Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko, co instalujesz z Discovery możesz dodać jako grę spoza Steam. W sumie instalatory .exe z Windowsa też, tylko wtedy potrzeba jeszcze zmienić Protona na Experimental, żeby ruszyło i zainstalowało. W taki sposób można na decku ogrywać np. Silent Hil 2 Enhanced Edition, które wymaga doinstalowania pliczku.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Homelander napisał(a):

A jak to zrobić z grami na Battle.net? Męczy mnie udostępnianie neta za każdym razem, czekanie aż battle.net się załaduje i tak dalej. Da się jakoś odpalać prościej Starcrafty na przykład?

Nie, bo battle.net jest zjebany i działa jako DRM. Tak samo na Windowsie, nie ominiesz go - musisz włączyć launcher, zalogować się i dopiero odpalić grę.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Siedzę na tym Heroicu od samego początku. I głowię się dlaczego niektórzy przesadnie kombinują, mając sprawdzone od dawna rozwiązania na stole.

 

Elegancko aplikacja dodana do Game Mode. Okładki we wszystkich rozmiarach prawilnie poustawiane, żeby ładnie na liście obok gierek ten Heroic się prezentował. Wszystko sobie pięknie hula, jakby było wręcz domyślnie zintegrowane wprost od Valve. Ba, nawet testowałem kiedyś synchronizację save'ów na linii Heroica (Epic) oraz sam Epic odpalony standardowo na kompie. I legancko!

 

Raz jeden jedyny tam doinstalowywałem dodatkowo Epic Online Services, bo jakaś gierka nie chciała się odpalić i jakoś nie mogłem ogarnąć chwilę, skąd był problem. Ale to wszystko w zasadzie i tak było w pełni zautomatyzowane i robione wciąż z poziomu Game Mode. Polecam ten styl życia.:boomer:

 

 

Edytowane przez l33t
Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się po ROG i LeGo czy VRR ma sens. Wysokie odświeżanie maskuje rwanie, oko nie widzi tego za bardzo (przynajmniej moje) a domyślnie VRR działa od 48hz. Na LeGo przy 144hz nie widzę potrzeby posiadania VRR a ekran większy, więc powienien widzieć chyba jakieś negatywne aspekty braku. Jakby ekran miał 180 np to myślę że ficzer zbędny, przynamniej dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...