making it much closer to 60.

 

 

 

Muszę to sam sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Banan91PL napisał:

Gram z hdrem i te kolory na samym początku są tak rażące aż przejaskrawione , graficznie szału nie robi na początku (mam Oleda 65 cali) . Ktoś równiez ma tak ze te kolory są takie rażące ?

No właśnie ja wydałem opinie po początki, bo też tak mam. Oled. Potem dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bigby napisał:

Czytam opinie na innych forach i już wiem, że na PC nie ma w tej chwili RT, więc pewnie w późniejszym patchu wrzucą. Szkoda.

 

RT (RTGI i odbicia) jest podobno zespolony z ustawieniami Ultra i ma to w sumie sens, bo tłumaczyło by wymagania na PC do Ultra w 1080p. Będę miał zaraz to coś więcej napiszę.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, tjery napisał:

 

RT (RTGI i odbicia) jest podobno zespolony z ustawieniami Ultra i ma to w sumie sens, bo tłumaczyło by wymagania na PC do Ultra w 1080p. Będę miał zaraz to coś więcej napiszę.

 

Jeśli tak jest, to spoko. To by tłumaczyło dlaczego mam spadki poniżej 40 fps z DLSS. Ale z drugiej strony różnica w grafice pomiędzy Wysokim a Bardzo Wysokim nie jest tak widoczna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...