Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślałem (choć to było łatwe do przewidzenia) odcięcie się devow od past genów sprawiło że nowe AAA nagle dostały boosta wymagań sprzętowych i taki Wulong czy ff16 są praktycznie niegrywalne na decku, do gierek na ue5 czy różnych framegeneratorow sprzęt też wydaje się za słaby. 

 

Kto chce ogrywać nowe AAA przenośnie musi rozejrzeć się za mocniejszą konkurencją (rog x) lub czekać na decka2

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, ASX napisał(a):

Ja nigdy nie traktowałem Decka jako sprzęt do ogrywania nowych gier AAA, więc dla mnie to bez różnicy. 

Również, Deck to maszynka do indyków i staroci. Już 20 gierek na tym ukończyłem w nieco ponad rok, większość to gry 2D, obecnie Sea of Stars wykańczam na urlopie wieczorkami. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie podobnie, gry premierowe na konsolach, a indyki, drobnica i starocie - zwłaszcza w podróży - na stimdeku. Ostatnio Tetris Effect leci, ktorego by mi się na dużym tv nie chciało. 

Wyjątek to może Dredge, ale to gra mega relaxacyjna i kiedyś odpaliłem sobie na ixie i tak już zostało.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, ASX napisał(a):

Ja nigdy nie traktowałem Decka jako sprzęt do ogrywania nowych gier AAA, więc dla mnie to bez różnicy. 

Jak jeszcze gierki AAA były cross genami i miały swoją wersję na PS4 to deck radził sobie w większości bardzo przyzwoicie. Ten rok to już całkowicie inna sytuacja po oderwaniu się z smyczy optymalizacji na past geny i przejściu no nowsze silniki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Daffy napisał(a):

Jak myślałem (choć to było łatwe do przewidzenia) odcięcie się devow od past genów sprawiło że nowe AAA nagle dostały boosta wymagań sprzętowych i taki Wulong czy ff16 są praktycznie niegrywalne na decku, do gierek na ue5 czy różnych framegeneratorow sprzęt też wydaje się za słaby. 

 

Kto chce ogrywać nowe AAA przenośnie musi rozejrzeć się za mocniejszą konkurencją (rog x) lub czekać na decka2


jak ktoś ma ciśnienie to zawsze jest GFN, właśnie odpaliłem na darmowej wersji działa zajebiście 720p/60fps/high

 

 

IMG_5313.jpeg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, dominalien said:

Sprawdzałeś konfigurację sterowania trybu desktop? Może bug, jesteś na wersji beta albo preview?

 

Nie napisałeś co już robiłeś, trudno tak strzelać w ciemno.

 

Nic nie robiłem. Mam tak od zawsze i nie przeszkadzało mi to za bardzo. Ale chcę pograć w Heroesy przenośnie i zaczęło

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Miałem ten sam problem. Wydaje mi się, że kiedyś domyślnie prawy trackpad działał jako kursor bez trzymania Steam Buttona.

W grze rozwiązuje to tak, że wchodzę w:

Ustawienia kontrolera/Edytuj układ/Panele dotykowe (menu po lewej)/Prawy panel dotykowy - zachowanie i wybieram opcję "Jako mysz". Klikając obok później w koło zębate możesz ustawić czułość (np. mniej niż 100%, żeby kursor nie latał po małym ekranie jak szalony).

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja tylko napiszę, że jest konkurent który ma 1 touchpada (Lenovo Go), właśnie go sobie testuję oraz pojawiają jakieś tam następne (Zotak, Orange Pi Neo). Lenovo całkiem przyjemne na początku, odłaczany kontroler na którym jest touchpad robi robotę, można podłączyć tabet do TV i łatwo puścić film xddd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...