Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Ryuk napisał(a):

Ktos ma jakies rekomendacje co kupic na pare godzin lotu? Raczej nic co ma gleboka kampanie bo w samolocie ciezko sie skupic, potrzebuje cos zeby zabic czas. 

https://store.steampowered.com/app/2287560/Vengeance_of_Mr_Peppermint/

 

Elegancki beatem up na jakieś 3h z niezłą fabułą inspirowany koreańskim kinem. Działa na Decku bez problemów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Bzduras napisał(a):

A ja dorzucę od siebie OlliOlli World - gierka mała, śmiga na decku, 5h na baterii na luziku wyciągnie jak nie więcej. Jak lubisz deskę i zręcznościówki to masz lot z głowy.

I kluczyki latają w cenie harnasia

 

Jeszcze od siebie:

Into the breach

Geometry Wars 3

Minishoot Adventure 

Marsupilami

Rayman Legends/Origins

Stardew Valley

Dead Cells

Wargroove lub advance wars na emu

Dave the Diver

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 hours ago, messer88 said:

ITB, właśnie muszę zakupić na deczka. Mam na switcha ale po co tam grać skoro można lepiej. 

 

W Into the Breach najlepiej grało mi się na telefonie. Sterowanie dotykowe intuicyjne, a telefon masz ze sobą zawsze i możesz sobie pyknąć nie biorąc dodatkowego sprzętu. W dodatku jest w cenie Netflixa

Odnośnik do komentarza

Pojawiło sie demo Commandos Origins. No to zainstalowałem. Zaczyna się spoko, filmikiem jak w części pierwszej. Jest Hitler, jest Churchill. Po filmiku ekran wyboru czy chcemy historyczne symbole czy nie. Super. Odpalam new game, rwie jak skurwysyn. 9 klatek. Ok, wchodzę w opcje i z domyślnych epic ustawiam wszystko na medium. 20 klatek. No kurwa. Zmieniam na low. I mam eleganckie filmowe 24 klatki. Gra przy tym ma bardzo prostą i umowną grafikę, wygląda zwyczajnie biednie. Usunąłem w cholerę

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, lysyolec napisał(a):

Skyszal ktoś o pluginie, który pozwala na pobieranie energii bezpośrednio z gniazdka, podczas gdy podłączony sd jest naładowany w 100%, a bateria przestaje być "ładowana"?

 

To działa? Jest sens wdrażania w system?

 

Steam Deck ma tzw passthrough charging. To jest właśnie to. Nie potrzeba do tego żadnych pluginów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Widziałem jakieś apki na Androida, które odcinają zasilanie przy ustawionym pułapie (np. 80%). Sam nie korzystałem. Widziałem też takie przejściówki na kable zasilające (a może na wtyczkę, nie pamiętam), które się wpina pomiędzy smartfonem (lub innym urządzeniem) i gniazdkiem i spełnia taką samą funkcję. Większość smartfonów ma adaptacyjny tryb ładowania, w praktyce osobiście nie korzystam z tego, bo telefon ładuję bardzo nieregularnie, a nie że zostawiam go na ładowarce na noc. U mnie się ten adaptacyjny tryb nigdy nie sprawdzał w smartfonach.

 

Ja mam zarówno Decka jak i Switcha przez cały czas w Docku, wyciągam tylko do grania. Switch to wręcz miesiącami tam siedzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...