Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ale o czym ty do mnie piszesz chłopaku.

 

 

 

Zadałem dokładnie 3 główne pytania, 1. Translacja 2. OLX  3. jakość emulacji 4. Stronka z optymalną konfiguracja do poszczególnych gier.

 

Wszystko jest jasne, nie widzieć tylko czemu, co niektórzy się zesrali w kontekście 2 pytania, bo zaczalem być sceptyczny.

 

Malo tego, niektórzy pomimo że tylko wydaje im się że wiedza, piszą bzdury, wprowadzając jak się potem okazało w błąd. Chyba zabolało to całe forum, że wróciłem komuś uwagę 

 

Jeszcze inni chyba nie potrafią czytać ze zrozumieniem, bo parę postów dalej zaczynają pisać te same bzdury.

 

 

No kurwa

 

 

Co ty wogole pijesz do mnie mordo XD

 

 

1 godzinę temu, pawelgr5 napisał(a):

Kurwa, ale sie dajecie baitować. Nie ma takich ludzi. Nikt dorosły nie rozkminia tak mocno takich pierdół jak zakupy jebanej zabawki dla dzieci. Chłop gra na was jak na skrzypcach. 

 

Tyle czasu od zakupu a SD to nadal najczęściej używany sprzet u mnie pomimo ze posiadam wszystkie platformy :wub:

 

 

Kolejny mądry. Pójdziesz kiedyś ciężko zarobic te 5 koła to ciekawe czy będziesz tak samo pisać, jeśli będziesz miał za "zabawkę" wydać z 3.

 

No chyba że ci wszystko jedno, czy dostaniesz sprzet nowy, czy nie, czy kurwa z baterią o zdrowiu 90 paru % jak kolega niedawno pisał xd 

 

Nie mój cyrk nie moje małpy

 

 

 

3 godziny temu, Ukukuki napisał(a):

 


No ale tam też jest kawałek taśmy xd Wiem o co wam chodzi ale bardziej ciekawi mnie ten wątek paranoika z zabezpieczeniem sprzętu. 

 

 

 

Ale człowieku, jedyne o co mi chodzi to o fakt, że Valve leci w chuja, jeśli chodzi o zabezpieczenie tego sprzętu. Jesteś pewny że Sony Microsoft czy Nintendo również działają w ten sposób? 

 

Że możesz sobie otworzyć jako kurier, sąsiad, chuj wie policjant  , ogólnie obca osoba, pograć sobie na konsolce, potem spakować ja sportowym i nie jesteś w stanie ocenić, czy tak faktycznie było?

 

 

Tak na dobrą sprawę kurwa nie ma nawet plomby, bo plomba od Valve to żart. 

 

I to tyle. 

 

 

Napisałem jedynie swoją sugestie, a wy się zachowujecie jak typowe lewactwo z parady LGBT.

 

Żeby jeszcze chociaż te komentarze były konstruktywne, merytoryczne, to nie.

 

Ile wy kurwa macie lat XD

 

 

3 godziny temu, Czoperrr napisał(a):

Kup po prostu bezpośrednio od Valve i śpij spokojnie. 

 

 

No tak najprawdopodobniej postąpię.

 

 

4 godziny temu, Ukukuki napisał(a):

A ktoś pakuje elektronikę lepiej niż valve? Kupiłem w swoim życiu masę sprzętu i zawsze to jest kawałek taśmy. A Valve do tego dołożyło plombę którą trzeba przeciąć. 

 

 

 

Głuptasie, zrozum, że "trzeba przeciąć" to jest jakiś mit. ludzie sobie normalnie to zdejmują, i podczepiaja pod zamek od plecaków.

 

Taka to jest właśnie "plomba".

 

 

 

Japierdole myślałem że chociaż na PSX jest w miarę jakiś ogar.

 

A może wy jesteście po prostu zwykłymi fanboyami, i dostajecie pianki, bo jade po valve xd

 

Bez komentarza, nudne się to stało 

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Tylko podpowiem: jeśli nie jesteś czegoś w stanie kupić dwa razy, to cię na to nie stać. Jęczysz o te 3k jak suka, dziwne rozmyślania, wydumane teorie i przerzucanie odpowiedzialności za brak zdecydowania na innych. Nikt tutaj ci nie pomoże, bo ty pomocy nie chcesz - chcesz tylko postękać i skupić uwagę na sobie. Nie wiem czyim jesteś alterem, ale idź już sobie. 

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Shankor said:

Tylko podpowiem: jeśli nie jesteś czegoś w stanie kupić dwa razy, to cię na to nie stać. Jęczysz o te 3k jak suka, dziwne rozmyślania, wydumane teorie i przerzucanie odpowiedzialności za brak zdecydowania na innych. Nikt tutaj ci nie pomoże, bo ty pomocy nie chcesz - chcesz tylko postękać i skupić uwagę na sobie. Nie wiem czyim jesteś alterem, ale idź już sobie. 

 

Nie o 3000 tylko o 400-500 zł. To pewnie jeden z tych ludzi, którzy kupując używane dziesięcioletnie auto pluje się o ryskę na drzwiach. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...