Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, EpicElliot napisał:

Brzydki ten LE, etui też wygląda jak jakiś piórnik dla dzieci z podstawówki, no i niektórym już się trafiły sztuki z bad pixelem na wyświetlaczu xD

Valve akurat jak mało kto umie w serwis gwarancyjny. Sam się o tym pozytywnie przekonałem. Ogarnie nieszczęśnikom nowe sztuki, a stare naprawi i na resell.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z aktualizacją 3.5.6 obecnie siedzę na 3.4.11. dotyczy to zarówno kanału stabilnego jak i beta. Problem polega na tym, że podczas aktualizowania proces zatrzymuje się na 87% z czasem 00:01 sek i wisi tak poł godziny. Po NIEUDANEJ aktualizacji pozostaje tylko reset urządzenia przyciskiem POWER bo zwykłe wyłączenie lub restart wiesza system. W trybie pulpitu zaktualizowałem wszystko co się dało nawet przy użyciu komendy flatpak update i nadal nic. 10gb wolnego miejsca na SSD to za mało? Próbowałem także na sieci komórkowej 4G Steam Deck był podłączony do sieci oryginalną ładowarką ale nadal to samo. Ktoś miał taki przypadek? Da się to jakoś naprawić?

Chcę zaznaczyć że to mój pierwszy tego typu problem, wcześniej aktualizacje przebiegały bezproblemowo.

Edytowane przez ozoniasty
poprawka błędów
Odnośnik do komentarza

Hmm sprowales wrócić do aktualizacji wcześniejszej i z jej poziomu aktualizować do 3.5.6?

 

Wyłącz decka i jak włączasz to trzymaj przez chwilę razem power i guzik (...), wybierz jaki soft wcześniejszy ma załadować i potem spróbuj

 

Z miejscem też bym spróbował zagospodarować więcej niż 10gb

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ozoniasty napisał:

Mam problem z aktualizacją 3.5.6 obecnie siedzę na 3.4.11. dotyczy to zarówno kanału stabilnego jak i beta. Problem polega na tym, że podczas aktualizowania proces zatrzymuje się na 87% z czasem 00:01 sek i wisi tak poł godziny. Po NIEUDANEJ aktualizacji pozostaje tylko reset urządzenia przyciskiem POWER bo zwykłe wyłączenie lub restart wiesza system. W trybie pulpitu zaktualizowałem wszystko co się dało nawet przy użyciu komendy flatpak update i nadal nic. 10gb wolnego miejsca na SSD to za mało? Próbowałem także na sieci komórkowej 4G Steam Deck był podłączony do sieci oryginalną ładowarką ale nadal to samo. Ktoś miał taki przypadek? Da się to jakoś naprawić?

Chcę zaznaczyć że to mój pierwszy tego typu problem, wcześniej aktualizacje przebiegały bezproblemowo.

Z tego co zdążyłem przeczytać na różnych grupkach, problem dotyczy osób, które mają zostawione zbyt mało miejsca na dysku. Więc musisz zwolnić miejsce.

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.11.2023 o 15:24, Daffy napisał:

Hmm sprowales wrócić do aktualizacji wcześniejszej i z jej poziomu aktualizować do 3.5.6?

 

Wyłącz decka i jak włączasz to trzymaj przez chwilę razem power i guzik (...), wybierz jaki soft wcześniejszy ma załadować i potem spróbuj

 

Z miejscem też bym spróbował zagospodarować więcej niż 10gb

32gb wolnego miejsca nie pomaga. Powrót do poprzedniego softu niemożliwy, wali błędami typu - nie znaleziono pliku.

edit:

problemem była sieć wifi i siec komórkowa 4g. Na innej sieci wfi poszło za pierwszym razem.

Edytowane przez ozoniasty
Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, rafanus2 said:

U mnie też przedmiot zapakowany. Myślałem, że dzisiaj rano już będzie wysłane skoro maksymalnie 5 dni roboczych (czyli do czwartku). Obejrzałem chyba wszystkie filmy z deckiem po polsku i kilka zagranicznych i jestem tak napalony, że ciężko się skupić na czymś xd. Dawno już tak nie czekałem na żaden sprzęt.

To samo. Zastanawiam się ciągle nad jakimś gumowym casem (Spiegen albo Jseux), ale czy jest mi to potrzebne?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...