Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dowalili ceną docka. :balon: Jednak odpuszcze bo nawet nie mam monitora żeby korzystać więc byłby tylko do ładowania. 

 

Kupiłem docka 2 tygodnie temu na OLX bo nie chciałem czekać a gdybym poczekał to bym teraz brał "z półki" - na szczęście prawie nic nie dopłaciłem do biznesu. Tylko teraz bym nie brał 64 tylko 256. :sapek:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ładowanie i rozdzielanie energii przez USB-C z USB-PD jest drogie, po tylu latach ludzie nadal są tym zaskoczeni. Nie wiem jaki sprzęt tego typu jest tani. Same huby USB-C z HDMI i ładowaniem prawie tyle kosztują, ładowarki odpowiedniej mocy też kosztują wiele dych jak nie stówę. Switchowy dock też tyle kosztuje i nie jest jakoś drogi jak na wszystko to w jednym miejscu. Docki za 20 euro są tanie bo nie mają tych funkcjonalności.

 

Mogłoby to wylgądać taniej, jakby ogłosili sprzedaż samego docka bez ładowarki, którą z tego co rozumiem każdy posiadacz Decka i tak powinien mieć. Ale jak wyżej, to nawet nie jest najdroższy fragment.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, ogqozo napisał:

Ładowanie i rozdzielanie energii przez USB-C z USB-PD jest drogie, po tylu latach ludzie nadal są tym zaskoczeni. Nie wiem jaki sprzęt tego typu jest tani. Same huby USB-C z HDMI i ładowaniem prawie tyle kosztują, ładowarki odpowiedniej mocy też kosztują wiele dych jak nie stówę. Switchowy dock też tyle kosztuje i nie jest jakoś drogi jak na wszystko to w jednym miejscu. Docki za 20 euro są tanie bo nie mają tych funkcjonalności.

 

Mogłoby to wylgądać taniej, jakby ogłosili sprzedaż samego docka bez ładowarki, którą z tego co rozumiem każdy posiadacz Decka i tak powinien mieć. Ale jak wyżej, to nawet nie jest najdroższy fragment.

Co ty za pierdoły piszesz xD 

 

Mam w firmie masę laptopów ładowanych po usb-c z pd. Kupiłem huby za 130 PLN, chodzą z każdym, nawet z macami. Dodaj dobrą ładowarkę, markową to będzie drugie 130 I masz 260. Trochę mnie niż 480 jednak. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, NemoKOF napisał:

Co ty za pierdoły piszesz xD 

 

Mam w firmie masę laptopów ładowanych po usb-c z pd. Kupiłem huby za 130 PLN, chodzą z każdym, nawet z macami. Dodaj dobrą ładowarkę, markową to będzie drugie 130 I masz 260. Trochę mnie niż 480 jednak. 

 

Co to za hub?

Odnośnik do komentarza

Kupiłem parę tych:

https://allegro.pl/oferta/adapter-hub-9w1-usb-c-hdmi-rj45-ethernet-sd-mac-m1-10876417275

 

Ładowarka jakaś do tego mocniejsza albo jak chce Ci się latać z jedną to ta co jest z deckiem. Ten dock nie robi nic, próbują sobie odbić niski zarobek z wersji, 64gb.

 

Z deckiem działa nawet zamiennik docka do switcha, ja używam 3 sztuk od kilku lat, one nieco droższe, 35 i 40 euro ale ich już nie ma. Dodam jeszcze że ładowarka od switcha ładuje decka, i w takim hubie i bez. Podłączam zamiennie switcha i decka. 

Edytowane przez NemoKOF
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam jakiegos gowno no name do ktorego podpinam ladowarke od SD i dziala jak zloto. W zasadzie lepiej niz Dock to ThinkPada ktory nie puszcza mi dzwieku po HDMI.

 

Kupiplem prawie identyzny model jak ten tutaj:

 

https://allegro.pl/oferta/adapter-hub-8w1-usb-c-3-0-hdmi-4k-rj45-sd-tf-pd-12131033326

 

Ogolnie to kurwesko wkurza mnie ze deck lezy na biurku podlaczony kablem. Wolalbym zeby ladnie pionowo siedzial wiec nadzieja jakas byla. Przy takiej cenie to jednak oleje kupno na ten moment orginalnego.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...