Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ale ten unreal jest specyficzny. Normalnie po uruchomieniu masz wszystko na maxa i 60 wtedy nie masz. Musiałem sam troszkę zbić ustawienia ale w tamtych wcześniej nawet trochę przesadziłem i można dać spokojnie skalowanie wyżej. Ogólnie fajnie się prezentuje. Jakbym miał w rękach jakieś psp3 z nowym Tekken.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Czoperrr napisał:

Dla posiadaczy Steam Decka - udało się komuś zainstalować Windows i korzystać z Gamepass natywnie na urządzeniu?

 

Miałem w planach day one wgrywać windowsa ale system dostarczany przez Valve pięknie działa więc nie czuję potrzeby. Myślę ,że zdecydowana większość użytkowników jednak zrezygnuje z Windowsa i zostanie przy Linuxie. 

Odnośnik do komentarza
27 minutes ago, Ukukuki said:

 

Miałem w planach day one wgrywać windowsa ale system dostarczany przez Valve pięknie działa więc nie czuję potrzeby. Myślę ,że zdecydowana większość użytkowników jednak zrezygnuje z Windowsa i zostanie przy Linuxie. 

 

No póki co za Windowsem może przemawiać tylko Gamepass, cała reszta śmiga pięknie na Steam OS. Nawet Epic Launcher można śmiało używać.

 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, pawelgr5 napisał:

Macie może chwile na małe testy emu DC żeby się upewnić że Dino Crisis śmiga jak pan jezus powiedział? Na Record of Lodoss War nie liczę bo pewnie nikt nawet nie wie co to jest.

Działają idealnie tylko trzeba zmienić roździelczość przez retro arch na jakąś w proporcjach 4:3 bo w EmuDeck ustawiona jest na natywną ekranu, przez co menusy i nierenderowane w tym momencie otoczenie glitchuje.

IMG_20220421_202834.jpg

IMG_20220421_210934.jpg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Istnieje sposób na podpięcie GPU niestety przez m.2 a więc zostaje pamięć SD.

 

Raczej ciekawostka ale fajnie by było zobaczyć w przyszłości jakiś nowszy model z dwoma wejściami m.2 i dockiem, w którym siedziałaby jakaś karta.

 

Z innej beczki skończyłem drugą (technicznie trzecią licząc króciutkie Aperture Desk Job) gierę - Borderlands.

 

IMG_20220423_204210.jpg

Odnośnik do komentarza

M.2 mają różna przepustowość i w słabym lapku z gorszym portem niestety port będzie ograniczał kartę. 

 

Thundebolt jest patentem Intela i nigdy tego w maszynie opartej na amd nie zobaczymy. Zobaczymy usb 4 natomiast tam jest więcej szczegółów na które trzeba zwrócić uwagę bo będą porty 20gb i 40gb.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, NemoKOF said:

Mega fajnie. Na razie zostaje dogranie kulawego windowsa, dual boot i tam instalacja z MS Store.

Wymienię w końcu router na 5GHZ to będzie możliwe komfortowe granie przez xCloud. Zawsze to lepiej niż na telefonie z mniejszym ekranem i dołączonym padem. 

Na wyjazdach do rodziców gram przez xCloud na starym lapku + TV i działa to bez żadnych lagów i problemów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...