Skocz do zawartości

Songs of Conquest


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj leciałem i skończyłem kampanię nr 3 i to był hardkor w ostatniej 4rtej misji po prostu olałem walkę i przejmowałem na końcu

Spoiler

miejsca mocy 

a gram na "Słusznym" :). Zdecydowanie nie jest za łatwo dla mnie i to pierwsza misja finalna kampanii, która naprawdę było zrobiona pod cele misji, a nie po prostu niszczenie wszystkiego na mapie. 

 

Ostatnia kampania przede mną, jakieś wskazówki :D? 

Zawrotne 1.2% ukończyło przedostatnią kampanię do tej pory xD. 

 

image.png.8d7c48d64bb478747f585f4211759af6.png

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem z rozpędu finalną kampanię, no było łatwiej niż w 3ciej i ogólnie już podobny schemat z 

Spoiler

miejscami mocy

 

image.png.0889992e9aabb18d2c529ec8a32b7aa8.png

 

Bardzo dobra gierka 28h zeszło mi na samą kampanię. Wrócę pewnie na jakiś skirmish/multi i do nowych kampanii w przyszłości. Z minusów AI i jednak 4rta kampania, mimo, że trzyma poziom to jednak cele misji podobne jak w 3ciej. Dałbym 9/10, najlepszy gra w stylu Heroes 3 od czasu Heroes V :).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mam już pod 30h i myślę ,że spokojnie nabiję z 50h. Ogarnąłem mechaniki i ekonomię gry to teraz gra się przyjemnie. Fajny klimat w gierce i mega mi się podobają te wstawki śpiewane. Grafika też ma swój urok ładnego szczegółowego pixel artu. Fajnie ,że nie jest to prosty klon Heroes tylko strategia turowa czerpiąca garściami z gatunku, chociaż fakt faktem najwięcej z serii Heroes. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, pawelgr5 napisał(a):

Jak ktoś jest totalnym laikiem w gatunku to da się czy będzie męczarnia?

Da się, graj na słusznym, możliwe że czasem będziesz mieć kłopoty ale to turówka więc nauczysz się mechanik na spokojnie wcześniej czy później 

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, pawelgr5 napisał(a):

Jak ktoś jest totalnym laikiem w gatunku to da się czy będzie męczarnia?


Poza kampanią jest jeszcze jeden poziom trudności, odpowiednik łatwy/ bardzo łatwy. W kampanii są dostępne 3 poziomy trudności zamiast 4. Jednak nie jest źle szczególnie w pierwszej kampanii która jest trochę samouczkiem. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...