Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Czoperrr napisał(a):

Ostatnie kilka stron tematu do śmieci.

 

No tak, jak się X lat wchodzi na forum i się pisze o dupie marynie, to potem próby dyskusji na konkretny temat wydają się śmieciami.

 

Dzięki tym smieciom mam nadzieję, że ktoś nie siedzący w temacie zda sobie sprawę, że kupując tą ko konkretną konsole od Mietka na olx, należy uważać, a argumenty typu dowód zakupu czy plomba, nie muszą być słuszne i pomocne

 

 

Dzięki za uwagę slodziaku

Edytowane przez lysyolec
  • beka z typa 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Właśnie ktoś mi napisał na reddit, że może jest możliwość sprawdzenia ilości cykli jakie bateria ma naliczone. Już jest "coś"

 

Po nitce do kłębka 

 

Można ? Można, a nie pierdolenie o szopenie, kolesiostwo, i lajkowanie/dislajkowanie chlopasiów

 

 

Żenada 

 

 

Kaczor duffy kurwa najlepszy. Powiedział co wiedział i zamilknąl na wieki. Pozostało mu klaunowanie XD

 

Brak słów 

Edytowane przez lysyolec
  • Haha 1
  • beka z typa 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

wskocz na kanał aktualizacji MAIN by pobrało nowego biosa. Mam teraz bezpośrednio z menu biosa opcje overclocking i undervolting. Obniżyłem pobór energii i podbiłem zegary i widzę te kilka klatek więcej w wymagających gierkach. Szału nie ma bo by w pełni korzystać z podkręconych zegarów musiałoby się dać zwiększyć tpd z 15, a obecnie tego bez kombinacji nie da się zrobić ale to w sumie zawsze klatka lub dwie więcej za darmo.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Bzduras napisał(a):

To nie wiem co tu jeszcze robisz, idź na reddita. Tam dowiesz się wszystkiego

 

 

Zauważyłem

 

 

26 minut temu, Daffy napisał(a):

Mój pierwszy deck kupiony przez steam od nowości nigdy nie potrafił naładować się do 100%, na linuxie maksymalna pojemność baterii jaka pokazywał to 94%, po roku jak sprzedawałem to już było 79%. Ile to musiało przejść cykli na montowni.

 

 

Słyszałem, że problem można rozwiązać kalibrując baterię. A jeśli to nie pomaga, to wymiana urządzenia? Chociaż, jeśli już sprzedałeś, to nie ma problemu.

 

Problem polega na tym, że niektórzy chcą pobawić się na sprzęcie trochę dłużej niż rok, dlatego zależy im na tym, aby był nowy, bez "wrodzonych" wad.

 

To, że Ty miałeś wyjebane, nie oznacza, że każdy ma.

 

 

14 minut temu, GearsUp napisał(a):

Czekam na wrażenia po zakupie i obadaniu każdego elementu konsoli :newell:

 

 

Nie no bez przesady aż takiej paranoi nie mam. Jeśli wszystko wskazywało by na "nowość" to póki chodzi jest wszystko ok ;)

 

 

11 minut temu, NemoKOF napisał(a):

Na węch się bada. Jak nie śmierdzi znaczy że stary.


Kolega przypomina ulubiony tym "klienta" z OLX. 2137 pytań a i tak nic nigdy nie kupi.

 

 

Kolega akurat woli najpierw zapytać przed zakupem. Nie potrzebnie piszesz na temat swoich dokonań przed zakupowych:D

 

 

12 minut temu, iluck85 napisał(a):

Zakup na OLX nie jest dla ciebie, za dużo tego.

 

Rozwaz decyzję czy oled, bo LCD ost był chyba za 1350zl. Dysk wymienisz sam na większy. 

 

 

 

Za dużo czego? Problem z OLX polega na czymś innym, powinieneś zkminiac bryłę. Wogole sam OLX generalnie nie gra tu większej roli, tylko u Valve.

 

Teoretycznie i pół żartem żeby ci to zobrazować, nawet kurier który ogarnia czacze, mógłby otworzyć pudło, rozkręcić konsole i do niej nasrać, następnie złożyć jak było i tyle.

 

 

Nawet byś nie wiedział, że ktokolwiek ingerowal w to, bo właśnie tu jest lipa o której pisałem.

 

W skrócie, to jak valve to pakuje i zabezpiecza to fuszerka. 

 

 

Nie chce LCD :D OLED z dyskiem 5setką w zupełności starczy 

Odnośnik do komentarza

Ja piszę jako osoba która sporo sprzedała mordeczko ;-) Po prostu kup 512gb OLED ze Steam i nie męcz buły odpowiadając każdemu w internecie. Śmiejesz się z nas a sam zachowujesz się jak boomer :-) Skoro masz takie obiekcje to kup z oficjalną gwarancją i dopłać te astronomiczne 200 czy 300 pln.

 

P.S.

- Nie mam paranoi
- Kurier może otworzyć paczkę, rozkręcić SD i do niego nasrać

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, NemoKOF napisał(a):

Ja piszę jako osoba która sporo sprzedała mordeczko ;-) Po prostu kup 512gb OLED ze Steam i nie męcz buły odpowiadając każdemu w internecie. Śmiejesz się z nas a sam zachowujesz się jak boomer :-) Skoro masz takie obiekcje to kup z oficjalną gwarancją i dopłać te astronomiczne 200 czy 300 pln.

 

P.S.

- Nie mam paranoi
- Kurier może otworzyć paczkę, rozkręcić SD i do niego nasrać

 

 

Haha. Mam paranoje ale nie aż takie. To co napisałem było w formie żartu, no ale taka jest prawda.

 

Forma w jakiej Valve wysyła swój sprzęt, według mojej oceny przynajmniej, pozostawia sporo do życzenia.

 

 

Z drugiej strony może przesadzam, ale w ten sposób Valve możliwe że chce zachęcić aby ludzie zakupili to bezpośrednio u nich, aniżeli od typa dilującego skórkami.

 

Chociaż też nie wiem, na jaką skalę taki deal ma miejsce, może tylko w PL i Pakistanie.

 

Whatever

 

Zabezpieczanie kartonu na zwykłą taśmę, dzyndzel który jest chyba dla estetyki zamiast ochrony, jest średnie., choć nie powiem, ma to swój urok, jeśli chodzi o prosty (żeby nie powiedzieć prostacki) sposób w jaki Valve dosyla decki.

Edytowane przez lysyolec
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, lysyolec said:

 

 

Haha. Mam paranoje ale nie aż takie. To co napisałem było w formie żartu, no ale taka jest prawda.

 

Forma w jakiej Valve wysyła swój sprzęt, według mojej oceny przynajmniej, pozostawia sporo do życzenia.

 

 

Z drugiej strony może przesadzam, ale w ten sposób Valve możliwe że chce zachęcić aby ludzie zakupili to bezpośrednio u nich, aniżeli od typa dilującego skórkami.

 

Chociaż też nie wiem, na jaką skalę taki deal ma miejsce, może tylko w PL i Pakistanie.

 

Whatever

 

Zabezpieczanie kartonu na zwykłą taśmę, dzyndzel który jest chyba dla estetyki zamiast ochrony, jest średnie., choć nie powiem, ma to swój urok, jeśli chodzi o prosty (żeby nie powiedzieć prostacki) sposób w jaki Valve dosyla decki.

Kup po prostu bezpośrednio od Valve i śpij spokojnie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...